Premature Bebekler Normal dogum videom izleyin kizlar ve asla korkmayin🙏

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kadın büyük bir stres ve acı atlatmış ve normal doğum. Tabiki sinir boşalmasıyla ve yavrusunu kucağına almasıyla ağlar. Ne kadar anlayışsızsınız.
Kimse onun nasıl doğum yaptığını merak etmemiş. Kendi kendine atmış videosunu. Beklediği tepkileri vememişler sadece. İsteyen istediği gibi eleştirir çok iyi oluyor.

Kimse onun nasıl doğum yaptığını merak etmemiş. Kendi kendine atmış videosunu. Beklediği tepkileri vememişler sadece. İsteyen istediği gibi eleştirir çok iyi oluyor.
Gülbahar hanımın hikayesini biliyorum ve ben de onun videolarını tavsiyelerini izleyerek hamile kaldabildim. Youtubeda da paylaşımları var. sadece siz de doğumunuzda bağırıp ağlayacaksiniz bu kadar yadırgamaya gerek yok

Gülbahar hanımın hikayesini biliyorum ve ben de onun videolarını tavsiyelerini izleyerek hamile kaldabildim. Youtubeda da paylaşımları var. sadece siz de doğumunuzda bağırıp ağlayacaksiniz bu kadar yadırgamaya gerek yok
Bağırıp ağlamasını yadırgamadım. Bu denli bağırıp ağlamasını sosyal medyaya sunmasını sevmedim hepsi bu.

X