Nokia Lumia 520 ve Vestel Ankastre ocak garantileri devam ediyor/satılmıştır..

qzdee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.652
48
*6 ay önce falan almıştım temiz hiçbir sorunu yok kendim kullanıyordum zaten alındığı gün ekran jelatini takıldı arka kapaklı kullanıldı her zaman çok temiz bir telefon resimlerinide yarın koyacağım alıcı olan mesaj atabilir:KK3: FİYAT 410 TL 2.SAYFADA RESİMLER

Vestel ankastre ocak

*4 ay falan olmuştur alalı garantisi var yeni taşındığım eve uymadı beyazını alacağımdan dolayı satıyorum ilgilenen olursa davlumbazıda satabilirim
340

Eki Görüntüle 1053428 Eki Görüntüle 1053429
Eki Görüntüle 1053430 Eki Görüntüle 1053431

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay önce falan almıştım temiz hiçbir sorunu yok kendim kullanıyordum zaten alındığı gün ekran jelatini takıldı arka kapaklı kullanıldı her zaman çok temiz bir telefon resimlerinide yarın koyacağım alıcı olan mesaj atabilir:KK3:

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

440 düşünüyorum hiçbir çiziği yok ekranında falan sıfırdan farksız garantiside devam ediyor

sifiri 500 se canim 400 e anca satarsin.ben şahsi fikrimi söyleyeyim benim telefonum 610 liraydi .o telefonun ikinci elini bana 550 ye verseler almazdim 60 lira üstüne koyup sifirini almak zor diil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sifiri 500 se canim 400 e anca satarsin.ben şahsi fikrimi söyleyeyim benim telefonum 610 liraydi .o telefonun ikinci elini bana 550 ye verseler almazdim 60 lira üstüne koyup sifirini almak zor diil

illede satıcam diye bişey yok zaten öyle alıcısı olursa satarım ben alırken 610 tl ye almıstım model değiştirmek istediğimden satıyorum öyle dursada olur yani alıcısı olsa bi pazarlıkla veririm ama alalı daha surda 5 6 ay oldu çiziği bile yok 400 e falan vermekte içimden gelmiyor hiç

evet sıfırı 500 civarı telefonunda sıfırdan farkı yok teşekkürler

mağazadan çıkınca işte canım altın ve elektironik ürünler 2. el sayılıyor kullan kullanma ne yazıkkı böyle. altında mesela kuyumcudan çık geri gir alış fiyatından alır işçilik düşer . kolay gelsin

illede satıcam diye bişey yok zaten öyle alıcısı olursa satarım ben alırken 610 tl ye almıstım model değiştirmek istediğimden satıyorum öyle dursada olur yani alıcısı olsa bi pazarlıkla veririm ama alalı daha surda 5 6 ay oldu çiziği bile yok 400 e falan vermekte içimden gelmiyor hiç

Bişiy demedim niye azarliosunki.hayrli satışlar :))

canım arkadaslar dogru soyluyor yanı kımsenın fıyat kırıyımde ben alıyım derdı yok egerkı o kutu acılmıssa ıkıncı ele gırer ve duser fıyatı

$DSCF5003.jpg $DSCF5003.jpg $DSCF5003.jpg $DSCF5003.jpg $DSCF5003.jpg $DSCF5003.jpg
tamma canım aksam bakarım ben

canım son fıyat ne ?

sıfırı zaten 500 tl bır fıyatta bulusup anlsalaım garantısı devam edıyor dımı bır sıkıntı yok

canım son fıyat ne ?

sıfırı zaten 500 tl bır fıyatta bulusup anlsalaım garantısı devam edıyor dımı bır sıkıntı yok

10.07.2013 de alınmıs galiba faturası duruyor imei den garanti sorgulatabiliyoruz 3 4 ay daha garantisi kalmıştır kutusuna baktım da dün taşınırken atmış olabilirim tekrar bakacağım aksam varsa kutulu gönderirim telefonda herhangi bir sıkıntı sadece sol üst köşesinde 1 2 milim ezilme gibi bişey var öyle belirgin birşey değil ama söyleyeyim yinede fiyatıda konuşalım özelden anlaşırsak gönderim pazartesi

X