Ocak2024klomenkullananlar

Bende öyle bir etki olmadı canım…. Yumurtam büyümemiş bu arada benim, bugün kontrole gittim. Sizde durum ne?
Bende pazartesi 15mm idi çarşamba gel dedi sanki bu ay daha yavaş büyüyor gibi hissediyorum dünden beri kasıkta batma arttı ilaç sonrası hafif bulantılar oluyordu bugün biraz daha arttı sanki... Kaliteli bi yumurta olsunda varsın yavaş büyüsün hayırlısı bakalım

Femaraya göre kesinlikle yavaş etki ediyor Klomen umarım benim de perşembeye kadar olur bi tane de olsa… incir takviyesi yapıyorum

Kızlar bu ay bende klomen kullandım 8nde bitti. Catlatma iğnesi vermedi doktor böyle deneyelim dedi . Ay sonunda test yap dedi . Klomen biteli 2 gün oldu peki ne zaman yumurtlicam bilmiyorum ama dün akşam aşırı bacak uyuşukluk ve karnımda sancı vardı

Canım bana da çatlatma iğnesi vermedi klomenden 1 hafta sonra falandı sanırım akıntı ile anladım ben

En sağlıklısı hekimlerin ortak görüşü olan gün aşırı değerlendirme iyi olabilir merve hanımın dediği gibi akıntı artıyor ayrıca vücut sıcaklığı artma ve yumurtanın olgunlaştığı kasıkta batmalar olabiliyor

Benim de bat 24 Ocak. Salı günü çatlatma iğnesi vurdu doktorum. Değerlendirme dönemindeyim. Benim bu ay biraz karışık gidiyor bakalım umarım sonu hayırlı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…