Anket Nur Yerlitaş'ın 'İşte Benim Stilim'den neden ayrıldığı ortaya çıktı

İşte Benim Stilim'de en beğendiğiniz, olmazsa olmaz jüri üyesi kim?

• Ankete Katılan
    64

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.768
597.254
42
Nur Yerlitaş'ın İşte Benim Stilim programının jüri üyeliğinden ayrılmasının perde arkasında yapımcı ile para anlaşmazlığı olduğu iddia edildi.

566e787918c77342a40ea977.jpg

İşte Benim Stilim yarışma programının en popüler jüri üyesi Nur Yerlitaş'ın yeni dönemde olmayacağı açıklandı. Yapım şirketi, Nur Yerlitaş'ı bir süre tatile gönderdiklerini açıkladı. Ancak Nur Yerlitaş cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı.
566e786018c77342a40ea970.jpg

Televizyon kulislerinde bu ayrılığın perde arkasına dair iddialar ise ilginç. Nur Yerlitaş'ın yeni dönemde
ünlülerin yarışacağı programda jüri üyeliği yapmak için teklif edilen ücreti beğenmediği ifade ediliyor.

566e786018c77342a40ea96e.jpg

Ancak ayrılığın asıl olarak yapımcı şirketin, Nur Yerlitaş'ın oynadığı reklamlardan yüzde 20 pay istemesi olduğu da iddialar arasında. Bu teklifi Nur Yerlitaş'ın kabul etmediği, bu nedenle ayrıldığı belirtiliyor.

Kaynak:hürriyet

Nurella'nın Yerine O Geliyor
thumb_46097.jpg

İşte Benim Stilim, jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun istifasıyla sarsılmıştı.

"İşte benim Stilim" adlı yarışmada deprem etkisi yaratacak bir ayrılıklar yaşanmış yarışmanın jürilerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ani bir kararla istifa etmişti.
nurella-ayrildi-5.jpg

Vatan'da yer alan habere göre; yarışmanın devam edip etmeyeceği ve yeni jüri üyelerinin kim olacağı tartışılırken yeni jüri üyeleri hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı.

HakanAkkaya1.jpg

İddiaya göre, jüri üyeliğinden istifa eden Nur Yerlitaş'ın yerine Neslihan Yargıcı Kemal Doğulu'nun yerine ise Hakan Akkaya'nın getirileceği söylendi.

Kaynak: karnaval.com

geçenlerde seyma subasi ve hakan Akkaya foto paylaşmıştı hepsi yalaka bunların Acun yalakaları

Hakan Akkaya, Kemal doğulu'dan daha antipatik. Keşke gelmese. Gerçi çok kafa şişiriyorlar artık denk geldi mi başım ağrıyor, kapatıyorum.

Uğurkan erezi sevmiyorum,çok bagiriyo ve kavga eder gibi konuşuyor. Yerlerine seçilen kişilerde sanmıyorum başarılı olsun

Nur yerlitaş ve kemal doğuşunun ne stili var zaten...ikiside kim reyting getiriyorsa onu elemiyor. Ezgi baylar gittikten sonra ben izlememeye başladım zaten...

AAAA herkesin yeri dolar çok neşeli bir kadındı ama bundan önce de kimler geldi kimler geçti yarışmalardan mutlaka birini bulurlar

Ayy ömrümde bu program kadar hicbir yarisma programindan nefret etmedim. Yayindan kaldirilsa da kurtulsak :KK43:

X