Ocak sorunu

Arkadaşım yeni bir eve taşınmıştı.orada vardı, birkaç gün kullandım ve ben pek sevmedim.ocagi kapattığınızda hemen sıcaklık gitmiyor.cocuklar için tehlikeli.servis geldiğinde şekerli şeyler taşmasın demişti. Sil ,gec bu yonden iyi ama üstinde lekeler kalmıştı.onun içinde kazıma aparatı varmış.falan filan..bilemiyorum,ben ugrasamam

Hanımlar tekrar merhaba önerebileceğiniz Granit set var mı bu ocaklar için? Ben biraz bakındım ama anlayamadım. Siteler genelde yazmamış bilgi .

Hangi tip mutfak malzemeleriniz var ? Emaye vs çalışıyor mu? Kızartma için ve granit set almak istiyorum şimdi . Tavsiyeniz var mıdır
Benim çelik tencere setim var indüksiyonlu Ocak uyumlu, pilav dışında kızartma dahil çelikte yapıyorum
Emaye kullanıyorum, mini tencerelerim var kalan yemeği ısıtmak sos yapmak süt ısıtmak yumurta haşlamak için filan kullanıyorum
Granit setim yok, bir tencere bir de tavam var, granitte indüksiyon uyumlu çok seçenek yok, büyük markalardan istediğinizi seçebilirsiniz
Düşük ısıyla kullanmaya başlayın zamanla huyunu anlayacaksınız ocağın
Ben inanılmaz memnunum

Benim çelik tencere setim var indüksiyonlu Ocak uyumlu, pilav dışında kızartma dahil çelikte yapıyorum
Emaye kullanıyorum, mini tencerelerim var kalan yemeği ısıtmak sos yapmak süt ısıtmak yumurta haşlamak için filan kullanıyorum
Granit setim yok, bir tencere bir de tavam var, granitte indüksiyon uyumlu çok seçenek yok, büyük markalardan istediğinizi seçebilirsiniz
Düşük ısıyla kullanmaya başlayın zamanla huyunu anlayacaksınız ocağın
Ben inanılmaz memnunum
Yanş demek istediğim çok güzel Emayeler var pilav için onları kullanabilir miyim ki ?

Arkadaşlar merhaba, çok teşekkür ederim herkese yorumlar yardım için konu devamlılığı adına yazmak istedim Siemens bir model aldık, gönderilen bi postta hanımefendi markadan memnun olduğunu yazmış . Kullanmaya başlayayım yine burayı uplarım. Allah pişman etmesin .
Şimdi cezve ve granit set almam lazım 😂
Benim adamı çok zor ikna ettim inşallah güçlük yaşamayız
Merak ettim memnun kaldınız mı acaba

X