nurs lokman hekim biberiyeli bitki çayı ile zayıflıyorum

ayperipekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
100
41
37
Arkadaslar haftalardır dıyet yapma cabalarıma ragmen tartıda gram kıpırdamıyordu.Sanırım kılo almama neden olan son zamanlardakı asırı alkol tuketımı ve yanında gece gec saatlerde yedıgım seyler metobolızmamı tamamen durmasına neden olmustu ..dıyetler fayda etmıyordu gecen hafta bu cayı aldım ve bır hafta ıcınde 4 kılo verdım.hala vermem gereken 8 -9 kılo var.gelısmelerı sızlerle paylasacagım

Arkadaslar haftalardır dıyet yapma cabalarıma ragmen tartıda gram kıpırdamıyordu.Sanırım kılo almama neden olan son zamanlardakı asırı alkol tuketımı ve yanında gece gec saatlerde yedıgım seyler metobolızmamı tamamen durmasına neden olmustu ..dıyetler fayda etmıyordu gecen hafta bu cayı aldım ve bır hafta ıcınde 4 kılo verdım.hala vermem gereken 8 -9 kılo var.gelısmelerı sızlerle paylasacagım
Ne kadara aldin acaba? 42 li kutu 17 tl internette

metebolızmayı hızlandırıyor sanırım yanında dıyette yapıldıgında etkılı bunu hıssedıyorsun zaten fıyatıda uygun al de en azından odemı atarsın

ben greatbody adında bi zayıflama çayı kullandım. 9 ayda 38 kilo verdim.sizede öneririm

X