Objektif yorumlarınıza ihtiyacım var…

becky9

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
14
1
30
Merhaba herkese. Benim 6 aylık bir ilişkim oldu. Başta o çok seven taraftı bana aşık olup kendini sevdirdi birlikte güzel zamanlar geçirdik. Ve karakter olarakta öyle ortamcı mekancı bir erkek değildi sadece instagramında çok fazla kadın takip ediyordu ve ben ona daha flörtken bundan rahatsız olacagımı söyledim ve benim için yaklaşık 300-400 kişi sildi. Sonrasında ilişkimiz sürecinde benim sevgimde giderek artmaya basladı ve ben de asık oldum ona. İlişkimiz boyunca silmesine ragmen bu kadın takip etme olayları sürüyordu ve ben bak tamam sildin ama hala gerçekten temize çekmiş değilsin sevgilisi olan bi erkek profili değil beni seviyorsan benimleysen neden hala takipleşiyorsun tanımadıgın kadınlarla dedikce tartısmalar ve kavgalar olmaya basladı. Bana dedigide hep “ya bi bana bırak böyle ısrar etme vs “ ben bi süre ona hak verip bu konuda hicbir sey dememeye basladım ama ben demedıkce bu karıkız takibi devam etti ve ben söyledıkce sanki aklımla oynar gibi işte bi sabredemiyosun şöyle böyle dedi. Kısaca özet geçmeye calısıyorum.. en sonunda da ben söyledıkce bunları bi tarafı kalkmaya basladı ve bana karsı tamamen değişti göz göre göre bunu yapmaya devam etti bana kötü davranmaya basladı. Ve en son kavgamızda beni wptan ve telefondan engelledi. Dayanamadım cok sevdigim icin malesef ki instagramdan yazdım yanlış yaptıgını böyle güzel bi sevgi bulamıycagnı beni nasıl sevdigini vs. Asla görüldü bile atmadı zaten instadan ekli değildik ve ben en sonunda çaresiz kaldım engelledim instagramdan numarasınıda sildim. Beni öyle bi hale getirdi ki psikolojim bozuldu. Unutamıyorum o verdigi sözleri cunku gercekten hic böyle biri değildi takip ettigi kadınlar her telden a dan z ye herkes…. Beni hasta ve suclu lanse etti. Ve hicbir sey demeyip bu defa aramaması cok zoruma gitti. Psikolojik olarak dipteyim ben ona inanılmaz sadık davranmıstım ve bana resmen aşık seven bi adamdı. Sizce ne yapmaya calısıyor cunku bana geçipte seni sevmiyorum istemiyorum bile demeden gitti kaçtı resmen. Lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var… ve dedim ya engelledim diye engellememek icin defalarca yazdım ya engellerse daha da unutursa beni diye berbat bi psikolojiye girdim ama en sonunda engelledim… cunku ben acı cekerken umrunda olmadım:KK43: şimdiden herkese cok tesekkür ederim..

ben ona inanılmaz sadık davranmıstım ve bana resmen aşık seven bi adamdı.
O sana en baştan sadık değilmiş, resmen kendi kendini kandırmışsın. Bırak ne hali varsa görsün, sen de geçmişe takılı kalma ve geleceğe bak.

Yedekte olana gitmiş. Hayır gelmez ondan sakın konuşup görüşmeyin

O nasıl biri olduğunu zaten belli etmiş. Sadakatsiz adamla ne yapacaktın? Gözü dışarda adamla olmaz. Kendini düşürme olursa ararsa yazarsa asla geri dönme.

Adamin bastan 300-400 kisiyi (ve cogunlukla kadin) takip ettigi hakkinda herseyi söylemis sen anlamamissin. Acilen kendini toparla. Adam bildigin ezik. Sen bir yerlerini kaldirmissin. Su anda ego patlamasi yasiyor

Merhaba herkese. Benim 6 aylık bir ilişkim oldu. Başta o çok seven taraftı bana aşık olup kendini sevdirdi birlikte güzel zamanlar geçirdik. Ve karakter olarakta öyle ortamcı mekancı bir erkek değildi sadece instagramında çok fazla kadın takip ediyordu ve ben ona daha flörtken bundan rahatsız olacagımı söyledim ve benim için yaklaşık 300-400 kişi sildi. Sonrasında ilişkimiz sürecinde benim sevgimde giderek artmaya basladı ve ben de asık oldum ona. İlişkimiz boyunca silmesine ragmen bu kadın takip etme olayları sürüyordu ve ben bak tamam sildin ama hala gerçekten temize çekmiş değilsin sevgilisi olan bi erkek profili değil beni seviyorsan benimleysen neden hala takipleşiyorsun tanımadıgın kadınlarla dedikce tartısmalar ve kavgalar olmaya basladı. Bana dedigide hep “ya bi bana bırak böyle ısrar etme vs “ ben bi süre ona hak verip bu konuda hicbir sey dememeye basladım ama ben demedıkce bu karıkız takibi devam etti ve ben söyledıkce sanki aklımla oynar gibi işte bi sabredemiyosun şöyle böyle dedi. Kısaca özet geçmeye calısıyorum.. en sonunda da ben söyledıkce bunları bi tarafı kalkmaya basladı ve bana karsı tamamen değişti göz göre göre bunu yapmaya devam etti bana kötü davranmaya basladı. Ve en son kavgamızda beni wptan ve telefondan engelledi. Dayanamadım cok sevdigim icin malesef ki instagramdan yazdım yanlış yaptıgını böyle güzel bi sevgi bulamıycagnı beni nasıl sevdigini vs. Asla görüldü bile atmadı zaten instadan ekli değildik ve ben en sonunda çaresiz kaldım engelledim instagramdan numarasınıda sildim. Beni öyle bi hale getirdi ki psikolojim bozuldu. Unutamıyorum o verdigi sözleri cunku gercekten hic böyle biri değildi takip ettigi kadınlar her telden a dan z ye herkes…. Beni hasta ve suclu lanse etti. Ve hicbir sey demeyip bu defa aramaması cok zoruma gitti. Psikolojik olarak dipteyim ben ona inanılmaz sadık davranmıstım ve bana resmen aşık seven bi adamdı. Sizce ne yapmaya calısıyor cunku bana geçipte seni sevmiyorum istemiyorum bile demeden gitti kaçtı resmen. Lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var… ve dedim ya engelledim diye engellememek icin defalarca yazdım ya engellerse daha da unutursa beni diye berbat bi psikolojiye girdim ama en sonunda engelledim… cunku ben acı cekerken umrunda olmadım:KK43: hata bende mi gerçekten eleştireye de açığım ilişkinin bitiş sebebi bile olmadan bırakması cok agırıma gitti. Ve instagramdan beni engellememesi cok tuhaf. Diğer her yerden engelleyip lütfen yardım edin yorumlarınızı beklicem şimdiden herkese cok tesekkür ederim..
Kaçan kovalanır bu net bir bilgidir siz üzerine düştükçe o kendini bulunmaz hint kumaşı belirlemiş. Yani demem o ki hiç engeli kaldırmayın yazmayın başka şeylerle uğraşın zor biliyorum ama inanın değmiyorlar asıl sizi seven size düşkün biriyle olun bi anda sizle kpnuşmayı kesmişse konuştuğu muhakkak biri vardır başka ilişkileriniz olacaktır ama o ilişki de çok sevdiğinizi belli etmeyin ve kıskançlık heleki yapmayın erkek merak etsin sizi bu taktik herzaman ile yarar.

direktiflerlerle, yasaklarla, onu yap, bunu yapma demekle kimseyi sadık yapamazsınız. niye bu kadar yalvardınız anlamadım. yapmıyorsa sen yoluna ben yoluma. böyle peşine pervane olmak çok gurursuzca. sevmiyormuş sizi demek ki. aslında işin özeti de bu.
Direktif ya da yasaklama değil aslında. Ben ona flörtken daha bastan rahatsız olacagımı söylemistim. Ve bana hak verip silmişti ama sonrasında düzenli bir şekilde devam etti buna ve ben söyleyince de beni sucladı. Evet malesef cok gurursuza bagladım zaten bunun farkındayım :KK43: yine de teşekkür ederim evet demek ki sevmiyormuş :KK43: ama hiç böyle göstermiyordu hem de hiç inanamadıgım hazmedemedgm sey de bundan..

İlk baştan belliymiş adamın karakteri.
Nasıl bu kadar gözünde büyüttün anlamadım?

Adamin bastan 300-400 kisiyi (ve cogunlukla kadin) takip ettigi hakkinda herseyi söylemis sen anlamamissin. Acilen kendini toparla. Adam bildigin ezik. Sen bir yerlerini kaldirmissin. Su anda ego patlamasi yasiyor
Toparlamaya calısıyorum ama bana öyle bi manipülasyon yaptıki resmen kendimi sorgulamaya basladım acaba ben mi geniş olmalıydım acaba takılmamam mı gerekirdi diye :KK43: basta demek ki gözümü boyamak icin silip sonra dedim ya her gün daha cok bi sekılde artarak her telden ya her telden kadın takipledi hala da ediyor

bana resmen aşık seven bi adamdı.
Seni seven bir adam olsaydı, daha doğrusu "adam" olsaydı karı kız peşinde koşmazdı, sana kötü davranmazdı, kendi suçlu olmasına rağmen seni suçlu hissettirmeye çalışmazdı, seni aniden her yerden engellemezdi. Bir açıklamayı bile çok görmüş sana. Anlayacağın bu şahıs seni hiç sevmemiş, sen de bunu kabullen ve o hiç olmamış gibi hayatına devam et. Ona geri dönmeye çalışma ve asla onun döneceğine dair umut besleme. Kendine biraz saygın olsun.

Kaçan kovalanır bu net bir bilgidir siz üzerine düştükçe o kendini bulunmaz hint kumaşı belirlemiş. Yani demem o ki hiç engeli kaldırmayın yazmayın başka şeylerle uğraşın zor biliyorum ama inanın değmiyorlar asıl sizi seven size düşkün biriyle olun bi anda sizle kpnuşmayı kesmişse konuştuğu muhakkak biri vardır başka ilişkileriniz olacaktır ama o ilişki de çok sevdiğinizi belli etmeyin ve kıskançlık heleki yapmayın erkek merak etsin sizi bu taktik herzaman ile yarar.
Evet kendime söz verdim zaten kaldırmıcam diye :KK43: ve dediginiz gibi kovalayan oydu ama benim sevgim ilgim arttıkca dengeler değişti haklısınız :KK43:

Seni seven bir adam olsaydı, daha doğrusu "adam" olsaydı karı kız peşinde koşmazdı, sana kötü davranmazdı, kendi suçlu olmasına rağmen seni suçlu hissettirmeye çalışmazdı, seni aniden her yerden engellemezdi. Bir açıklamayı bile çok görmüş sana. Anlayacağın bu şahıs seni hiç sevmemiş, sen de bunu kabullen ve o hiç olmamış gibi hayatına devam et. Ona geri dönmeye çalışma ve asla onun döneceğine dair umut besleme. Kendine biraz saygın olsun.
:KK43: çok haklısınız demek ki çok güzel rol kesmiş en cok koyanda o ya zaten gerçekten bir açıklama bile yapmadı

Bir birliktelik içinde olan insan ilişkisine gölge düşürebilecek alanlardan uzak durur.

İlk baştan belliymiş adamın karakteri.
Nasıl bu kadar gözünde büyüttün anlamadım?
İlk basta böyle değildi dedim ya efendi biri oluşu öyle mekancı olmayısı bana ilgisi alakası ya neler neler bana ben buldum ve ilerdeki eşim olucaksın diyen ama şu instagram mevzusuna çok takıldın diyip sürekli beni sanki bu konu takılmayacak birsey ve ben cok takıyormusum gibi davranarak zaman icinde gerçekler ortaya cıktı iste :KK43:

Merhaba herkese. Benim 6 aylık bir ilişkim oldu. Başta o çok seven taraftı bana aşık olup kendini sevdirdi birlikte güzel zamanlar geçirdik. Ve karakter olarakta öyle ortamcı mekancı bir erkek değildi sadece instagramında çok fazla kadın takip ediyordu ve ben ona daha flörtken bundan rahatsız olacagımı söyledim ve benim için yaklaşık 300-400 kişi sildi. Sonrasında ilişkimiz sürecinde benim sevgimde giderek artmaya basladı ve ben de asık oldum ona. İlişkimiz boyunca silmesine ragmen bu kadın takip etme olayları sürüyordu ve ben bak tamam sildin ama hala gerçekten temize çekmiş değilsin sevgilisi olan bi erkek profili değil beni seviyorsan benimleysen neden hala takipleşiyorsun tanımadıgın kadınlarla dedikce tartısmalar ve kavgalar olmaya basladı. Bana dedigide hep “ya bi bana bırak böyle ısrar etme vs “ ben bi süre ona hak verip bu konuda hicbir sey dememeye basladım ama ben demedıkce bu karıkız takibi devam etti ve ben söyledıkce sanki aklımla oynar gibi işte bi sabredemiyosun şöyle böyle dedi. Kısaca özet geçmeye calısıyorum.. en sonunda da ben söyledıkce bunları bi tarafı kalkmaya basladı ve bana karsı tamamen değişti göz göre göre bunu yapmaya devam etti bana kötü davranmaya basladı. Ve en son kavgamızda beni wptan ve telefondan engelledi. Dayanamadım cok sevdigim icin malesef ki instagramdan yazdım yanlış yaptıgını böyle güzel bi sevgi bulamıycagnı beni nasıl sevdigini vs. Asla görüldü bile atmadı zaten instadan ekli değildik ve ben en sonunda çaresiz kaldım engelledim instagramdan numarasınıda sildim. Beni öyle bi hale getirdi ki psikolojim bozuldu. Unutamıyorum o verdigi sözleri cunku gercekten hic böyle biri değildi takip ettigi kadınlar her telden a dan z ye herkes…. Beni hasta ve suclu lanse etti. Ve hicbir sey demeyip bu defa aramaması cok zoruma gitti. Psikolojik olarak dipteyim ben ona inanılmaz sadık davranmıstım ve bana resmen aşık seven bi adamdı. Sizce ne yapmaya calısıyor cunku bana geçipte seni sevmiyorum istemiyorum bile demeden gitti kaçtı resmen. Lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var… ve dedim ya engelledim diye engellememek icin defalarca yazdım ya engellerse daha da unutursa beni diye berbat bi psikolojiye girdim ama en sonunda engelledim… cunku ben acı cekerken umrunda olmadım:KK43: hata bende mi gerçekten eleştireye de açığım ilişkinin bitiş sebebi bile olmadan bırakması cok agırıma gitti. Ve instagramdan beni engellememesi cok tuhaf. Diğer her yerden engelleyip lütfen yardım edin yorumlarınızı beklicem şimdiden herkese cok tesekkür ederim..
Aynen böyle bir ilişkim oldu. Instagram yüzünden bitirdim. Erkekler yarım akıllarıyla kendilerince böyle oyun oynadıklarını sanarlar.

Tüm iletişiminizi kesin hatta gerekirse dondurun instagramınızı, kim daha umursamaz kendisi görsün. Değmez. Gerekirse 1-2 ay acı çekin ama KURTULUN!!!

Aynen böyle bir ilişkim oldu. Instagram yüzünden bitirdim. Erkekler yarım akıllarıyla kendilerince böyle oyun oynadıklarını sanarlar.

Tüm iletişiminizi kesin hatta gerekirse dondurun instagramınızı, kim daha umursamaz kendisi görsün. Değmez. Gerekirse 1-2 ay acı çekin ama KURTULUN!!!
Öyle yapacagım çaresiz bıraktı beni zaten bana geçipte sevmiyorum seni o yuzden de istemiyorum artık bitti dese eyvallah ama bi açıklama bile yapmaması çok zoruma gidiyor o yüzden bu hale düştüm :KK43:

İlk basta böyle değildi dedim ya efendi biri oluşu öyle mekancı olmayısı bana ilgisi alakası ya neler neler bana ben buldum ve ilerdeki eşim olucaksın diyen ama şu instagram mevzusuna çok takıldın diyip sürekli beni sanki bu konu takılmayacak birsey ve ben cok takıyormusum gibi davranarak zaman icinde gerçekler ortaya cıktı iste :KK43:
Siz tanımadığınız 300 erkekle takipleşseydiniz flört döneminde ne tepki verirdi size?

O kadar aşık bir ilişki, ama instadan ekli değilsiniz? Ona rağmen instasına girip kadınlarla takipleştiğini izleyip, onunla bunu konuşuyorsunuz, yapma diye yalvarıyorsunuz? Çok saçma değil mi? O kadınların biri kadar bile değeriniz yokmuş bu adamın gözünde, adam sizi instasına bile eklememiş.

X