O da bana aşıkmıs ama cok geç..

S

s3m4

Ziyaretçi
bebekken bile sadece onun yanında susarmısım.. abi diyemezdim ismiylede hitap edemezdim.. daha cok küçükken bizi birbirimize uygun görmüşlerdi (benim ailem hariç ) ona öyle aşıktımki kendime bile itiraf edemiyordm düşündüklerimden vicdan azabı duyuyordum hep o benm abim sayılır nasıl böyle birşey düşünürüm diye .. ama aslında kafamda hiçbirzaman 2mizi ayrı düşünmemişim kafama hep 2mizi sokmusum yerlestirmişm.. aramzda öyle özel bi bag vardıki hayatta güvendiğim tek insan.. benm için gözünü kırpmadan canını verebilecek biri.. askere gitti geldi ve nişanlandı , bir tanıdıgın düğünündeydik hep beraber ben rahatszdm basımdan hic ayrılmamstı onun omzunda yatıyordum ve bni öptü bn saskınlık icndeydm hemen kalktım binlerce özür diledi affetmem içn yalvardı bni yıllardır sevdiğini ama imkansız olarak gördüğünü annemnde sözlernden sonra ümidi tamamen kestiğini anlatttı.. benden o yönde hiçbirsey göremediği icin bana söylemediğini söylerse görüşmek istemeyecegmden aramzdaki o özel bagında kopacagından korktugu içn sessz kaldıgını anlattı. .dha sonra bende herseyi itiraf ettim onun icn ne kdar agladıgımı onu ne kadar sevdiğimi.. belki onlar arıyodur die her telefona nasıl koştuğumu ..
ama elimzden gelen hiçbirsey yoktu nişanlanmıstı artık mecburum diyordu sdce bska birşey anlatmıyordu kızı aileside istemiyordu nişanlarında olay cıktı.. vs
dha snra bidha görşmek istemediğimi söyledm 4-5 ay gecti böyle hayatıma bskası girdi saka gibi geliyordu hersey kendimi bildim bileli asık oldgum kşide bna aşıkmıs meger.
sonra konstuk herseyi anlattı.. kızla ilişkiye girmişler evlenmeye mecburdu o yuzdn nikahına gitmiyormus babam ikna etmiş 'nikahta snde olsan o eveti asla diyemezdm ' ddi
kendi düğününde eşinden cok benmle ilgilendi kınasına fln gitmedi .. smdide hiç mutlu degl sigaraya fln baslams biyere gidilecek olsa hemn benide alıyor 3müz gidelim diye. arama istemiyorum dedm 'sen olmadan yaşamamı bekleme bn zaten bitirdim kendimi ama sensizliğe dayanamam ama onuda yüzüstü bırakamazdım senden gecemem kendimden gecerm dedi bikacgn kmse haber alamadı herks cok korktu bende tabi..
ağladık beraber..
bizim hikayemzde böyle birbirimizi hep sevecegz ama hiçbirzaman kavuşamayacagız..

canim cok üzüldüm yaa..offf niye hep böyle hikayeler var..
insanlar neden susuyor.. neden söyleyemiyorlar birbirlerini
sevdiklerini? neden bu kadar cesaretsiziz?
hersey olup bitincede bu seferde kader diyoruz...
kader birazda kendi elimizde degilmi halbuki??
neyi bekliyoruz? sonradan hersey bitmisken ah keske demeyimi?
mutluluk cesaret istiyor..

evet canım maalesef ben ah bile diyemiyorum artık ..

Çok üzücü bir hikaye,birbirlerinden habersiz,birbirlerini seven iki kişi....

Onu bunu bırakında bence ikinizde hayatınıza devam edin...
O artık evli...
Zorla istemeden yapılan bir evlilikte olsa o evli...
Tamamen koparın bağları....
Birbirinizle irtibatta olmanız bile o kadına yapılan bir ihabettir bana göre...
Bundan sonra yeni başlangıçlarınız olmalı...
Onun eşi ile... Senin ise başka biri ile...

çok kötü bi hikaye ne dıyeyım üzüldümmm

ama artık çok geç yapılacak bişey yok o evlı sevmesede onunla ayrıca bişey dıkkatımı çektı hem kızı sevmıyo birlikde oluyo evlenmek zorunda kalıyo böyle bişey yapmayabilirdi nişan atılabilirdi

şimdi o kızada yazık sanada yazık o adamada yazık
üçünüz içind3 çok kötü sen kapa kapılarını ona karşı bırak naparsa yapsınlar sen kendı yolunu çiz ve devam et zaman geçer acın kabuk tutar başka bırını seversın belki aklına geldiğinde için sızlar ama yıne seversın başkasını
üzülme allah başka dertler vermesın

kardeşim bu iş böyle yürümez tamam ateş düştüğü yeri yakar,biz ne kadar bırak yapma desek de senin acını tam olarak hissedemeyiz ama yine de artık bazı şeyleri görmenin zamanı gelmişte geçiyor bile bence bu ıstekı kotu tarafları gormeye calıs sole dusun madem senı cok sevıyordu neden gıttı baskasıyla bırlıkte oldu suan sen kendını kotu hıssetmıyormsun ucunuz bıyere gıttıgınızde ya da karısı anlamıyormu sanıyorsunuz aranızdaki durumu bence biran once kalbıne taş baş bu yakınlıga bir son ver hem nerden bılıosun yenıden daha fazla sevemeyecegını gun gelır dewran döner sen tekrar bır baskasını daha fazla daha ask dolu seversın o da senı sever mutlu olursun inş...suan tek cozum bu sayfayı kapatmak gıbıme gelıyor..allah yardımcın olsun kardeşim

Terbiyesiz adammış!!:kızgın:
Hem başka kızla ilişkiye gir hem de evlenmeye mecbur kaldım de!Çok üzgünüm çoook
Ben illa bu kızla beraber olmuş artık evlenmesi gerekir demiyorum ama evlenmeye niyeti yoksa kendi gibi düşünen kızlarla vakit geçirseymiş..Bakireliğe önem vermeyen kızlarla mesela..:sm_confused:
Allah Allah herhalde silah dayamadılar yatakta bu adamın kafasına..
Bir de utanmadan hala sana sevgi sözcükleri zırvalıyor..:mymeka:
Kaç kızım kaç kurtar kendini bu adamdan..:nazar:

hem seni seviyomuş da hem o kızla nasıl birlikte olmuş işe bakkk
mymeka.gif

Terbiyesiz adammış!!:kızgın:
Hem başka kızla ilişkiye gir hem de evlenmeye mecbur kaldım de!Çok üzgünüm çoook
Ben illa bu kızla beraber olmuş artık evlenmesi gerekir demiyorum ama evlenmeye niyeti yoksa kendi gibi düşünen kızlarla vakit geçirseymiş..Bakireliğe önem vermeyen kızlarla mesela..:sm_confused:
Allah Allah herhalde silah dayamadılar yatakta bu adamın kafasına..
Bir de utanmadan hala sana sevgi sözcükleri zırvalıyor..:mymeka:
Kaç kızım kaç kurtar kendini bu adamdan..:nazar:

bencede terbiyesizin önde gideni madem diğer kızı seviyorsun ötekinden ne istiyorsun iğrenç adam...bide mecburmuş birlikte olurken zevkten ölmüşsündür pislik...uyuz oluyorum böyle heriflere

ben ikinizi biryere bıraktımda üçüncü kişi olan yani sevdigin ve sevildigin adamın eşini düşündüm bir an.....biryerlere giderken senide çagırdıgını üçünüzün beraber gezdigini falan söylemişsin...bence uzak durmalısınız ve o kişide artık severek yada sevmeyerek evlendigi kişiyle mutlu olmaya çalışmalı bence bu senin elinde sen kaçtıkça oda evine ve eşine baglanacak ama bu benım fikrim belkı bilmedigimiz anlatmadıgın seyler varsa ve ben davulun sesini uzaktan hoş görüyorsam affet...

ay bu nasıl bı hıkaye ya cok kotu bısey allah ıkınızde yardımcısı olsun ama bence sen acını ıcıne gm derım kolay degıl ama o kızada yazık degılmı oda cok mutsuz olmustur mutlaka sevdıgın cocuk sensızlıgın acısını ondan cıkartıyordur bosver yuva yıkan olma derım ama ınsallah ılerde bırgun bırlesırsınız sımdılık uzak dur benceee

off yaaa inanmıyorum neden böyle şeyler biz insanları bulur hani derle ya sadece filmlerde olur hayır katılmıyorum çünkü gerçek hayatı anlatıyorlar bize

canım çok üzüldüm umarım bundan sonraki hayatında mutlu olursun.mutluluklar dilerim.

t$kler arkadaslar zaten uzak duruyorum ama ne kdar uzak dursamda akrabalık var ister istemz görüyoruz birbirimizi. eşi hakkında neler söylendi , ailesi zaten hiç istemiyordu ama ben yinede önyargılı davranmadm hasta oldugunda ilgilendim bile.. ama o iyi niyetimi görmeyi denemedi hiç..

bence gorusme tmm uzuldum sevmek ayrı olmak zor ama
o sana deger vermems sevseydı kımseyle beraber olup evlenmek zorunda kalmazdı ve bence kendını dusunen bırısı evlı hem sana hem ıesıne haksızlık edıyo
daha fazla bu konunun ıcınde yer alma bence

Canımmmm... senin kafan çok karışmış anlaşılan.Hem seni seviyormuş hem nişanlısını istemiyormuş falan filan, yahu o zaman neden birlikte oldu kızla?Hiç bunları sormuyormusun kendine? diyelim oldu peki sen neden onu bu kadar severken bir başkasıyla çıktın? Bana göre durum şu, ne sen onu bir aşkla sevdin ne de o seni. sizin ki birbirinize bir hayranlıktan ibaretti.Bunu artık kabullenmelisin.Ne demek ağlaştınız ve birleşmemiz imkansız olaylarına girdiniz? Bak burda da benim kafam karıştı.Gerçek seven ne olursa olsun sevdiğiyle olmayı başarır.Ne sen Leylasın baban kral. Onunla olursan seni yada onu öldürür. Ne de sevdiğin kişi Mecnun. Hala delirmemiş baksana, sapasağlam ayakta duruyor üstelik bir bayanın yanında ağlayabilecek kadar da normal.Bu takıntılı sevdandan vazgeç.Bu ne sana ne sevdiğine yarar sağlar.Ulaşamadın ya ben ce biraz da bundan büyüdü gözünde.Sevgiyle kal.zeka bir yere kadar canım aklını kullanmalısın.

Zor bir durum.
Kimsenin basina gelmesini istemem, Allah vermesin.
Ama bence görüsmemeniz cok daha saglikli.
Atesle barut yanyana durmaz.
Kendimizi bile tanimiyoruz bazen.
Insaniz her hataya düsebiliriz.
Esinin kulagina gitse cok kötü olur.
Ailelerde duyar, samimi oldugunuz ve görüstügünüz icin ask yasiyorsunuz zannederler.

Ve o kiz kim olursa olsun.
Iyi yada kötü.
O kizin yerinde bizde olabilirdik.
Biz esimizin aslinda baska bir bayana asIk oldugunu duymak istermiydik?
Herkes icin cok kötü bir durum..

Hayat iste...

üzüldüm gerçekten..ama şimdi türk filmi neden bizden çıktı anlıyorum..kanımızda var atamıyoruz..

ne demek yüz veriyorsun ben bütün baglantıyı kestim ama arada akrabalık var ister istemez biraraya geliniyor bayramlasmaya gelecekler diye bayramda evde bile durmuyorum dha ne diyorsunz..

X