Nolur bakar mısınız bu ödem mi (fotoğraflı)

Delikler konusunda haklı olabilirsiniz ama sırtta bi problem yok gibi bu süreç çok yıpratıcı 🤦‍♀️
Yıpranmak basit kalır inanın eve hapsettim kendimi eve gelen misafir kapıdan girince burnuna noldu niye kalkmış havada diyor. İnanın tutup yukarı asılmış gibi. Hem yandan hem önden. Kaldırılınca da kısa kaldı ama bayramdan sonra revizyon için tekrardan doktorla konuşup bir tarih belirleyeceğiz belki 3 ay sonra belki daha erken

Yıpranmak basit kalır inanın eve hapsettim kendimi eve gelen misafir kapıdan girince burnuna noldu niye kalkmış havada diyor. İnanın tutup yukarı asılmış gibi. Hem yandan hem önden. Kaldırılınca da kısa kaldı ama bayramdan sonra revizyon için tekrardan doktorla konuşup bir tarih belirleyeceğiz belki 3 ay sonra belki daha erken
Bende aynı şekilde eve hapsolmuş durumdayım bu kalkikligin yaninda kavis yoksa biraz daha şanslısınız benim birde kavisim var

Aynı doktora olmayı mı düşünüyorsunuz
Evet doktorum şey demişti ameliyatı ben yaptım senin burun içini ben biliyorum indirmek basit bi işlem 15 dakika sürer dedi kullandığım teknikten ötürü demişti. Öyle kıkırdak eklemelik bi burun değil kisaltmadim çünkü dedi sadece ucunu septuma dikmiş galiba bunu ben de dokununca hissediyorum ince deriliyim. Youtubeda bi kız ucunu indirtmis çok da memnun kalmış 30 dakika sürmüş ameliyati

Ben gargamel olmayı istiyorum kalkık burunla gezmeyi değil zevkler ve renkler tartışılmaz. Eski burnum da gargamel değildi 90 dereceydi ve memnundum defalarca belirtmeye ragmen isteğim dışı yapildi
Yani isteğinizi yapmaması yanlış olmuş. Sadece dıştan bakan bir göz olarak kötü bir burun değil. He sizin memnun olmamanız tabiki de sadece zevk meselesi. Bana göre estetik olmanın bir anlamı olmalı hafif kalkıklığın ve kavisin kadınsı olduğunu düşünüyorum :) umarım dilediğiniz gibi olur her şey, iyi akşamlar.

Abim ilk olduğunda bana da çok kalın geniş bir sırt yapmışlar gibi gelmişti ancak şimdi bana gayet iyi geliyor ya gözüm alıştı ya da oralar zamanla baya inceldi

Benim burnum sizde olsa kafayı yerdiniz demek ki. Lütfen şu güzel sonucun değerini bilin.
Sonuç size göre güzel ama benim doktoru baştan defalarca uyardigim bir konuydu. Siz nasıl hayal kırıklığına ugradiysaniz ben de uğradım bazılarına göre de kemer kalması kötü sonuç ama bana göre güzel bi sonuc. Kalkık seviyorsunuzdur ama biz sevmiyoruz napalimm

Herkse merhaba, 2 hafta önce ameliyat oldum biliyorum çok erken ve ödemlerim var fakat tecrübeli kişilere sormak istediğim bi şey var. Eski burnum çok küçük önden güzel ama gülünce çok aşağı düşüyordu ve yandan kemerliydi bu yüzden ameliyat oldum kemerden ötürü. Burun deliklerim eskisine göre bir tık görünüyor fakat düştükçe eskisine benzeyecegini düşünüyorum. Arkadaşlar bu yeni burnumun bu kadar kalın olması özellikle burun sırtı ve kaş arasının bu kadar kalın olması ödem mi? Eski burnuma bakar mısınız ne kadar ince ve yenisi çok kalın görünüyor. Nolur bi şey diyin ödem mi bu ve inince eskisi gibi olur mu sonuçta kemiği kalinlastirma gibi bi işlem yapılmıyor???? İlk üç fotoğraf eski burnum, son üç fotoğraf yeni burnum
Daha çok yeni 2 hafta en az 6 ay 1 yıl oturması kalın derili ise 1 buçuk yılı buluyor benim öyle olmuştu masaj onerdiyse masaj yap su ic

X