Dudak Makyajı nude ruj arayanlar!ben cok memnun kaldım

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
kızlaarrrrr flormarın sitesine girip supershine ruj yorumlarını okudum. 516 numaralı ruj için dogal duruyo demıslerdi gidip denıyım dedım..supershine serısınden olduguna bakmayın asla sim ve sedefli degil sadece dudagı nemlendiriyo ole kupkuru bı ruj diil yani..bayıldımmm tam dudak rengi genelde bronz makyaj yaparım dogal duruyo super bişeyyy..ayrıca bronz ve hafif simli bi ruj arayanlarada supershine serısının 500 numaralı rujunu tavsiye ediyorumm onuda denedim ama şimdilik 516 yı aldım..fiyatı 10tl..ilgilenenlere duyrulurkaydirigubbakcemile2zemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlaarrrrr flormarın sitesine girip supershine ruj yorumlarını okudum. 516 numaralı ruj için dogal duruyo demıslerdi gidip denıyım dedım..supershine serısınden olduguna bakmayın asla sim ve sedefli degil sadece dudagı nemlendiriyo ole kupkuru bı ruj diil yani..bayıldımmm tam dudak rengi genelde bronz makyaj yaparım dogal duruyo super bişeyyy..ayrıca bronz ve hafif simli bi ruj arayanlarada supershine serısının 500 numaralı rujunu tavsiye ediyorumm onuda denedim ama şimdilik 516 yı aldım..fiyatı 10tl..ilgilenenlere duyrulurkaydirigubbakcemile2zemuszemus

hay ağzını öpeyimsırnaşık şeysırnaşık şey canım ömrüm çürüdü simsiz sedefsiz ruj bulucam diye.bu seri parlak durmuyo değilmi canım keske resim koyabilsen çok merak ettim

:asigim:canımmm yaaakaydirigubbakcemile3 bi bu fotoyu bulabildim canımm umarım yardımcı olur ama deneyıp gormen en ıyısı ben cok memnun kaldımmm..simli olanlarda var ama bu simli diil canımm 516numara yani kesinlikle dene derimmfotonun ustune tıklarsan buyuyo canım

Eklentiler

• $flormarr.jpg
    $flormarr.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
ayyy cnm ben de böyle dolgun dursun ama ruj gibi olmasın doğal dursun öyle bir ruj istiyorum anlattığına göre ben de memnun kalacak gibiyim ben de alsam mı ki acep
cnm anlattığım gibi mi acaba ruj vallahi öyleyse duacın olurum

canımm flormar standları heryerde var artık watsonslarda alısverıs merkezlerinde ufak kozmtıkcılerde gidip bi dene derim cok hos ve cok dogal bı ruj ben bayıldımm

Canım bu 516 dudağa pudra sürülmüş gibi yapıyor mu? Fondöten etkisi yapıyor mu yani genelde öyle deniyor?

bu sekilde daha iyi görünebilir
yanlız 516 koyu değil mi nasıl nude oluyor anlamadım ?

supershinerenk.JPG

flormarın sitesindeki renklerle gerçek renklerin alakası yok. Gidip bakmadan almamak lazım

supershine 516 aynı long wearing 01 e benziyo bi ton açığı gibi.güzel ama ben çok sevdim.bende 516 L01 ve L16 var hepsi nude tonlarında güzel ve çok kalıcı,tavsiye ederim.

X