Ocak 2021 Embriyo Transferleri

PapillioEffectus

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
13
7
30
Merhaba Kızçeleeeer ❤️
Geçen ocakta bir tüp gebelik yaşayıp kimyasal gebelikle sonuçlanmıştı. Bu ocakta yeniden bir tüp bebek denemesi yaptım. Dün yani 26 Ocakta Blastokist embriyo transfer edildi. 25inde de doğurganlık aşısı yapıldı. Ancak geçen yaşadığım gebelik sürecinden farklı olarak henüz 1 gün bile geçmeden yer yer karın ağrısı, sık idrara çıkma ve vajinal akıntı var. Normal şartlarda bunlar erken gebelik belirtileri ancak henüz transfer dün yapıldı ve 1 gün bile dolmadı. Gebelik belirtisi olması da normal gelmedi açıkcası. Böyle bir şey yaşayan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

şimdiden hayırlısı olur inşallah.ama belirti yaşaman için çok erken herkeste ilk günler benzer belirtiler oluyr ama ilaçlardan.7.günden sonra birçoğu bitiyor.guzel sonuçlarını bekliyoruz

şimdiden hayırlısı olur inşallah.ama belirti yaşaman için çok erken herkeste ilk günler benzer belirtiler oluyr ama ilaçlardan.7.günden sonra birçoğu bitiyor.guzel sonuçlarını bekliyoruz
Çok teşekkür ederim canım ❤ bende belirti için erken gördüm zaten bu yüzden korkmuştum ama ilaçlar olabilir dediğin gibi. Bu içimi rahatlattı 😊

slm kızlar . bende 21 subatta embriyo transferi oldum. sonuc gununu bekliyorum. ilac etkileri disinda pek bir belirti oldugunu sanmiyorum. sonuc bekleyen var mi bu ara?
Yaa senin için çok sevindim! Bu hafta sonu test günüm ama hafta sonu kapalı olacağı için pazartesi kan vereceğim. Dualarımız kabul olsun inşallah, isteyen tüm anne adaylarına nasip olsun ❤️

Merhaba canim seni asilamayla ilgili konulardan hatirliyorum eger karistirmiyorsam. Insallah bebegin tutunur.
Olabilir iki asılama bir tüp bebek basarısız denemem oldu gecen zamanda amei ikncisi için bekliyorm gerci evde test yaptm tek çizgydi ama. Erken yaptm ondanda olabilir umuduyla sabırla bekliyorm🙃

Olabilir iki asılama bir tüp bebek basarısız denemem oldu gecen zamanda amei ikncisi için bekliyorm gerci evde test yaptm tek çizgydi ama. Erken yaptm ondanda olabilir umuduyla sabırla bekliyorm🙃
Insallah tutar emeklerin bosa cikmaz🤲🤲.Bende 3 defa asilama yaptirmistim negatif olmustu 3ude sonra laparoskopi oldum sonra tup bebege gectik 2 subatta transferimi oldum bekliyorum bakalim.

X