O aldatılıyor muyum sizce düşünmekten uyuyamıyorum

Maşallah valla
Kullanın kullanın izin belgelerinizi öyle keyfiniz için

Allahtan erkek arkadaşınız daha aklı başındaymış da keyfine izin belgesini kullanmak istememiş
Zaten bir tek biz evdeyiz o izin belgeleriyle herkes her haltı yapsın. Bizler de kafayı yiyelim ben de yalnız yaşıyorum kapanmadan beri insan görmedim ve ölmedim de

Ne sıkıcı, boğucu bir insansınız ya.
Erkek arkadaşının yerinde olsam kaçardım senden.
Bana güvenmeyen insanla, ekran görüntüsü isteyen birisiyle asla yapamazdım.
Bende işim gereği bankacılarla konuşuyorum.
Yeri geliyor elin adamına günaydın, nasılsınız, iyi günler diyorum.
Bende kocamı mı aldatıyor oluyorum ?
Önce kendine, sonra karşındakine güvenirsen yaşarsın ilişkini.

Güvenmiyorsan da güle güle ama böyle oturup aldattı mı, aldatmadı mı diye kafa patlatırsan hastalık sahibi olursun.

Siz ne kadar sıkarsanız o kadar aprasifleşecektir, bir erkek böyle yemin ediyorsa eğer bence yapmıştır.

Yapmistir bence sizin gibi supheciyim bende..
Arkadaslariyla vakit geciriyormus surekli neden?? Sizi ihmal ediyorki demekki supheye dusurmus sizi. Ben takipte kalirdim bir sure sessiz sessiz ikinci falsosunda kapiya koyardim

Teşekkür ederim yorumunuz için aslında benim bu denli dehşete düşüren gece saatlerinde konuşmanın yapılmış olması ve bana kadının aradığını söylemesine rağmen arama kaydında erkek arkadaşımın kadınI aramış olması Ben bugüne kadar hiç telefonu elime almamış veya herhangi bir şekilde arama kaydı talep etmiş biri değilim üç aydır düzenli olarak erkek arkadaşım bunu yapıyor Ben de bir anda o güvensizlikle istedim .
ekran kaydından önemli sorunlarınız yok mu sizce de
adam size güvenmiyor resmen bilmem ne yerine koyuyor farkında mısınız

Bu iliski olmuyor yalniz.
Surekli herseyini kontrol etmek hos degil.
Karsidaki insan kendini kole modunda hissederse ve canina tak ederse sonsuza dek kaybedebilirsiniz.

Merhabalar hepinize günaydın benim Üç aydır devam eden bir ilişkim var sizlere fikir danışmak istiyorum geçmiş tramvalarımdan dolayı bu tepkiyi veriyorum yoksa gerçekten şüphelenmem gereken bir konu mu var lütfen fikirlerinizi bekliyorum son iki haftadır erkek arkadaşım daha tahammülsüz sert fevri çıkışları var eskisi gibi beni görmeye gelmiyor sürekli arkadaşlarıyla planları var ben de yalnız yaşıyorum Pandemi var ister istemez sıkıldığım için gelsin göreyim istiyorum aynı zamanda özlüyorum alıştım bir rutinde vardı geçen gece beni arayacağını söyledi ama aramadı ben aradığımda telefon meşguldü gece ikiye geliyordu kiminle konuştuğunu sordum bana ekran attı sevgilim sağlık sektöründe çalışıyor bir bayanla yaklaşık 7 dakikalık 1 görüşmesi vardı bana kadının onu aradığını söyledi bir acil ameliyat vardı malzeme soruyorlar dedi ama baktım ki arama kaydında sevgilim kızı aramış Ben kafamda kurdukça kuruyorum bana yemin etti annesinin babasının evladının başının üzerine ama ben son iki haftadır bana uzak davranışları tahammülsüzleşmesinin eski ilgisinin olmamasının bu kadına bağlıyorum Bu olayın hemen ertesi günü kendisinden Bir anda arama kaydını açmasını istedim Sonradan sildimi artık bilmiyorum ama en son arama o geceydi Dün kafamda kurguladığım için aradım ve kendisinden yardım istedim ben kafamda kuruyorum beni bu konuda aydınlığa kavuştur dedim ama çok fevri çıktı ben ailemin üzerine evladımın üzerine yemin ettim istiyorsan ayrılabilirsin burada bitsin dedi Ya ben kafamda kurguluyorum sürekli birlikte çalıştığı bayan içim hiç rahat değil bir yanım onun canını yakmak istiyor bir yanım ona inanmak istiyor Siz ne hissederdiniz
Öncelikle kimin üstüne yemin ederse etsin inanmayin. Tecrübeyle sabit.
Kim olursa olsun , hayatinizin merkezine koymayin. Ondan bağımsız bir yasantiniz,arkadaşlarınız ve hobileriniz olsun. Yani o olmadan da yaşayın.
Sorunuza gelecek olursak,yaptığı iş gereği konusmusta olabilir yalan da söylüyor olabilir. Bu gece konusmalari genelde aldatmadir ama bi gozlemleyin bence.
Aramadin sormadin,gelmedin gitmedin diye usteleyip size saygisizca davranmasina sebebiyet vermeyin. Size yeterince ilgi gostermedigini, sevmedigini düşünüyorsanız birakin gitsin. Insanlar 40 yillik eslerinden ayriliyorlar,3 ayin lafi olmaz.
Size deger veren ve saygi duyan insanlarla iliski kurun. Arkadasta olsa boyle sevgili de olsa böyle olmali.

Kimse gece 2 de malzeme sormaz.
Aldatanlarin karsi tarafi ikna etmek istedikletinde tek yaptiklari ya yemin etmek ya da Kuran'a el basmak. O yemine ben inanmazdim. Gece 2 de de malzeme sorulmaz. Gunduzler cuvala mi girmis. O saatte insan aramaya cekinir bir defa.

Böyle yaşamak zor olmuyor mu? Saygılı insanca bir ilişkide ekran görüntüsü atma yeminler vs bu tarz ucuz seylerin yeri olamaz. Güvenmiyorsanız ayrılın ama kendisine saygı duyan insanın hareketleri değil bunlar

X