Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler canım.Bende bugün merional iğne ve femeraya başladım. Pazartesi kontrole gidicem. Hepimiz güzel haberler alırız inşallah.
Merionel çok güzel bir iğne 150 mg olandan kullandım ben daha önce 6 7 tane yumurtam olmuştu sanırım doktorum aşılama eğer ki tutmazsa merionel verecek yine öyle anladım konuşmasından gonol f te 2 yumurta oldu

Evet femera kanserde de kullanılıyomuş. Klomen benzeri sanırım. Merional de iğne inşallah kist falan olışmaz bu sefer. Klomende kist oluşmuştu.
Hayırlısı olsun inşallah bu arada kist 1 ay oldu bende sadece başka olmadı menegon varsa o dan aldım yoksa merionel aldım ama menegon pek bulunmuyor buralarda diye kalbini bozma kötüyüde çağırma aklından ne geçerse o olur olum düşün her zaman 🤗🤲

Evet femera kanserde de kullanılıyomuş. Klomen benzeri sanırım. Merional de iğne inşallah kist falan olışmaz bu sefer. Klomende kist oluşmuştu.
Ben 6 ay kadar klomen kullamdım, çatlatma iğnesi de choriomon gibi bi şeydi adı 😄😄, kist oluşmasın diye de inofolic kullanıyordum, her şeyin hayırlısı canım, kalbini ferah tut 🤗🤗

Evet yarın ilişki olsun dedi sonra gün aşırı dedi normal hayatına devam et dedi bende eve geldim uzanıyorun öyle şimdilik 😊
Eee her şey yolunda mı kendini nasıl hissediyorsun, ağrı acı kanama falan, normal hayata devam edecek misin 😄😄 çalışıyor musun, ben aşılama yapılınca rapor alcam 🙃🙃 evde yan gel yat yapcam 🤣🤣

Evet yarın ilişki olsun dedi sonra gün aşırı dedi normal hayatına devam et dedi bende eve geldim uzanıyorun öyle şimdilik 😊
Normal hayata devam mı 😄😄 çalışıyor musun normalde, ben aşılama yapılınca rapor alıp evde yatış modunda olacağım 🙃🙃 kendini nasıl hissediyorsun, ağrı sancı kanama var mı

Hayırlısı olsun inşallah bu arada kist 1 ay oldu bende sadece başka olmadı menegon varsa o dan aldım yoksa merionel aldım ama menegon pek bulunmuyor buralarda diye kalbini bozma kötüyüde çağırma aklından ne geçerse o olur olum düşün her zaman 🤗🤲
Sağol canım inşallah bana da iyi gelir.Haklısın nasibimizde varsa olacak Allah ın izniyle. İnşallah sizin de olumlu olur bana da umut olursunuz 😊

Eee her şey yolunda mı kendini nasıl hissediyorsun, ağrı acı kanama falan, normal hayata devam edecek misin 😄😄 çalışıyor musun, ben aşılama yapılınca rapor alcam 🙃🙃 evde yan gel yat yapcam 🤣🤣
Çalışmıyorum ev hanımıyım ben yatıyorum uyumuşum biraz eşim evde iş yaptırmıyor bu günlük o dayız 😊 ağrım sızım yok kanama yok gayet iyiyim azıcık akıntım oluyır su gibi böyle hafifi ama oda sanırım içimi solüsyon sıktı o akıyor

Sağol canım inşallah bana da iyi gelir.Haklısın nasibimizde varsa olacak Allah ın izniyle. İnşallah sizin de olumlu olur bana da umut olursunuz 😊
Amiiiiinnnnnnnn🤲🧿 Rabbim nasip ederse inşallah bizde sağlıklı sıhaatli aklı yerinde eli kolu tam kalbi Rabbimin aşkı ile dolu vatanını milletine hayırlı bir evlat duam böyle duyur hergün ediyorum her aklıma geldiğinde söylüyorum inşallah 🤲

Çalışmıyorum ev hanımıyım ben yatıyorum uyumuşum biraz eşim evde iş yaptırmıyor bu günlük o dayız 😊 ağrım sızım yok kanama yok gayet iyiyim azıcık akıntım oluyır su gibi böyle hafifi ama oda sanırım içimi solüsyon sıktı o akıyor
Ohhhh şahane yat dinlen kuzum bol bol 🤗🤗🤗

Amiiiiinnnnnnnn🤲🧿 Rabbim nasip ederse inşallah bizde sağlıklı sıhaatli aklı yerinde eli kolu tam kalbi Rabbimin aşkı ile dolu vatanını milletine hayırlı bir evlat duam böyle duyur hergün ediyorum her aklıma geldiğinde söylüyorum inşallah 🤲
Canım nasılsın ne var ne ypk nasıl geçiyor bakalım 🤗🤗
Ohhhh şahane yat dinlen kuzum bol bol 🤗🤗🤗

İyi gidiyor normal hayata tam dönüş yaptım 🤭 bir sorun bir sıkıntı yok şimdilik çok şükür sen nasılsın iyisindşr umarım 🤗

Bu arada sen doktora gittin mi abla ya iğneye falan başladın mı
Sağolasın tatlım bende iyiyim, iyi olmana da sevindim, evet doktora gittim iğnelere başladık pazartesi kontrol var geliştiyse çatlatma iğnesi sonro hoopppp aşılama 🤗🤗🤗

Ohhhh hayırlısı bakalım inşallah yumuşlar kocaman olur da beklemeden hemencik aşılama olursun 🤗🤲 kendi dersimizden kusura bakma sormayı unuttum sana yani ne başladınız iple ne kadarlık kullanıyorsun

X