Erkek İnfertilitesi Normal Morfoloji Sıfır, eşimin test sonuçlarını yorumlar mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sende mi kullandın bu üçlüyü cnm hadi güzel haberler bekliyorum bizim daha test için zaman var cok merak ediyorum :confused::confused:
L karnitin l arjinin (pharmaton değilde) bi z supradayn almıştık bir ay bunları kullandı.1 yıl geçti ya okadar cok şey kullandık ki ben seni haberdar ederim aklımdasn etiketlerim cumartesi öğlen

L karnitin l arjinin (pharmaton değilde) bi z supradayn almıştık bir ay bunları kullandı.1 yıl geçti ya okadar cok şey kullandık ki ben seni haberdar ederim aklımdasn etiketlerim cumartesi öğlen
canım merhaba. Kullandığınız takviyelerin faydası oldu mu? Şimdiden teşekkürler

Evet canım ben hamile kaldım doğal yoldan tavsiye ederim
cevap icin tesekkur ederim. Ne kadar sürede kullandı eşiniz? Ve bir soru daha,ayrı ayrı mı aldınız o vitaminleri?

cevap icin tesekkur ederim. Ne kadar sürede kullandı eşiniz? Ve bir soru daha,ayrı ayrı mı aldınız o vitaminleri?
Bir anda kullandık l arjinin l karnitin pharmaton ve artı solgar marka çinko aldım bir ay böyle kullandı ama kullanırken etkisi hayatına da yansıdı cinsel anlamda .sonra emodeks i de şiddetle tavsiye ederim onu ayrıca kullandık başka ay.ama üçlünün ardından verdiğimiz tahlil sonucu güzel di yüksekti

Bir anda kullandık l arjinin l karnitin pharmaton ve artı solgar marka çinko aldım bir ay böyle kullandı ama kullanırken etkisi hayatına da yansıdı cinsel anlamda .sonra emodeks i de şiddetle tavsiye ederim onu ayrıca kullandık başka ay.ama üçlünün ardından verdiğimiz tahlil sonucu güzel di yüksekti
Merhaba, bizimde morfoloji 1 ona faydasi olur mu acaba bi de bu kullandiginiz vitaminlerin bi markasi varmidir hepsini ayni ay icindemi kullaniyoruz bi bilgi verebilirmisiniz kullanim sekli ile ilgili.Tesekkurler simdiden.

Merhaba, bizimde morfoloji 1 ona faydasi olur mu acaba bi de bu kullandiginiz vitaminlerin bi markasi varmidir hepsini ayni ay icindemi kullaniyoruz bi bilgi verebilirmisiniz kullanim sekli ile ilgili.Tesekkurler simdiden.
Olur canım morfolojiye etkisi spermde DNA hasarı olmaması önemli olan yazdığım gibi bir ay üçlüyü kullandık sonraki ay emodeks marka solgar dı

İki testi de düzen lab.da verdik. Bence sen de düzen lab.güven sadece kaan aydos değil en iyi kadın doğumculardan biri olan Türkiyedeki Ali Ayhan hoca da o lab ile calısıyor
Canım düzen laboratuvar yazısını görünce yazmadan duramadım . Bizde hareketlilik sıkıntısı vardı doktorumuz birde morfolojiye bakalım diye düzen laboratuvarına yönlendirdi . Şimdiye kadar devlet hastanelerinde 4-5 sperm testi verdik hepsinde sonuçlar düşük çıkarken geçtiğimiz hafta düzen laboratuvarında inanılmaz yüksek çıktı sonuçlarımız çok şaşırdık . Acaba bi hatamı yaptılar bi kaç yerde daha okumuştum devlette düşük çıkıp bahsettiğim laboratuvarda yüksek çıkması .

Bizim morfoloji 2 idi 4 oldu antioksidanlarla vitaminlerle. Ama dna hasarı cıktı onun tedavisini görüyoruz bi baktırın ona da
Birde DNA hasar testi yaptırsakmı diye çok düşünüyorum ? Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum DNA ‘da sıkıntı varsa gebelik oluşup bebekdemi sıkıntı oluyor ?

X