Numeroloji

Numerology Fulya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2023
28
12
Matematiksel ruh, kendisini, insanların yaşadığı ya da eski yaşamlara ait maddi izlerin bulunduğu her yerde ortaya koyan başlangıçsal insani öğedir. WİLLY HARTNER Peki numeroloji ne değildir?* Fal değildir.* Atmak tutmak sayılardan istediğimiz manaları çıkartmak değildir.* Numerolog tarafından yoruma açık bir alan değildir. Sadece bilgiyi elde etmek için araç olarak kullanılmalıdır

Eklentiler

• OIG3 (1).jpg
    OIG3 (1).jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 10
Numeroloji ve Ebced hesabı her ikiside harflere sayısal değerler atayarak analiz yapar .ama Numeroloji de kişisel isimlerin ve doğum tarihlerinin sayısal değerlerini kullanırız. EBCED hesabında arap alfabesine dayalı ve tarih düşürme ve gizli metinleri Çözme alanında kullanılır. Ama her ikiside farklı kultur olsada benzer farklilikla çalışılır

Merhaba Merve hanıma bakma isteğim ön yargıları varsa azda olsa gidermekti .sizlerden ricam özelden isim ve doğum tarihi atmamaniniz .çünkü bende bu iş uzerine çalıştım. Elimden geldiğince siteye sayılarla alakalı yazılar koyucam. Anlayışınız için Teşekkürler

Merhaba Merve hanıma bakma isteğim ön yargıları varsa azda olsa gidermekti .sizlerden ricam özelden isim ve doğum tarihi atmamaniniz .çünkü bende bu iş uzerine çalıştım. Elimden geldiğince siteye sayılarla alakalı yazılar koyucam. Anlayışınız için Teşekkürler

Ön yargılarım kesinlikle vardı. Cevabı ancak yazabiliyorum kusura bakmayın.

Melakonlik asla değilim polyanna gibiyim hatta. Ama realist olma çabam da çok fazla. Önce bardağın boş tarafını görmeye çabalarım daha az üzüleyim diye.

Geri kalan kısımlar bence çok okey.

Melakonlik asla değilim polyanna gibiyim hatta. Ama realist olma çabam da çok fazla. Önce bardağın boş tarafını görmeye çabalarım daha az üzüleyim diye.

Teşekkür ederim Bende şunu söylemeliyim Normalde size yazdığım gibi 3 veya 4 sayfalık bir analiz çıkıyor ben size basit olanından baktım. Çok teşekkür ederim

Tuttu mu diyecektim ben de 😅 daha çok nokta atışı tespitler bekliyordum 🤪

kimse alınmasın ama numeroloji fazlasıyla saçma sapan birşey geliyor bana. Yok sayılarlar bilmemneyle yeteneğin. Buna inanan var mı

X