Objektif yorumlarınızı bekliyorum

biz burda yazıyoruz da yüzyüze gelseniz gene ilişkiye başlarsınız gibi. Sonra burda kaynana koca sorunlarınızı okuruz.

Mühendislik okuyor dersleri iyi de geleceğini bilemiyorum tabi
Ablacığım ne okursa okusun önemli değil,anasının dizinin dibinde oturmak isteyen bir adam asla evlilik sorumluluğunu alamaz.Daha yüz yüze bile gelmemişsiniz ki,bunu düşünmen bile çok saçma.

Allah yardım eder diyip ileriye atıyor şu anki sorunu sizi kendine bağlayıp ikna etme yolunu izleyecek anlaşılan ve onunki sevgiden çok saplantı gibi geldi bana , aklını kullan ve yoluna bak 23 yaşında bir erkeğin isteklerine göre çok çok garip geldi

4 sene eve gitmiyorsun ama dedim sadece yazın evde oluyorsun dedim aynı şey değil diyor .
Aynı şey değil tabi ki . Artık evleniyorsunuz, annesine hizmetçi olacak bir gelin alıyor. Uzakta oturursa ne anlamı kalır o kadının ? Evlenme sebebi zaten,annesini mutlu edecek olmanız . Onun hizmetlerini görmeniz.
Valla böyle bir adamın bursu da yansın umrumda olmaz, nefret ederim böyle bir adamdan. Emzikli bebek

İnancli-merhametli-bencilin teki- herşeyi benden bekliyor-anneci . Tüm bu kelimeler arasında sizce de çelişki yok mu ? Sizce de şuan mantıklı mı dusunuyorsunuz ?
😂🤣🤣🤣 çok haklısınız ama şöyle düşünüyorum her insan dört dörtlük olmuyor omu savunmak için demiyorum asla bir insanın bazı huyları güzelken bazı huyları kötü oluyor bu şekilde açıklamak istedim

Haklısınız lakin bahsettiğiniz ozellikler birbirine taban tabana zıt . Bir insan hem karşısında ki kadına karşı merhametli hem herşeyi ondan bekliyor olamaz . Anneci olmasi zaten başlı başına bir hezimet ordan sonrası zaten kopuyor .

Baskasinin bursunu, ders calismasini dusunecegine biraz da sen ders calissan su DGS'de duzgun bir puan yapsan nasil olur?

Baskasinin bursunu, ders calismasini dusunecegine biraz da sen ders calissan su DGS'de duzgun bir puan yapsan nasil olur?
Sizin yorumlarınıza bayılıyorum bir abla gibi yaklaşıyorsunuz gerçekten azarlamadan ama sert bir dille teşekkür ederim her insan önce kendini düşünmeli benim onu düşündüğüm kadar beni düşünse keşke bana vicdansız diyor onu kolayca bırakabilidiğim için oturduğu yerde duracak ben ayağına gidecem bırakınca ben vicdansiz olacağım 😆

Sizin yorumlarınıza bayılıyorum bir abla gibi yaklaşıyorsunuz gerçekten azarlamadan ama sert bir dille teşekkür ederim her insan önce kendini düşünmeli benim onu düşündüğüm kadar beni düşünse keşke bana vicdansız diyor onu kolayca bırakabilidiğim için oturduğu yerde duracak ben ayağına gidecem bırakınca ben vicdansiz olacağım 😆
Tam üstüne kusulmalık adam. Rezil ezik. Vicdansız mışş. Bunun bile alıcısı var işte.

Annesiyle yaşayacak kızı bulabilirse bulsun bakalım. Tek siz mi kabul etmiyorsunuz bunu sanki. Erkeklerde kızlar kapıda anneleriyle yaşayalim diye hazır bekliyoruz sanıyorlar. Utanmalari lazım şu teklifi ederken bile.

Sizin hic hayaliniz hedefiniz yok mu? Bi kv yaninda "muhendis" kocayla yasamayi mi hedeflemistiniz

Siz bu hayattan ne istiyorsunuz kendiniz icin, bence daha onemli bir soru bu, hatta en onemlisi.

Bu sorunun cevabini bulmadan hicbir insan evlenmemeli. Okuyun calisin, gezin,yeni yerler insanlar taniyin, sevin,sevilin, ama kostura kostura cahil kafasiyla evlenmeyin

X