O Kişi Kim Olabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Herhangi bir bayan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
153
201
Merhaba arkadaşlar. Size çok farklı bir konu anlatacağım ve desteklerinizi bekliyorum. Evliyim fakat evlenmeden 9 sene önce yakın bir akrabamın oğlu ile evlilik aşamasına gelip ailelerin karşı çıkması neticesinden ayrılmıştık. O dönemler ben üni bitirip ehliyet alınca ve kendimi geliştirince erkek tarafı ailesi ve ortak akrabalarımız benim aileme ısrar etti olumlu sonuç için fakat biz reddettik ve konu kapandı sanıyordum. 9 sene geçti ben evlendim 1 yıllık evliyim. Eşimin ailesi de para yüzünden boyun eğiyorlar yeğenlerine bile gelirleri hasattan bir çünkü. Benim boyun eğeceğim konum yok eşim askeri personel bizim gelirimiz ayrı ve severek evlendik bu arada. Eşimin tarafındaki çoğu insanı gözüm tutmadı. Şu açıdan sahtekar yalancı hırsız. Kardeşimin küpesini çaldılar evdeki kolanyayı çaldılar ve halam farketmiş geri istemiş ama küpe gitti tabi. Kolonyayı aldık. Neyse ben bunları evime istemedim aynı şehirdeyiz ne yazık ki ve bunlar bana çok sıcak bakmıyorlar. Çünkü dediğim gibi onlara asla yüz vermem evime de almam. Sorun şu ki bir ay öncesine kadar eşimle can ciğerken bir anda ne olduysa aramız buz gibi oldu. Ben yaklaştıkça benden kaçar oldu. Aramaz oldu ne bileyim hep bağırır oldu. Soğuduğunu hissettim. Sonra bana defol git dedi en son bende evi terkettim bir iki gün önce. Annem le tanıdık birine gittik burdan çok da güvenilir herkese iyiliğine yapar para da almaz bir amca var. Bana baktı ve sizi ayırmak istiyorlar dedi. Hakikaten doğru daha önce aynı şeyi 9 yıl önce yapmışlardı bağlama büyüsüydü o. Şimdi ki ayırma büyüsü. Arkadaşlar bunlar gerçek. Yakın zamanda dayımı misafir ettim. Öncesinde kayınvalidem şeker yağ getirmişti. Her iki taraftan biri yapmış olabilir. Arkadaşlar kim yapmıştır eşim tarafı mı benim tarafım mı? Bu arada kayınvalidem beni istemeyerek eşim ısrarı üzerine almış ve benim akrabalarım eşimle evliliğimi istemediler. Arkadaşlar yardım edin. Benim yuvamı yıkmak isteyen kim olabilir?

Biz nereden bilelim kim? Gerçekten soruyorum sen bilmiyorsan biz nasıl bilelim? eşinle hiç konuştun mu derdi ne diye? Belki de sadece soğumuştur ya da aldatıyordur falan hiç bu ihtimali düşündün mü?
Ayrıca burada büyülü konular yasak.

Biz nereden bilelim kim? Gerçekten soruyorum sen bilmiyorsan biz nasıl bilelim? eşinle hiç konuştun mu derdi ne diye? Belki de sadece soğumuştur ya da aldatıyordur falan hiç bu ihtimali düşündün mü?
Ayrıca burada büyülü konular yasak.
O yasak bu yasak. Benim derdim de bu. Napayım yani

Direkt isim verse ya madem biliyor.
Bu büyücüler falcılar filan da hep yarım biliyor yahu, bir tanesi de direkt söylese ya "Baş harfi R, büyü var" filan diyeceğine. Biri de desin "Ruşen, kaynın Ruşen" filan diye. :)
İsme cisme açık adrese gelince yok, ama muskalar büyüler baş-kç harfler filan var.
Çok ilginç değil mi ya bu, -hep bir miktar bilmeyip gizemli kalarak bilme hali-? :KK70:

Neyse büyü ecünnü üflemeli muskalı şeyler yasak.

Direkt isim verse ya madem biliyor.
Bu büyücüler falcılar filan da hep yarım biliyor yahu, bir tanesi de direkt söylese ya "Baş harfi R, büyü var" filan diyeceğine. Biri de desin "Ruşen, kaynın Ruşen" filan diye. :)
İsme cisme açık adrese gelince yok, ama muskalar büyüler baş-kç harfler filan var.
Çok ilginç değil mi ya bu, -hep bir miktar bilmeyip gizemli kalarak bilme hali-? :KK70:

Neyse büyü ecünnü üflemeli muskalı şeyler yasak.
Mezarda görürsün

Bunu bir çeşit akıl sağlığı sorununa mı yorsam yoksa Azrail'in benimle sanal sohbette olduğuna mı inansam karar veremedim şu an. İkincisi gerçekten daha heyecanlı olurdu. :KK70:
Ölmek için sabırsızlanıp heyecanlanan bir seni gördüm. Peki bende sana birşey sorayım. Sitenin adı kadınlar kulübü?erkek üyelerde olacaksa neden kadınlar kulübü yazmışlar?

Mezarda görürsün
Evet ecelin olmaya gönderildim

Ahsjdjfjdjf ablacığım gece gece git uyu, sende büyü falan yok.
Illa var dersen, felak nas oku, gecer.

Anlıyorum haksızlığa uğramış gibi hissediyorsun, anlamlandırmaya calisiyorsun eşin neden böyle yaptı diye ama
belki sen farkında değilsin kendinin, yildirdin adamı,
belki de adam adam değildi, arandı, aldattı,
belki de gerçekten sevgisi bitti, sürdürmenin emek vermenin değmeyeceğini düşündü.

Böyle durumda aklınıza ilk gelenin bu olması da normal değil, önce Bir kendinizi, eşinizi iyice yoklayın da büyüye çok var..

Ölmek için sabırsızlanıp heyecanlanan bir seni gördüm. Peki bende sana birşey sorayım. Sitenin adı kadınlar kulübü?erkek üyelerde olacaksa neden kadınlar kulübü yazmışlar?

Bağlaç olan "De" ayrı yazılır "Bir şey" de ayrı yazılır.
Bu bence şu an senin için çok daha faydalı bir bilgi oldu. :KK70:

Ahsjdjfjdjf ablacığım gece gece git uyu, sende büyü falan yok.
Illa var dersen, felak nas oku, gecer.

Anlıyorum haksızlığa uğramış gibi hissediyorsun, anlamlandırmaya calisiyorsun eşin neden böyle yaptı diye ama
belki sen farkında değilsin kendinin, yildirdin adamı,
belki de adam adam değildi, arandı, aldattı,
belki de gerçekten sevgisi bitti, sürdürmenin emek vermenin değmeyeceğini düşündü.

Böyle durumda aklınıza ilk gelenin bu olması da normal değil, önce Bir kendinizi, eşinizi iyice yoklayın da büyüye çok var..
Ya aldatma filan olamaz hayatım. Çünkü Suriye de ateş altında çocuk. Arkadaşları iki gün önce şehit oldu. Buna imkan yok. Belki de sıkıntı da ondan böyle oluyor.

Ya aldatma filan olamaz hayatım. Çünkü Suriye de ateş altında çocuk. Arkadaşları iki gün önce şehit oldu. Buna imkan yok. Belki de sıkıntı da ondan böyle oluyor.

Psikolojisi bozulmuştur.
Şehit arkadaşlarının, ailelerinin perişan olduğunu görüp, aile kurmak, geride birilerini bırakmak zor gelmiştir.
Gerçekten bin tane sebep varken hacıya hocaya gidip sebep aramak garip.
Ikna edin, evlilik terapisti ile görüşün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X