O kadar mutsuzum ki..

kurk mantolu madonna

Feinne meal ûsri yüsrâ...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
3.148
3.140
30
Merhabalar herkese,

En son açtığım konuda, yeni başlayan ilişkimden ve sorunlardan bahsetmiştim. Nitekim konuyu açtığım gün bitti hersey. Biraz özet geçeyim, daha iyi anlatmak için kendisi komşumuzun oğluydu, evin hemen arkasinda yazılım firmasında calisiyor. Ben de çağrı merkezi departmaninda calistim iki gün onun aracılığıyla sonra iş benlik olmadığı için bıraktım. Tanışmamiza annem vesile oldu, apartman yöneticisi annem ona söylemiş benim iş durumumu o şekilde gorustuk ve tanıştık. O iki gün baya sohbet etme imkanı da bulduk aralarda, telefon numaramı aldı ama benim aklımda hiç öyle bir durum yok, arkadaşça bakıyordum. Neyse baktım ben çıkmama rağmen mesajlar devam ediyor, ilgisi alakası hoşuma gitti sahilde görüştük bir buçuk saat falan. Yakınlaşmaya calismalar, ilkten noluyoruz dedim. Sonra birden ne olduysa elimi tuttu sarıldı falan. Şaşkındım tepki bile veremedim. Bu arada kendisi inanılmaz bir egoya sahip. Neyse sonrasinda eve doğru ayrilcekken öpmeye çalıştı ittiğim halde hem de üç kez. Bunu yapması çok moralimi bozmuştu. Sonraki görüşmelerde evde görüşmeyi teklif etti neymiş daha rahat olurmusuz. Kabul etmedim. İyice kafamda soru işaretleri oluşmuştu ama ilgisi şefkati bambaskaydi yani öyle gibiydi. Yanılmışım.

Sonrasında iki kez daha görüştük yirmi dk falan. Ben kurstan çıkıyorum o işten haftaici zamanımız olmuyordu. Haftasonu da genelde firmalarla gorusmek için karsiya geçiyordu zamanimiz olmuyordu. Sitem ettim bu yüzden. Çok umursamadi. Zaten sonralarda doğru duzgun yazmıyordu bile. Bir yere gidiyor saatler sonra mesajlara cevap veriyor. Özellikle eve geldiğinde falan. Sanki iki ayrı dünyası var ben bir köşesinde gibiydim. Canımı yakıyordu bu durum. Bu konuda uyardım onu dikkat edeceğim dedi. Ama yine ayniydi yani ben yazmadan saatlerce yazmıyordu. 14 Şubat'ta benimle buluşmayı ertelemesi ve o gün için bir açıklama yapıp eve gelmemesi, o gün için ağzından laf almaya calistigimda cevap verememesi.. kafamda çok soru işareti vardı, ve üzerine ilgisizlik tuz biber olmuştu.

Tam üç hafta önce pazar günü için gorusebiliriz isim olmazsa deyip, yine cevapsız bir şekilde beni ekmisti. Ben de konuşmak istemiştim onunla. Evde değilim, arkadaşlardayim telefonda konuşalım dedi. Tamam dedim, müsait olunca yaz arayim dedi. İlgi konusunu açtım biraz, ben eski kız arkadaşlarıma da böyleydim sevgilim işteki başarım burdan geliyor bana zaman ver demez mı alışmam için.. seninle ciddi konuşmak istiyorum aramanı bekliyorum yazdım. Bekledim bekledim yok. Yazan yok arayan yok ben arıyorum açmıyor. O kadar dokundu ki gururuma.. akşama görmüş mesajları cevap yok. Engelledim ben de. Hiçbir şekilde ulaşmadı bana bu kadar yakınken. Ben sevdim. Ego yapmadan, gurur yapmadan açık ve net bir şekilde..
Beş gün sonra o engeli kaldırdım ve ona olan sevgim, hislerim için olan pismanligim ve onun korkakligiyla ilgili mesaj yazdım. Herşey yalanmış ve korkmadan söylüyorum bak bitti dedim. Onu da gördü yazmadı. Birşey yapmadım tabiki o saatten sonra bir daha. Çok canım yandı.

Gelelim şimdiye. Ablası benimle iletişime geçti ve kendi yeni bir çağrı merkezinde başlıyormuş bana gel gidip goruselim dedi. Bizdeyken konu kardeşinden açıldı falan, tesettürlü bir kızla görüştüğünü (ben de öyleyim), kızın karşıda oturduğunu ama sonrasında kizin mesaj yazmadığını söyledi o gun. Kafamdaki sorular iyice büyüdü tabi. Annemin birseyden haberi yok bu arada. Annem ısrar edince tamam dedim, iş de hoşuma gitti kabul ettim. Ablası sürekli laf çarpıyor bana, bana övgüler methiyeler, keşke kardeşim senin gibi biriyle gorusse demeler. Bir anlam veremedim. Annem bugün De laptopu ona indirmiş sormadan bize format atması için. Bir alt kat aşağıda oturuyor ve ben yoruldum bu durumdan. Sürekli bir haber sirkülasyonu var. Canım yanıyor. Sevdim sadece. Böyle bir bitirilisi haketmedim..

Bence nolursa olsun arama, muhtemelen seni evlenilecek kız sıfatıyla( oda neyse artık, kıroların uydurduğu şey) elde tutmaya çalışıyo. Ama kesinlikle şu anlattıklarından hayatında görüştüğü ve ilk görüşmede senden alamadığı şeyleri aldığı birileri var.

Yüz verme çok karaktersiz belli ki!

İletişimi tümden kes. Ablası ile de görüşme çünkü ondan bir şekilde haber alacaksın, bu da sana zarar verecek. Benim de başımdan buna benzer bir olay geçmişti. Yakınlaşmaya çabalayan o, bir şeyler yaşamak isteyen o ama sonradan mesajlara dönmemeler, görüşelim buraya gelsene bugün dememe rağmen yazmamalar... O kadar çok yorucu ki. Ben şu an takmamaya çalışıyorum ama aklım onda. Senin de buna benzer biliyorum. Aklı başka şeylerle dağıtmak lazım.

Sen de ablasına biriyle görüştüğünü söyle laf ona gitsin kudursun. Isteki basarisini bunami borçluymuş adam sanki CIO
Şuan için kardesinin lafı geçtiğinde tek kelime etmiyorum bile. Umursamaz davranıyorum. Karsinin ne yapmak istediğini merak ediyorum açıkçası. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Ahah ben de öyle dedim adami görsen Google ceosu sanarsin diye :KK70:

Üzülme tatlim bu adamlardan birşey olmaz.

Şuan için kardesinin lafı geçtiğinde tek kelime etmiyorum bile. Umursamaz davranıyorum. Karsinin ne yapmak istediğini merak ediyorum açıkçası. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Ahah ben de öyle dedim adami görsen Google ceosu sanarsin diye :KK70:

Bence bu kadar laftan sonra kendisi yalvarsa bile olmaz. Ablasının falan methiyeler düzmesi bir şey ifade etmez ki. Kendisi siz birlikteyken bile methiyeler düzmemiş size. Son söylenilenler de yenilir yutulur şeyler değil. Adamı kendiniz engelliyorsunuz sonra kendiniz engeli kaldırıyorsunuz, adamdan hiç ses yok. Yani bu işin oluru yok bence.

Bence nolursa olsun arama, muhtemelen seni evlenilecek kız sıfatıyla( oda neyse artık, kıroların uydurduğu şey) elde tutmaya çalışıyo. Ama kesinlikle şu anlattıklarından hayatında görüştüğü ve ilk görüşmede senden alamadığı şeyleri aldığı birileri var.

Yüz verme çok karaktersiz belli ki!
Ben De öyle düşünüyorum. Ama çok güzel oynadı ben seviyor sandım. O kadar şefkatli davrandı kı, demek kı artık pro olmuş.yok zaten aramam sormam da ama adam gibi konuşup bitirebilirdik birşeyleri.

İletişimi tümden kes. Ablası ile de görüşme çünkü ondan bir şekilde haber alacaksın, bu da sana zarar verecek. Benim de başımdan buna benzer bir olay geçmişti. Yakınlaşmaya çabalayan o, bir şeyler yaşamak isteyen o ama sonradan mesajlara dönmemeler, görüşelim buraya gelsene bugün dememe rağmen yazmamalar... O kadar çok yorucu ki. Ben şu an takmamaya çalışıyorum ama aklım onda. Senin de buna benzer biliyorum. Aklı başka şeylerle dağıtmak lazım.
Aklım onda maalesef. Çünkü duygularım öyle samimi öyle yoğundu kı.. nasıl mutlu olurduk o da öyle olabilseydi. Değilmis. Adam değilmiş . İnandım ben güvendim sevdim. Ne kadar ağladım bir bilsen..

adam degılmıs bence cnm. sana umut vermıs sımdı ise baskalarına verıyor dıye dusunuyorum. verılmıs sadakan varmıs. allah boylelerınden korusunn
Ben De öyle düşünüyorum. Çok kısa sürede gördüm gerçek yüzünü. Onu görmemek karşılaşmamak için öyle üstün çaba sarf ediyorum ki. Ya madem amacın ciddi değil, adam olsaydın uzak dursaydin ahbablik bozulmazdi.

Aklım onda maalesef. Çünkü duygularım öyle samimi öyle yoğundu kı.. nasıl mutlu olurduk o da öyle olabilseydi. Değilmis. Adam değilmiş . İnandım ben güvendim sevdim. Ne kadar ağladım bir bilsen..
Tahmin etmez miyim? Bunu neden yapıyorlar? Madem ilişki istemiyorlar baştan rengi belli et di mi? Kafama göre takılayım bugün geleyim yarın gideyim. Hatta keşke yarın olsa bir ay sonra geleyim mantığındalar. Mantıkları batsın. Mutsuz olmayı hak eden insanlar onlar biz değiliz ki. Onların da acı çektiğini görsek rahatlarız.

Eski konunda bu yakınlaşma çabalarindan bahsetmemiştin sanırım.Gecmisten gelen uzun sureli bir hoşlanma olsaydi falan bu yakinlasma cabasini anlayabilirdim.Ama tanışalı bile çok kısa bir süre olmuş çok çabuk ilişki başlamışken bu tavırlara giren ve ısrar eden erkekten hayır gelmez.Hem bu çabalar var hem de ilgisiz.Muhtemelen gördüğü ya da beğendiği her kıza asılacak bir tip.Amacıda belli.

Bence bu kadar laftan sonra kendisi yalvarsa bile olmaz. Ablasının falan methiyeler düzmesi bir şey ifade etmez ki. Kendisi siz birlikteyken bile methiyeler düzmemiş size. Son söylenilenler de yenilir yutulur şeyler değil. Adamı kendiniz engelliyorsunuz sonra kendiniz engeli kaldırıyorsunuz, adamdan hiç ses yok. Yani bu işin oluru yok bence.
O da ayrı bir olay ya. Bu kadar mi umursamaz olunur, bu kadar mı değer verilinmez bir insana. Yazık hislerime, o masum sevgime aciyorum ben..

Eski konunda bu yakınlaşma çabalarindan bahsetmemiştin sanırım.Gecmisten gelen uzun sureli bir hoşlanma olsaydi falan bu yakinlasma cabasini anlayabilirdim.Ama tanışalı bile çok kısa bir süre olmuş çok çabuk ilişki başlamışken bu tavırlara giren ve ısrar eden erkekten hayır gelmez.Hem bu çabalar var hem de ilgisiz.Muhtemelen gördüğü ya da beğendiği her kıza asılacak bir tip.Amacıda belli.
Bingo . Ben De siz gibi düşünüyorum. Çünkü başka bir açıklaması olamaz. Kendisini birsey sanması da cabasi. Olan benim hislerime oldu

Bu son durumu anneniz ile paylasin bence..
Anneme anlatamam bu durumu. Katiyen aramız çıkmazlara girer benim açımdan baya kötü olur. Geçenlerde aidat parası için kapıyı çalmış, annem De ablasıyla yeni çalıştığımız işten konu açmış nasıl gecmis falan diye sormuş anneme. Bir De eski çıktığı yerde n parasını alabildi mı falan demiş alamadıysa biz senle bir gidelim x teyze demiş .

Son düzenleyen: Moderatör:
X