Nolur destek olun psikolojim cok bozuk boşandım, tekrar affettim kendimi acınası hissediyorum?

5 yıllık evliydim eşimle 100 kere ayrıldık barıştık ailesiyle yaşıyorduk ve anlaşamıyorduk çok terk ettim o çok geldi peşinden vs ama annesiz yapamadı hep gitti. En son annesi oğlum seni sevmiyor dedi eşimde sevmiyorum deyince anlaşmalı dava actim tek celsede boşandım. Eşim mahkeme günü yazdı kabul etmedim sonra boşandık. Sürekli yalvardı arkadaşını araya soktu aradı sözler verdi annesine rest.cekti ses kayıtları attı bana. Çalışmıyordu ise gireceğini düzelteceğini söyledi önceden herseyime karisiyordu karışmamak içinde söz verdi tamam dedim ev bark tutarsın borçları bitirirsin sana güvenirsem evlenirim. Gemide çalışıyordu güzel bir sirketee işe girdi aramız gayet iyiydi ayda 1 çocukları.gormeye geliyordu. Sonraannesiyle barıştı izin günlerinde oraya kalmaya gitti falan sağdan soldan fotoğraflarımı kaldırdı ( annesi görmek istemiyorum whatsappda kaldır diyodu) ben anladimki annesi istediği için kaldırdı terk ettim bugün annenin lafiyla kaldırıyorsan yarın daha beterlerini yın yaparsın dedim. Sonra sinirle hareket ettim bir çok şeyi duzeltmisti diye pişman oldum çok yazdım aradım yalvardım.. Bana beni sürekli ayrılıkla tehdit ettin ailemi karşıma aldım geldim hep yüz üstü biraktin sana bir daha güvenemem dedi ve benimle barışmadı annem için silmemiştim dedi wp resmini öylesine degistirmistim dedi ama annesiyle konuştum bi sebepten annesi söylemiş oda kaldırmış.. En son konuştuk bana sana.guvenmiyorum beni sevsen anneme ne kadar düşkün olduğumu biliyosun annemi arardın aranı düzeltirdin şu saatten sonra kimseyi karşıma alamam senin için dedi. Salaklık ettim annesini aradım.anneside bana artık olmayacağını beni istemediğini söyledi oğlumun kendi kararı ben karışmam ama görüşmeyi keserim dedi. Bende eski eşime mesaj attım annenle konuştum istemiyormuş sende annem istemezse istemem artık sana.guvenmiyorum demistin birdaha seni rahatsız etmem dedim. 2 tane çocuğumuz var kücükler. Eski eşim iyi bir işte çalışıyor yükseliyor.. geleceğini düzeltiyor ve mutlu.. Ben onun için okulu bırakmıştım çalışmıyorum evde 2 çocuk bakiyorum kilo aldım çirkin ve mutsuzum. Bana sen beni yarı yolda biraktin sürüneceksin köpek gibi yalvaracaksın bana çok değil 1 2 sene içinde düşeceksin sana bi tekmede ben vurucam gibi şeyler söyledi.. kendimi çok çaresiz ezik mutsuz hissediyorum ve hep böyle olacakmışım gibi geliyor nolur beni yargılamayın bana akıl verin destek olun lütfen psikolojim çok bozuk benim 2 tane çocuğuma iyi bir anne olup kendime yön vermem lazim
Her ne yaşanmış olursa olsun güçlü olmak zorundasın sen kendini böyle salarsan olmazzz

5 yıllık evliydim eşimle 100 kere ayrıldık barıştık ailesiyle yaşıyorduk ve anlaşamıyorduk çok terk ettim o çok geldi peşinden vs ama annesiz yapamadı hep gitti. En son annesi oğlum seni sevmiyor dedi eşimde sevmiyorum deyince anlaşmalı dava actim tek celsede boşandım. Eşim mahkeme günü yazdı kabul etmedim sonra boşandık. Sürekli yalvardı arkadaşını araya soktu aradı sözler verdi annesine rest.cekti ses kayıtları attı bana. Çalışmıyordu ise gireceğini düzelteceğini söyledi önceden herseyime karisiyordu karışmamak içinde söz verdi tamam dedim ev bark tutarsın borçları bitirirsin sana güvenirsem evlenirim. Gemide çalışıyordu güzel bir sirketee işe girdi aramız gayet iyiydi ayda 1 çocukları.gormeye geliyordu. Sonraannesiyle barıştı izin günlerinde oraya kalmaya gitti falan sağdan soldan fotoğraflarımı kaldırdı ( annesi görmek istemiyorum whatsappda kaldır diyodu) ben anladimki annesi istediği için kaldırdı terk ettim bugün annenin lafiyla kaldırıyorsan yarın daha beterlerini yın yaparsın dedim. Sonra sinirle hareket ettim bir çok şeyi duzeltmisti diye pişman oldum çok yazdım aradım yalvardım.. Bana beni sürekli ayrılıkla tehdit ettin ailemi karşıma aldım geldim hep yüz üstü biraktin sana bir daha güvenemem dedi ve benimle barışmadı annem için silmemiştim dedi wp resmini öylesine degistirmistim dedi ama annesiyle konuştum bi sebepten annesi söylemiş oda kaldırmış.. En son konuştuk bana sana.guvenmiyorum beni sevsen anneme ne kadar düşkün olduğumu biliyosun annemi arardın aranı düzeltirdin şu saatten sonra kimseyi karşıma alamam senin için dedi. Salaklık ettim annesini aradım.anneside bana artık olmayacağını beni istemediğini söyledi oğlumun kendi kararı ben karışmam ama görüşmeyi keserim dedi. Bende eski eşime mesaj attım annenle konuştum istemiyormuş sende annem istemezse istemem artık sana.guvenmiyorum demistin birdaha seni rahatsız etmem dedim. 2 tane çocuğumuz var kücükler. Eski eşim iyi bir işte çalışıyor yükseliyor.. geleceğini düzeltiyor ve mutlu.. Ben onun için okulu bırakmıştım çalışmıyorum evde 2 çocuk bakiyorum kilo aldım çirkin ve mutsuzum. Bana sen beni yarı yolda biraktin sürüneceksin köpek gibi yalvaracaksın bana çok değil 1 2 sene içinde düşeceksin sana bi tekmede ben vurucam gibi şeyler söyledi.. kendimi çok çaresiz ezik mutsuz hissediyorum ve hep böyle olacakmışım gibi geliyor nolur beni yargılamayın bana akıl verin destek olun lütfen psikolojim çok bozuk benim 2 tane çocuğuma iyi bir anne olup kendime yön vermem lazim
Cok fazla ayril baris yapmissiniz. Ailesi de hep kostek olmuşlar. Bırakın bence bu adamın peşini. Yalvarıp ağlamak nedir? Kadınlık gururunuz yok mu? 2 tane güzelim evladiniz var. Bırakın artık. Aynı hatayı ikinci kere yapıp barışmışsınız üçüncüyü mu istiyorsunuz?
Geçim durumunuzu bilmiyorum ama bir ise girin eliniz para tutsun. Kendinize güveniniz gelsin ilk önce. Kuaför e gidin saçınızı başınızı bir yaptırın. Varsa kilonuz uygun bir diyet programı bulun. Fırsat buldukça alın cocuklarinzi açık hava da gezin yürüyüş yapın. O adamı da çocuklar dışında görmeyin.

Valla okurken şu an birlikte olmadığınızı anlayınca ruhum rahatladı.Evet her barışmanız hataymış ama boşverin onları önünüze bakın.Öncelikli sorununuz özgüven bence onu halledince hayata da umutla bakarsınız kilolarınızla da barışırsınız kendinizi de beğenirsiniz.Bunun için de zamana ihtiyacınız var tabi ki yara almışsınız önce yaralarınız bir iyileşsin.Eğitimi nerden bıraktınız bilemiyorum lise mi ünv mi ama hepsinin çaresi telafisi var en yakın kayıt döneminde onu hallederdim ben olsam.Kilo ne ki ? Yarın başlayın diyet diye değil de dikkat etmek koyun adını her türlü hamur ve tatlıyı kesin bolca da su için bir ay deneyin en az üç kilo gidiyor.Uzun vadeye koyun kilo vermeyi de.İnanın ben sizin adınıza sevindim üzerinizden koca bir yükü atmışsınız,herşey güzel olacak eminim ben.Yolunuz aydınlık olsun.

Eger çocukları bakabilecek biri varsa mutlaka ama mutlaka işe girin.Maddi ve manevi iyiliğiniz için en iyisi bu olur.
Erkekler böyledir.Kadinlar onlara muhtaç olsun isterler içten içe hoşlarına gider.Siz üstüne düştükçe daha cok sizi peşinden koşturur.
Bir sure kendinize izin verin.Sadece çocuklarınızı ve işinizi düşünün.
Emin olun boyle yaparsanız her sey düzelecek.
Bu arada yargılamak istemiyorum ama birisi için okulu bırakmanız en büyük yanlışınız olmus.
Sevgiler.

Adam işinde gücünde yükseliyor ben kilo alıyorum çirkin ve mutsuzum sürekli yalvarıyorum hakaret ediyor yazmışsınız. Değil 2 çocuk aldığım nefes sozkonusu olsa o pisliği öyle bir silerdim ki anasıyla canın cehenneme derdim ki hayatı boyunca unutamazdı. Kendine acımayı bırak. Kendine gel kilo ver kitap oku yürüyüşler yap. Önce ruhunu iyileştir... Üç günlük dünyada böyle rezillerin oyuncağı olmasın hicbir kadın!

Sen şey değil misin, annesi istedi diye ayrılıp aynı gün kadınlarla eğlence düzenleyip foto atan adamın karısı? Ne güzel boşamışsın hala ne diye kendini bile bile ateşe atmaya çalışıyorsun? Az çektin biraz daha mı çekesin var? Varsa git ayaklarına kapan bari.

X