NUTEZ'in el emeği stickerlerii:))

nutez

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
1.138
7
45
[/IMG]arkadaşlarım dün bir sitede becerikli bir hatun bunları yapmış....
benimde elimde şu d-c fix lerden vardı deri fomlulardan kalmış elimde.
değerlendirmek istedm ve bunları yaptım umarım beğenirsiniz.
resimdeki küçük siyahçıklar benim telefonumdan kaynaklanıyor onlar resme dahil değil..tlfn sorunluda..

bunlar hol girişte..

bunlar dış kapımda ve zil kısmında

canlarım bunlarda şablonları..çıktı alın kesin kopyalayın yapıştırınnn:lepi:

bu arada benim evin demir baş kedisinin şablonu yok özel üretimdir numunelik:roflol:

çok güzel olmuş ellerine sağlık

minikte çok şirin maşallah :ecrin_bebek:

alkisalkisalkis süper bir fikir ellerine sağlık canım... ben evin kedisinden bir öpücük rica etsem kaydirigubbakcemile3 delikafadulden

bende az önce yaptım göstermek için buraya konu açacaktım..geçenlerde aldım o d-cfix folyolardan...biraz kopya kağıdı biraz karbon .çizdim ve maket bıçağıyla kestim..yapıştırdım..valla o kadar 50 tl falan vermeye gerekte yok..geçende koçtaşta baktımda çok pahalılardı.

ellerıne saglık cok becerıklı bır hanımsın maşallah hemen kestım kopyaladım......alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

beroştan herkese öpücüklerrr...
yapan arkadaşlaımız konu açtılar ise resim koysun ve link versin kii görelim dimii

işte bi becerikli hatun daha. kızlar konu açıp açıp beni heveslendirmeyin. folyo bulamadım ben daha yaaasenağlama

ooo harika emeğine sağlık canım...
benimde duvarlarınızda kelebekler uçuşsun adlı konum var buna benzer ilgini çekebilir bir göz at istersen.
ah bu arada kesinlikle yapacağım :)

X