O kadar çok yoruldum ki

Dediğiniz gibi öğrencilerle özellikle günümüz öğrencileri ile uğraşmak aşırı zor mesela. Ya da hastane çalışanı olmak
evet yani iki mesleğe de mensup değilim ama gözlemliyorum sonuçta bi vatandaş olarak
velisi ayrı dert, öğrencisi ayrı dert müdürü bilmem nesi ayrı sorun

sağlık çalışanları için de benzer durum geçerli. özelde değilsen aşırı zor. özellerin de zorlukları var tabi
ama devlette hem hasta sayısı hem işleyiş daha yorucu bence

evet yani iki mesleğe de mensup değilim ama gözlemliyorum sonuçta bi vatandaş olarak
velisi ayrı dert, öğrencisi ayrı dert müdürü bilmem nesi ayrı sorun

sağlık çalışanları için de benzer durum geçerli. özelde değilsen aşırı zor. özellerin de zorlukları var tabi
ama devlette hem hasta sayısı hem işleyiş daha yorucu bence
türkiyede iş sektörleri zor artık özel / devlet farketmeksizin

Ben arkadasin uslubunda bir sikinti goremedim
Memur oldugunu belirtmis ve iyi bir is bulabilmeniz icin temennide bulunmus
yazarhanim bana oldukça bilenmiş kendi kendine. kendimi övdugumu vs düşünmüş 🥲 benim çalıştığım şartlar da mükemmel değil. fakat iş tanımım belli mesela. bana karar yaz diyebilirler ama pastaları götür diyemezler mesela veya su dosyaları nizami şekilde dizelim diyebilir amirim ama yere paspas at diyemez. bunu demek istiyorum. memuriyette bazı bölümler çok zor. geceleri kalkip otopsiye gidiyorum, işim bitiyor gelip uyumadan mesaiye gidiyorum (ay yine övündüm pardon). bolumumu mu beğenmedim yer değişikliği isterim gibi gibi. o sebeple bir tık fikir verdim çok bunaldiysan para da çok önemli değilse bırak biraz kafa dinlersin gibisinden. yazarhanimcigim benim ne kendimi ovmemi bırakmış ne biseyi.

Daha iyisini bulursunuz arayın ben öyle düşündüm bulunca çıkın azaltmazlar iş yükünüzü çıkınca siz bulurlar birini

İnşallah daha güzel daha az yorulacaginiz daha ücreti yüksek bir işi en kısa sürede bulun

X