Normal doğum dikişleri

Nuresmtl

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
10
1
26
12 gün oldu normal dogum yapali. Dikislerimin acilmasindan cok korkuyorum. Dikislerin açıldığını nasil anlariz ve bu dikisler birden mi düşüyor yoksa parca parca mi

özelde de dikiş atılıyor, öncelikle onu söyleyeyim :)
herhalde kanama olur dikişler açılsa, ben tecrübe etmedim çok şükür. oturup kalkmaniza dikkat edin. benim 1 ayı bulmuştu, kantaron yağı sürebilirsiniz. iyileşen yerdeki ipler parça parça düşüyor. erimiş oluyor ama çoğunlukla.

10. günden sonra parça parça düştü dikişlerim. 12 gün olmuş bundan sonra açılma olacağını düşünmüyorum dikişler düşmeye başlar artık.

Normal doğum dikişi her doğumda farklı oluyor anladığım
Kolay ilerleyen kesisi az olan kişilerde daha çabuk iyileşiyor biraz daha travmatik yirtikli yada kesi fazla ise uzuyor cevremde 40 günde zor iyileşen de var 10 günde iyilesen de bnm ablamın seneler sonra bile dikiş yerinde sertlik hissizlik kalmış öyle söylüyor

Evet devlette dj
10. günden sonra parça parça düştü dikişlerim. 12 gün olmuş bundan sonra açılma olacağını düşünmüyorum dikişler düşmeye başlar artık.
InsAllah acilmaz. Nedense korkuyorum. Bu surec bitsin istiyorum cidden yoruldum artık. Korku panikle yaşamaktan

Evet devlette dj

InsAllah acilmaz. Nedense korkuyorum. Bu surec bitsin istiyorum cidden yoruldum artık. Korku panikle yaşamaktan
Korkma hiç bende iltihaplanma oldu diye korkup doktora gitmiştim tekrar allahtan iyiydi birşey olmamış . Kaç dikiş var ? Benim 4 taneydi ve 40 günde ancak tamamı düştü

12 gün oldu normal dogum yapali. Dikislerimin acilmasindan cok korkuyorum. Dikislerin açıldığını nasil anlariz ve bu dikisler birden mi düşüyor yoksa parca parca mi
Merhaba sağlıkla büyütün bebeğinizi. Bende yeni doğum yaptım. Benimde dikişlerim vardı.kormayın öyle hemen dikişler açılmaz. Siz biraz dikkat edin oturup kalkarken yeter. Benimkiler doğumdan 20 gün sonra yavaş yavaş düştüler.

Merhaba sağlıkla büyütün bebeğinizi. Bende yeni doğum yaptım. Benimde dikişlerim vardı.kormayın öyle hemen dikişler açılmaz. Siz biraz dikkat edin oturup kalkarken yeter. Benimkiler doğumdan 20 gün sonra yavaş yavaş düştüler.
Çok teşekkür ederim size de geçmiş olsun. Insan ister istemez korkuyor. Annemler de kolay kolay acilmaz dikisler dese de tatmin olmuyordum :) tekrardan teşekkür ederim

Ben her wcden snra batikon sürdüm daha çabuk iyilestirdigine inanıyorum iki doğumundan snrada aynısını yaptım kabız olmamaya ikinmamaya çalış

X