Normal doğum sonrası vajina ve dikişler. Yardım lütfen kızlar..

nASIL yani...düğme iliği diker gibi biraz daha daralt diyosun daraltıyolar mı yani...hiç duymamıştım böyle bişey..

ben normal doğum sonrası vajina eski haline kesinlikle dönmüyo diye sezeryan düşünüyorum..

nasıl yanı vajına eskı halıne donmuyor mu??????

ben de 5,5 aylık hamileyim ve bu vajinal deformasyonla birlikte cinselliğin eskisi gibi olmamaıs dedikoduları kafamı çok karıştırıyor.Sezeryanı düşünür oldum noturdamus canım sen hangi şehirdesin nerede doğum yaptın

sakın dedikodulara bakma. Allah yaratırken heralde bazı şeylerin hesabı yapılmış. o çok bilenlere anneleriniz neden 1den fazla doğurmuş diye sor. normal doğumda artık dikişsiz işlem yok sanırım. bu nedenle yırtılma esneme genişleme gibi şeyler yok. 40 gün geçsin hele, annenden doğmuş gibi olursun. hatta çok daha sıkı ve dar olduğunu göreceksin. sadece sabır ve yaratılışa uygun doğum şeklini seç.kolay gelsin.

nasıl yanı vajına eskı halıne donmuyor mu??????

gelmez mi? eskisinden daha güzel oluyor emin ol... duyduklarına inanma, normal doğum yapmışsa annene ve yakınlarına sor bence.

Bende dikisli normal dogum yaptim o kadar canim yandi ki 50 gun oldu hala iyilesemedim once dikislerim acildi hala kapanmadi simdi de dikislerimin arasindan et beni cikmis doktor yakarak ya da keserek alacagini soyledi inanilmaz moralim bozuk derim surekli reaksiyon gosteriyo sanirim, bu yuzden sorunsuz normal dogumlari duyunca hayret ediyorum umarim artik iyilesirim :/

bebişim büyük doğduğu için benim dikiş çok oldu. ilk 10 gün çok ağrısı vardı. batikonla temizleyip fitokrem sürdüm..20. günden sonra tekrar agrım oldu..dr biraz apse yapmış dedi..bol sıcak suya oturmamı söyledi.bide kortizon krem verdi.1 haftadır kullanıyorum.ağrım gecti ama dikişler çok belli..41 gün oldu doğum yapalı..ilişkiye girebilirmiyim bilmiyoru..ne zaman bu dikişler düzelicek..belki dra bidaha sormalıyım.

sakın dedikodulara bakma. Allah yaratırken heralde bazı şeylerin hesabı yapılmış. o çok bilenlere anneleriniz neden 1den fazla doğurmuş diye sor. normal doğumda artık dikişsiz işlem yok sanırım. bu nedenle yırtılma esneme genişleme gibi şeyler yok. 40 gün geçsin hele, annenden doğmuş gibi olursun. hatta çok daha sıkı ve dar olduğunu göreceksin. sadece sabır ve yaratılışa uygun doğum şeklini seç.kolay gelsin.

gelmez mi? eskisinden daha güzel oluyor emin ol... duyduklarına inanma, normal doğum yapmışsa annene ve yakınlarına sor bence.
40 gün geçer geçmez eski halini mı alıyor.ben 31 gunumdeyim ama vajinam daha eski haline gelmedi.gelirmi acaba

Oyle bisey yok iyice araştırırsanız görürsünüz hatta vajina ile ilgili 34 bilgi vs diye videolar var dogumdan sonra vajina genişliyor diye kesin bi bilgiye rastlanmıyor araştırma sonucunda ve sasiriliyor hatta ama Allahın hikmeti iste o biraz kadının vucut yapısıyla ilgili hiç doğum yapmamış ama vajina daraltma yaptıran kadinda çok fazla kimisinin zamanla genisliyo kimisinin 3 doğumda yapsa genişlemiyo ki dogumdan snra zaten resmen ilk evlendiğin günleri tekrar yasiyosun resmen

Oyle bisey yok iyice araştırırsanız görürsünüz hatta vajina ile ilgili 34 bilgi vs diye videolar var dogumdan sonra vajina genişliyor diye kesin bi bilgiye rastlanmıyor araştırma sonucunda ve sasiriliyor hatta ama Allahın hikmeti iste o biraz kadının vucut yapısıyla ilgili hiç doğum yapmamış ama vajina daraltma yaptıran kadinda çok fazla kimisinin zamanla genisliyo kimisinin 3 doğumda yapsa genişlemiyo ki dogumdan snra zaten resmen ilk evlendiğin günleri tekrar yasiyosun resmen

X