Novateatox detoks çayı kullanan var mı?

Arkadaşlar ben 1ay bu novateatox denen cayı kullandım bi zararı olmadı ama hiç bi faydasını da göremedim ayrıca tüm gece paketleri demleme ipi kopuk çıktı ve bunu instagram hesabında paylaştığımda beni bütün sitelerinden engellediklerini gördüm hem Pahalı hem faydasız!bilginize...

O kadar zayıflama çayı kullandım ki artık hiç birine güvenim kalmadı maalesef bir dünya para verip alıyoruz ama sonuç çok yaratıcı olmuyor. Bunu da kullanmayı düşünüyorum ama biraz araştırmak istiyorum :KK43:
benim tanıdığım kullanıyor ama doktor muane oldu diyet formuda aldı onla beraber uyguluyor işe yaradı

Arkadaşlar bunun yerine size bir kür önereyim onu deneyin,diyetisyenden aldım tarifi müthiş ödem atıyor. 1 elma,1 limon,1 kabuk tarçın,birkaç dal maydanoz,1 çay kaşığı top karabiber ve 1 çay kaşığı mate çayı.Bunları 1,5 lt. suda 15 dk kaynatıyoruz ve gün içinde tüketiyoruz,çok sık tuvalete çıkarır bilginiz olsun.:KK66:
küçükmü büyügemi çıkartıyor sindirim hızlandırıyormu

Merhaba arkadaşlar!
İnternette bu aralar çok fazla reklamını görüyorum. Bu detox çayını kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı acaba?
Ben yeni kullanmaya basladim ama zaten bu cayin orjinalinde yani bootea detox cayinda, cayin metabolizmayi hizlandirdigi enerji verdigi ve yag yakiminj hizlandirdigi yaziyor bu cayda nerdeyse ayni malzemelerden yapiliyor, cogu deneyen oturarak 1 ayda 10 kilo verecegini dusunuyor ama bunun sebebi cayda bir aciklama olmamasidir. Diger cayda kullandigin sure boyunca yiyecek menu veriyor gunde en az 15 dakika spor tavsiye ediliyor istenilen kiloya ulasmak icin. Sadece icmek degil yani bitkisel caylar bunlar sonucta. detox suresincede et yenilmemesi tavsiye ediliyor bunlarin icindeki toksinleri temizlemek amaclandigi icin. Umarim yardimci olmustur. Ben ilk gunden tokluk ve enerjik hissettim herkesede tavsiye ederim.

Benimde ablam aldı şuana kadar bi fayda görmedi ben dukan diyetini tavsiye ediyorum ben 18 gün yaptım 5 kilo verdim fakat iki küçük bebeğim olduğundan çok bişe yiyemediğimden halsiz kaldım ve bırakmak zorunda kaldım ama tekrar başlamayı düşünüyorum iki doğum arka arkaya olunca haliyle kilo sıkıntısı oluyo

Tam sipariş verecektim annem için. Burada okuduklarımdan sonra vazgeçtim. İnstagramda o kilo veren tayfa ne iş acaba iltifatlar fotoğraflar reklam mı yani hepsi vay arkadaş. :KK59:

kullanmadığım şey kalmadı. hiç biri ne tokluk hissettirdi nede yememden kesti sadece olan parama oldu. 1 ay önce bir arkadaşım bana bir ürün tavsiye etti. aktardan almış bodyslim21 diye zayıflama tozu. önce ön yargılı davrandım sonra çok övdü bunu kullanınca çok su içmen gerek o su ise o içindeki toz da seni tok hissetiriyor dedi. gittim aldım. kullanınca gerçekten tokluk hissi veriyor. içindeki bitkilerde hepsi doğal vucuda zararlı değil. yanlız kalp hastası ve emziren anneler için kullanılamaz diyor.

Ben kullandım diyetsiz sporsuz kilo verdirmiyor. Diyet ve spor yapsak zaten çaya gerek yok kilo veririz. Aksine iştah açıyor bence almayın parayla zamanınıza yazık..

Arkadaslar ben kullandım sakin almayin gene internet ten aldığım bir şey icin hayal kırıklığı yasadim. Hep kandirmaca zayiflayacagima kilo almisim. Sadece 1 ayda 2 kilo gitse ona raziydim onun için almıştım ama aksine kilo aldim ve kabiz oldum

merhaba arkadaşlar,

ben bu ürünü 5 ay önce 2 ay süreyle kullandım ve yanında yediklerime dikkat ederek destekledim, aynı zamanda sadece haftasonları yürüyüşe çıktım. çok fazla faydasını gördüm.

1,78 boyundayım ve kullanmaya başladığımda 95 kiloydum. 2 ayda 88 kiloya düştüm. baktığında 7 kilo 2 ayda az görünebilir ama hiç bir şeyden mahrum kalmadan, sağlıklı beslenerek verdim.

sonra çaylar bitince bir daha almadım ve diyeti de saldım. ama 3 ayda verdiklerimi hiç geri almadım.

3 gün önce 6 paket daha aldım ve 6 aylık programa soktum kendimi. inanın işe yarıyor. ancak yediklerinize biraz dikkat edin ve haftada 1 de olsa yürüyüş yapın.

demek istediğim faydalı ama direkt bunla zayıflamayı düşünmeyin tabii ki de..

Merhaba.
Ben on gundur bu çayı kullanıyorum.
Bu tarz çayları kullanırken çok su tüketilmelidir yalnız. Yoksa böbrekleri kurutuyormus. Çok kilolu değilim. Yanlarında ve gobegimi var sadece.
İlk bas tan istahimi arttırdı gibi geldi. İlk beş gün dikkatbettim yediğine ictigime. Son beş gundur de hiç istahimi yok. Sabah iki etmek biraz zeytin peynir yiyorm. Öğlen ekmeksizncorba bi kepçe. Akşam bazen yiyorum bazen etmiyorum. Ben cok istahliydim sanırım çay kesti istahimi. İndirimli olsun DİE şirkette dort arkadaşımın daha aklına girdim aldirdim. İkisi kilolu. Bi faydası yok gibi diyorlar. Biri az kilolu. Oda istahim açıldı iyice diyor. Henüz ise yarayıp yaramayacağını konusunda kararsizim. :?

Marketten aktardan aldığımız 4-5 tllik çaydan hiçbir farkı yok. Diyet yaparken yanında iyi bi bitki çayı ama sosyal medyada gösterdikleri gibi şeyler olmuyor. Ben 1 paket kullandım daha da almam nane-rezene içiyorum şu sıralar hem ucuz hem de etkide diğerinden bi farkı yok normal bitki çayı ikisi de al aktardan kendi istediğin bitki çaylarını bence hiç boşuna para verme onlara.

Kizlar boyle seylere para vermeyin hem paraniza hem zamaniniza yazik bu urunlerin boyle bir,etkisi kesinlikle yok beklemek te yanlis duzenli saglikli beslenme ve haftada en az 3 gun spor baska yolu yok yada bir dunya para verip yag aldirmak ki cok sagliksiz en guzeli bu inanin hem dinc hem genc hem saglikli kalirsiniz

dreamtea kullanıyorum şuan 15 gün oldu. 5 kilo vedim 36 yaşındayım. Gerçekten İştahı kesiyor 2. Günden etkisi hemen oluyor.Ben cok memnun kaldım. İştah kesilince diyete devam hususunda etki yaratıyor. Birde ağız kuruluğu ve su ihtiyacı doğuyor. Antibiyotik ile kullanım zararlı imiş. Tadıda çok güzel benim çayım pembe kutuda . Tavsiye ederim. Yemeklerden 1 saat önce içiyorum, e tabi dikkat ediyirsun ama klasik diyetler gibi zorlanma olmuyor.

X