Nur Yerlitaş, 'İşte Benim Stilim'e geri dönüyor

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim programına geri döndü. Ünlü modacı, önceki ay "Çok yoruldum" demiş ve programı bıraktığını açıklamıştı.
nur_yerlitas.jpg

Hürriyet'te yer alan habere göre
sezon 'İşte Benim Stilim'yarışmasında jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş bu sezon yarışmayı bıraktığını duyurmuştu.

Programın yapımcısı Nur Yerlitaş'a istediği parayı vermek yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya'yla anlaşmıştı. Ancak programın reytingleri hızla düşünce yapımcı Nur Yerlitaş'la tekrar anlaşma kararı aldı.

İstediği ücreti ve şartları sağlayacaklarını söyleyen yapım şirketi Nur Yerlitaş'la yeniden el sıkıştı. Uçankuş'a konuşan Yerlitaş,"Masamı özledim geri döndüm" dedi. Star TV'yle yaptığı anlaşmayla ilgili de "Kısmet değilmiş" yorumunu yaptı.

ee diğerlerini atacaklar mı!!!! ne kadar onur kırıcı , siz başaramadınız biz nurellayı getiriyoruz dediler yani. helal olsun ama nur yerlitaşa bayılıyorum hem zevkine hem tarzına hem de diktiği elbiselere

Ben de Show Tv'de devam edecek diye duymuştum acaba hangisi doğru bakalım yeni sezonda görürürüz. Kemal'e ne olacak ki acaba o da döner mi ?

nur nur nur nur :KK31::KK31::KK31: sanırım önümüzdeki sezona gelir diğerine hadi sen git nuru aldık demezler herhal pat diye

O çantayı ne için almıştın? Pazardan patlıcan mı almıştın? Lafı aklıma geldikçe gülüyorum.

Para para para
Bikaç ünlüye ayda 3 -5 parça kıyafet diksen gene o parayı kazanırsın Nur hanım .böyle U dönüşleri falan seni dsha komik duruma düşürdü şahsen

Kadin kıymetli olarak yaratilmis. Ozellikle musluman bi kadin ziynetini saklamasini bilmeli. Iki parca kiyafet icin birbirlerini paralayan genc kizlar... guzellik yarismalarinda musluman kizlarin boy gostermesi ve derece dahi elde etmelerinin sebebide musliman kadini sergileyip muslumanlik alemini farkli yollardan yikmaya calismaktir. Goren ama kor olan bi toplum olduk. Goz harama baka baka hersey normal gelmeye basladi

Ünlüler daha berbat giyiniyor. .:KK14:
Bu dönüşü neye borçluyuz nur hnm ..

Paraya mı ?
Hiç şaşırmadım. .:KK14:

X