Nutea'nın Butiği / En son sayfalar / fiyat sorun indirim yapıyorum/satılmıştır

CinnamonQueen

N'oublie pas d'où tu viens.
Kayıtlı Üye
17 Mart 2012
4.545
1.149
Makul ölçüde pazarlık yapılabilir.
Takas düşünebilirim.
Alışverişi Ptt yoluyla gerçekleştireceğim.

$taba.jpg $rugan.jpg $üst.jpg
Taba rengi collezione pantolon- etiketinde - Rugan çanta- 1 kez kullanıldı- 15 tl. - Xside askılı bluz, 36 beden, 10tl
36 yazıyor ama 38 bedene göre, 20tl-
$kýrmýzý.jpg $adl.jpg $çiçek.jpg
Kırmızı skinny pantolon 36-38 beden 15 tl - Adilışık trençkot hiç giyilmedi 20 tl- Çiçek desenli skinny pantolon 27 beden 20 tl.
$deri.jpg $colins.jpg $hardal.jpg
Deri ceket, hiç giyilmedi, 38 beden-25 tl. - Colin's ceket 36 beden-20 tl. - Xside ince triko S beden 10 tl.
$kapri.jpg $kurukafa.jpg $kazak.jpg
Collezione 38 beden kapri, 10 tl - Sevenhill t-shirt 5 tl - Xside kazak 36-38 beden 15 tl.
$mor.jpg $kinetix.jpg $ltb.jpg
Mor yün tunik- basenleri kapatır-36-38 10 tl- Kinetix şişme yelek- 36-38 beden- 20 tl- Ltb gömlek- 36-38 beden 15 tl.
$tunik.jpg $saten.jpg $siyah.jpg
Delikli tunik-10 tl 36-38 beden. - Mango saten gömlek- 36-38 bedene uygun- 10tl - Siyah skinny pantolon-36-38 beden 15 tl.
$gýrka.jpg $xsdide.jpg $bersha.jpg
Xside balon etekli hırka- 15 tl 36-38 beden. - Xside lacivert triko- 36 beden- 10tl- Bershka mor penye elbise-36 38 beden- 20 tl
$kiraz.jpg $mavi.jpg $mango.jpg
Mango deri detaylı askılı bluz-36 38 beden-10 tl - Tshirt- 5tl - Mango gömlek(Buruşuk gözüktüğüne bakmayın modeli o şekil) 36 38 beden-15 tl
$city-001.jpg $etek.jpg $þort.jpg
Xside dökümlü bluz- 10 tl- 36-38 beden. - Xside 36-38 beden etek 10 tl- Köstebek marka şort- 36 beden- 10 tl
$tifany.jpg $mngo.jpg $lacos.jpg
Tiffany bermuda şort 36-38 beden 10 tl- Mango çizgili bluz 36 38 beden 10 tl - %100 pamuk yakalı t-shirt 5 tl
$xsaks.jpg $vans.jpg $byx.jpg
Saks mavisi süet çizme- çok az kullanıldı- 37 numara- 25 tl- Vans model ayakkabı 37 no 20 tl- Beyaz yazlık ayakkabı 15 tl 37 numara
$cnm.jpg $loreal.jpg $deo.jpg
Hakiki deri çizme- az kullanıldı 37 numara 20 tl- Loreal pure zone yüz temizleyici %90ı dolu 5 tl- Deotak koku önleyici krem deodorant %90ı dolu 5 tl.
$tobik.jpg $incass.jpg $skin.jpg
Avon siyah nokta önleyici tonik 5 tl - Avon Incandessence sprey deodorant -neredeyse hiç kullanılmadı 5tl- Loreal skin perfection yüz pürüzsüzleştirici serum
sadece 1 kere sürdüm yüzüme %98i dolu 10 tl
$salatalýk.jpg $maske.jpg $ell.jpg
Avon light moisture yuz temizleyici - Avon siyah nokta önleyici maske 2 tane var elimde %90ı dolu 5er lira- Oriflame el kremi %80i dolu 3 tl.
%50si dolu 3 tl.

$clera.jpg $krmzý.jpg $syh.jpg
Clean&Clear yağ önleyici tonik %50si dolu 3tl. - Pantolonların yukarıda yan şekilde resmi eklenmiş bir de düzünü görmeniz için böyle ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğendiğiniz ürünü söyleyin ona göre bedeni fiyatını ve kullanılıp kullanılmama durumunu söyliyim :) Boş zamanımda altlarına teker teker ekleyeceğim.

Merhaba takas düşünürseniz sayfama bir bakın bitpazarı bölümünde eğer beğendiğiniz birşeyler olursa benimde beğendiğim seyler var saayfanızda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pantolonlar 36-38 bedene uygun galiba değilmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım o zaman loreal serum ve avon toniği istiyorum başka kozmetik varmı elinde ve parfüm?

Parfümlerim var avon incandessence ve rare perals ama ikiside 30 ml civarı kaldı, düşünür müsünüz, tamam kapıda ödeme ile gönderirim öyleyse
Kozmetik için biraz daha bakıyım olabilir :)

Son düzenleme:
Parfümlerim var avon incandessence ve rare perals ama ikiside 30 ml civarı kaldı, düşünür müsünüz, tamam kapıda ödeme ile gönderirim öyleyse

canım bi bak varsa yükle resimlerini hepsisini birden almış olurum kitap varsa oda olur

hiç kullanılmamış 8x4 hollywood deodorantım var iki tane yurtta, avon banyo köpüğüm var orkide özlü %90ı dolu düşünürseniz, the balm pudram var açık ton aynı marka the balm bb kremim var oda bej rengi her ikisinide 24 tl ye almıştım tanesini 10 tlden veririm, resimlerini ekleyemiyorum cunku yurtta bıraktım düşünürseniz gidince eklerim. Başka kozmetiğim yok maalesef..

Bir sürü kitabım var ozellıkle cok satanlar.. Hepsini cekiyim yukliyim o zaman :)

canım benım actıgım konulardan arıyorum aradıklarım burada konusuna da göz atarsan daha iyi olur belki aradıkalrımda vardır elinde.
1.ve son sayfaya baakrsan daha iyi olur

canım benım actıgım konulardan arıyorum aradıklarım burada konusuna da göz atarsan daha iyi olur belki aradıkalrımda vardır elinde.
1.ve son sayfaya baakrsan daha iyi olur

ya ben baktım onların hiçbiri bende yok malesef :/ ama önerebileceğim cok güzel kitaplar var, özellikle sarah jionun 3 kitaplık serisi ve cennetin rengi, muhteşem kitaplar tek kelimeyle.. okumadıysanız öneririm. cinayet romanları seviyorsanız tess gerritsen müthiştir.

X