Nst de bebeğin kalp atışı yüksek

angelmrv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2020
72
43
32
Merhabalar
33+3 günlük hamileyim nst de 32 haftalık iken kalp atışları yüksek çıktı 190-200 ü buldu Ve hastane yatış verdi takip amaçlı ama bebeğim gün içerisinde çok hareketli Ultrasonda da bakıldı herşey çok normal ... yatış yapıldıktan sonra bebeğin kalp atışı düzene girdi ve taburcu oldum . Bir hafta sonra kontrol denildi bu sefer kalp atışı güzel ama yüksek denildi.... Başına böyle birşey gelen oldu mu... Lütfen içim hiç rahat değil

Korkmayın benimde kalp atışı hızlı dendi birde benim nst de hareket etmiyordu neler çektim anlatamam sürekli serum bağlıyorlardı kızım sağlıkla doğdu kontrole götürdük doktor kalbi çok hızlı atıyor dedi bizde çocuk kardiyolojisine götürdük herşey normal çıktı şimdi kızım 8 yaşında şimdiye kadarda hiçbir sorun çıkmadı çok şükür ama biz birdaha o hastaneye gitmedik tabi stres yapmayın lütfen bu güzel günleri zehir etmeyin kendinize allahın izniyle sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Korkmayın benimde kalp atışı hızlı dendi birde benim nst de hareket etmiyordu neler çektim anlatamam sürekli serum bağlıyorlardı kızım sağlıkla doğdu kontrole götürdük doktor kalbi çok hızlı atıyor dedi bizde çocuk kardiyolojisine götürdük herşey normal çıktı şimdi kızım 8 yaşında şimdiye kadarda hiçbir sorun çıkmadı çok şükür ama biz birdaha o hastaneye gitmedik tabi stres yapmayın lütfen bu güzel günleri zehir etmeyin kendinize allahın izniyle sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallAh
Şükürler olsun 🤲🏻kızınız sağlıklı huzurlu bir ömür geçirsin inşallah...
Beni de doktor çok korkuttu eğer düzelmezse sezeryana alırız dedi sebebini bulamadık dedi ömrümden ömür gitti Daha çok erkendi ilk gebeliğim ve 3 sene sonra hamile kalabildim
Herşey normal giderken böyle birşeyin olması mahvetti... İnşallah bende sağ Salim kucağıma alırım benim bebeğim gün içinde de aşırı hareketli Onun etkisi de olabilir mi bilmiyorum... Allahım bana ve benim gibi olanlara yardım etsin sağ Salim alalım kucağımıza inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Son düzenleme:
Beni de doktor çok korkuttu eğer düzelmezse sezeryana alırız dedi sebebini bulamadık dedi ömrümden ömür gitti Daha çok erkendi ilk gebeliğim ve 3 sene sonra hamile kalabildim
Herşey normal giderken böyle birşeyin olması mahvetti... İnşallah bende sağ Salim kucağıma alırım benim bebeğim gün içinde de aşırı hareketli Onun etkisi de olabilir mi bilmiyorum... Allahım bana ve benim gibi olanlara yardım etsin sağ Salim alalım kucağımıza inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Aşırı hareketten kaynaklı olabilir üzülmeyin stres bebeği etkiler zor biliyorum ama inanın bu haftalarda böyle şeyler oluyor.

Amin sağolun rabbim sizede sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bir evlat olsun inşallah

X