Novateatox detoks çayı kullanan var mı?

be00ste

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2013
350
26
34
Merhaba arkadaşlar!
İnternette bu aralar çok fazla reklamını görüyorum. Bu detox çayını kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı acaba?

bunu bende cok duydum fakat kullanmadım bende cok merak ediyorum kullanan yazabılır mı

hımm anladım peki diyetle faydasını nasıl gosterıyor metabolızmanı mı calıstırıyor?

anladım peki birsey daha soracagım hangı dıyetı uyguluyorsun bununla bırlıkte

anladım peki birsey daha soracagım hangı dıyetı uyguluyorsun bununla bırlıkte
Ben daha çok protein ağırlıklı,meyve,çiğ kuruyemiş tüketiyorum.Ama zaten çaydan önce uyguladığım kendimce ya da bana iyi gelen gıdaları çözdüm diyim

O kadar zayıflama çayı kullandım ki artık hiç birine güvenim kalmadı maalesef bir dünya para verip alıyoruz ama sonuç çok yaratıcı olmuyor. Bunu da kullanmayı düşünüyorum ama biraz araştırmak istiyorum :KK43:

O kadar zayıflama çayı kullandım ki artık hiç birine güvenim kalmadı maalesef bir dünya para verip alıyoruz ama sonuç çok yaratıcı olmuyor. Bunu da kullanmayı düşünüyorum ama biraz araştırmak istiyorum :KK43:
merhabalar kullandiniz mi acaba cayI, bir faydasi oldu mu?

merhabalar kullandiniz mi acaba cayI, bir faydasi oldu mu?
hayır kullanmadım ama çok araştırdım genelde memnunun kalınmamış bende vazgeçtim. Onun yerine normal yeşil çay kullanıyorum içine ıhlamur karanfil elma kabuğu tarçın atıyorum demleyip içiyorum diyetisyenim önermişti bunu. Dünya para vermeyede gerek olmuyor inan bana akşam yatmadan öncede nar çiçeği çayı içiyorum. Bunları size tavsiye edebilirim :)

hayır kullanmadım ama çok araştırdım genelde memnunun kalınmamış bende vazgeçtim. Onun yerine normal yeşil çay kullanıyorum içine ıhlamur karanfil elma kabuğu tarçın atıyorum demleyip içiyorum diyetisyenim önermişti bunu. Dünya para vermeyede gerek olmuyor inan bana akşam yatmadan öncede nar çiçeği çayı içiyorum. Bunları size tavsiye edebilirim :)
cok tesekkur ederim :)

Arkadaşlar bunun yerine size bir kür önereyim onu deneyin,diyetisyenden aldım tarifi müthiş ödem atıyor. 1 elma,1 limon,1 kabuk tarçın,birkaç dal maydanoz,1 çay kaşığı top karabiber ve 1 çay kaşığı mate çayı.Bunları 1,5 lt. suda 15 dk kaynatıyoruz ve gün içinde tüketiyoruz,çok sık tuvalete çıkarır bilginiz olsun.:KK66:

X