norlevo(bütün forumu okudum aynı sorunu yaşayan kimseyi göremedim)

P

pp_cc

Ziyaretçi
selamlar.bende dün norveloyu kullandım sabah 8 de kazayla olan boşalma sonrasında saat akşam üstü 4 gibi bu hapın sadece birini aldım yanlış kullandığımı saat 7 de farkettik saat 7 gibi öteki ilacı içtim
bir etkisi olurmu aradan 9 saat falan geçti karın ağrısından başka belirti yok
lütfen acil cevap

hemen hamıle olcak degılsın ya belırtı beklıyorsun

selamlar.bende dün norveloyu kullandım sabah 8 de kazayla olan boşalma sonrasında saat akşam üstü 4 gibi bu hapın sadece birini aldım yanlış kullandığımı saat 7 de farkettik saat 7 gibi öteki ilacı içtim
bir etkisi olurmu aradan 9 saat falan geçti karın ağrısından başka belirti yok
lütfen acil cevap

SANAIRIM YANLIŞLIK HAPTA DEĞİL CNM BOŞALMADA Çok üzgünüm çoook
YAPARKEN NEDEN KORKMADIN BU KADARDA BUNDAN KORKUYON
UMARIM HAMİLESİNDİRR :eek:klava: :mymeka:

ya zaten ya ikisini aynı anda alman lazımdı yada 12 saat ara ile ama bu hapı kullanıp hamile kalanlar bile olmuş.ben kulandım ve 3 ay adet olamdım

bekliceksn başka çare yok...sanırım kan gelmesi gerekiyor...artık şansa kalmış senn işin

sen bakacaksan doğuruyum

saygılı ol
yaparken utanmadığınız şeyler için çare ararken deli divane oluyonuz :eek:klava:
klasik konu lardan birini açmışsın :kızgın:
ilişki yaşadım içime boşaldı hamilemiyim :1shok:
pehhhhhhhhhh :mymeka:
allah biliyo yaa herkesi sana da yardımcı olur elbet kafamçokkarıştı

saygılı ol
yaparken utanmadığınız şeyler için çare ararken deli divane oluyonuz :eek:klava:

bu tarz mesajlara çok kızıyorum. sorduğu konuda fikriniz yoksa yorum yapmadan geçersiniz olur biter.yaparken utanmadın ne demek, insanın cinsel ilişki yaşarken utanması mı lazım.evli olsa tepkiniz böyle olmayacaktı. cinsellik kimine göre sadece evlilikle birlikte yaşanmıyor. sizin gibi düşünmediği için sıkıntı çekmesi gerektiğini düşünerek umarım hamilesindir gibi anlamsız bir yorum yapıyorsunuz. çok ayıp ya.

bu tarz mesajlara çok kızıyorum. sorduğu konuda fikriniz yoksa yorum yapmadan geçersiniz olur biter.yaparken utanmadın ne demek, insanın cinsel ilişki yaşarken utanması mı lazım.evli olsa tepkiniz böyle olmayacaktı. cinsellik kimine göre sadece evlilikle birlikte yaşanmıyor. sizin gibi düşünmediği için sıkıntı çekmesi gerektiğini düşünerek umarım hamilesindir gibi anlamsız bir yorum yapıyorsunuz. çok ayıp ya.

herkes fikrini açıklamada özgür sizde ozaman benim mesajıma cvp yazmayın ben o arkadaşa yazdım sizde sadece onun yazdıklarına yorum yazın
site bu tür mesajlarla dolu
ben düşüncemi yazdım
sizde yazın ozaman ama bana değil
benim yaptığım gibi konu sahibine lütfen....

canım ben bu ilacı hiç kullanmadım ne desem yalan olur.
ama bir korunma yöntemi seç kendine bence.mesela doğum kontol hapı gibi.hem yumurtalamanıda düzenler.
bizim burda namus bekçisi çok olur..sen duyma onları..:nazar:

saygılı ol

sende evlisin demi yarın bi gün çocuğun olur oda evlenmeden hamile kalır o zaman bende böyle söylüyüm sana

canım ben bu ilacı hiç kullanmadım ne desem yalan olur.
ama bir korunma yöntemi seç kendine bence.mesela doğum kontol hapı gibi.hem yumurtalamanıda düzenler.
bizim burda namus bekçisi çok olur..sen duyma onları..:nazar:

teşekkür ederim.doktora sorduk etkisi azalır demiş inşallah etkisi olur

sende evlisin demi yarın bi gün çocuğun olur oda evlenmeden hamile kalır o zaman bende böyle söylüyüm sana

ah be güzelim haklısın ama diyorum ya madem bu kadar korkuyonuz ama ilişki istiyonuz korunun bari
ben 1 yıl flört 1 yıl nişanlı kaldım
çok şükür korkacağım bişey yaşamadım
yaşasaydım da önlemini alırdım
benim demek istediğim tedbiri alında takdiri allah a bırakın
stres nedeniyle gecikir asdetin sona kesin hamileyim diye deli olursun tarifsiz stres yaşarsın
ne gerek var şimdiden bu kadar sıkıntıya
zaten hayat yeterince stres yaşatıyo şimdiden yaşatmayın
kendinize

ah be güzelim haklısın ama diyorum ya madem bu kadar korkuyonuz ama ilişki istiyonuz korunun bari
ben 1 yıl flört 1 yıl nişanlı kaldım
çok şükür korkacağım bişey yaşamadım
yaşasaydım da önlemini alırdım
benim demek istediğim tedbiri alında takdiri allah a bırakın
stres nedeniyle gecikir asdetin sona kesin hamileyim diye deli olursun tarifsiz stres yaşarsın
ne gerek var şimdiden bu kadar sıkıntıya
zaten hayat yeterince stres yaşatıyo şimdiden yaşatmayın
kendinize

arkadaşım bunların farkındayım bende bana şuan öğüt değil bilgi lazım ama

arkadaşım bunların farkındayım bende bana şuan öğüt değil bilgi lazım ama

ee olayın gidişatına bakılırsa öğütte lazım sana
umarım hamile değilsindir yoksa olan bebeğe olur
ee öğütleri dinleyipte git bir doğum kontrol hapı al adet olduğun zaman

Son düzenleme:
X