Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin Ecmain 🤲🏻 neguzel yazmışsınız Allah razı olsun , O ol demeden hiç birşey olmuyor Onun verdiği imkanlar ile sonuna kadar uğraştık çabaladım ellebette görüyor bu çabalarımızı dualarımızı duyuyor eminim 🕊️ Üzülüyoruz üzüldük ileride daha çok üzülecektik belkide ama herşeyi kararında kılan Rabbim inşirah ferahlığı versin yüreklerimize mucizemizin sevincini yaşatsın hepimize duamdasiniz duaniza talibim ❤️
İnanın tüm dualarımda isteyen herkese de istiyorum Rabbim den. İnşallah olacak Allah sevdiği kuluna verirmiş imtihan 😊

İnanın tüm dualarımda isteyen herkese de istiyorum Rabbim den. İnşallah olacak Allah sevdiği kuluna verirmiş imtihan 😊
Merhaba kızlar ben öncelikle buradaki herkesin rabbim biran önce mucesiyle karşılaştırır inşallah size bir sorum olucak bende aşılama tedavisine başladım fostimol iğnesi ve ovitirella çatlatma iğnesi kullandım 21 ocakta ise transfer oldum ama iki gündür ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve çok az kahverengi akıntım geliyor sizde hiç bu şekilde oldumu ?

Merhaba kızlar ben öncelikle buradaki herkesin rabbim biran önce mucesiyle karşılaştırır inşallah size bir sorum olucak bende aşılama tedavisine başladım fostimol iğnesi ve ovitirella çatlatma iğnesi kullandım 21 ocakta ise transfer oldum ama iki gündür ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve çok az kahverengi akıntım geliyor sizde hiç bu şekilde oldumu ?
Hayırlı olsun canım inşallah😊yumurta çatladığı için ya da aşılama sırasında biraz tahriş olmuş olabilir. Ama kesilmez devam ederse bir doktoruna sorabilirsin. İçin rahatlar.

Kaç yıldır istediği-YaşKaçıncı aşılamaSon Durum
Hayalletcasper Hayalletcasper 1,5 yıl-25ilkAşılama Tarihi 11.01.2021
BAT 27. 01.2021
@Asli473 yıl-30 yaşilkNegatif
@Gytaryst15 ay-39 yaşİkinciAşılama 06.01.2021 sonuç 20.01.2021
@Duygunisa22, 5yıl-27yaşİkinciNegatif
tüp bebek deneyecek
@serenndrmz1yılilkAşılama Tarihi 13.01.2021
@Aysima14İlk15.01.2021
@Burcu261428yaşilk
@Zoey115 ay-26yaşikinci18.01.2021

@Mirayssssss s...........ilk.Negatif
@Serinay6 yıl-28yaşİlk
@scbc4 yıl-21yaşikinci
@dryakbas14 ayilk
@AyseglKİkinciNegatif
@PaleonAşılama Tarihi 06.01.2021
Sonuç 20.01.2021
M molez 2 yıl-29yaşİlkNegatif
@Busenurdefne2,5yıl
23 yaş
Aşılama Tarihi 04.01.2021 sonuç 18. 01.2021
@kuccukmo5 yılilk
@Muhasebecidilek1 yıl-28yaş.ilk.
@ysmisev2yıl-32yaşilk:emir_bebek: :anneadayı:
@Merikua3.5 yılİlk
@Ladygirl19284.
@Lemiye9.5 yıl - 34yaşNegatif
E Ed Nr 3yıl-37 yaşAşılama Tarihi 15.01.2021
@Kaktus06061.5 yıl
22 yaş
ilkAşılama Tarihi 04.01 2021
@Beritan07072 yıl-24yaş
@Mavi06062.5 yıl-32yaşilk
@dilasariyegenogluİlkAşılama Tarihi 14.01.2021
@DerinsuuuuAşılama Tarihi 5.01.2021
Merhaba anne adayları..
Ocak ayında aşılama yaptırcam inşallah. Daha önce 1 kez klomen +oviterelle kullandım ama maalesef kistler oluşunca bırakmak zorunda kaldım.pko var ama fazla kilo, adet düzensizliği, insülin direnci yok. Haşimato tiroidi için ilaç kullanıyorum ve sürekli olarak kontrole gidiyorum.Hsg 3 ay kadar önce çekildi. Sağ tüpün tıkalı olduğu eğer 3 ayda gebelik oluşmazsa laparoskopi denildi. Ama ben önce aşılama denemek istiyorum. Olma ihtimali düşük biliyorum. Eşimin de sperm sayısı ilaçlarla 72 milyona ulaştı. Ama hareketlilik yeterli değil. Benim gibi bu süreci yaşayacak arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunabiliriz. İnşallah sağlıklı bebeklerimize tez vakitte kavuşuruz. 😊🌺
Herkese merhaba kızlarr🌸 ben de ilk kez aşılama olacağım ve gerçekten sizlerin deneyimlerini de merak ediyorum..O kadar negatif gördüm ki heveslenemiyorum bile..İnşallah hepimizin hakkında en hayırlısı olur.Şu an iğne oluyorum çarşamba kontrole gideceğim bakalım neler olacak

Herkese merhaba kızlarr🌸 ben de ilk kez aşılama olacağım ve gerçekten sizlerin deneyimlerini de merak ediyorum..O kadar negatif gördüm ki heveslenemiyorum bile..İnşallah hepimizin hakkında en hayırlısı olur.Şu an iğne oluyorum çarşamba kontrole gideceğim bakalım neler olacak
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıcakla kavuşuruz bebişlerimize😊 :emir_bebek:

Canım olumsuz düşünceleri aklına getirmemeye çalış bol bol su içmeyi ihmal etme ben fostimol 75lik iğne kullandım 13gun boyunca devam ettim akşamına ise ovitirella çatlatma ignesini vurdum . İnşallah güzel olur hepimiz için 🤲

Canım olumsuz düşünceleri aklına getirmemeye çalış bol bol su içmeyi ihmal etme ben fostimol 75lik iğne kullandım 13gun boyunca devam ettim akşamına ise ovitirella çatlatma ignesini vurdum . İnşallah güzel olur hepimiz için 🤲
Ayy inşallah güzel sonuçlar alırsınız🙏🏻 Bana merional verdi doktorum.150 ilk.5 gün olucam kontrole gidicem çarşamba bakıcak yumurta gelişimine ..İnşallah gelişir.Olumsuz düşünmemeye çalışıyorum ben de.Rabbim hayırlı haberler vermeyi nasip etsin burdan hepimize😊

Ayy inşallah güzel sonuçlar alırsınız🙏🏻 Bana merional verdi doktorum.150 ilk.5 gün olucam kontrole gidicem çarşamba bakıcak yumurta gelişimine ..İnşallah gelişir.Olumsuz düşünmemeye çalışıyorum ben de.Rabbim hayırlı haberler vermeyi nasip etsin burdan hepimize😊
Amin canım çok saol inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız burdan sesleniriz birbirimize ^_^ inşallah güzel olur herşey yolunda gider de emeklerimizin karşılığını alırız

Selamlar arkadaşlar, ayın 15inde aşılama yapıldı belki psikolojik ama belirtilerim var göğüslerim patlayacak gibi sızlıyor, bel ve kasık ağrısıda var ama şöyle bir durum var dün bu ağrılar hepsi çok fenayken bugün sadece göğüs ağrısı var dönüşümlü oluyor birazda. Normal mi?

Selamlar arkadaşlar, ayın 15inde aşılama yapıldı belki psikolojik ama belirtilerim var göğüslerim patlayacak gibi sızlıyor, bel ve kasık ağrısıda var ama şöyle bir durum var dün bu ağrılar hepsi çok fenayken bugün sadece göğüs ağrısı var dönüşümlü oluyor birazda. Normal mi?
Rabbim inşallah yüzünüzü güldürsün.. hamilelik belirtisidir inşallah ..29 30 unda test yapın.Ben de aşılama olacağım için heyecanlanıyorum böyle şeyler okuyunca..İnşallah gebesinizdir ya inşallah öyledir bizlere de umut olursunuz🙏🏻🌸🌸🌸

Rabbim inşallah yüzünüzü güldürsün.. hamilelik belirtisidir inşallah ..29 30 unda test yapın.Ben de aşılama olacağım için heyecanlanıyorum böyle şeyler okuyunca..İnşallah gebesinizdir ya inşallah öyledir bizlere de umut olursunuz🙏🏻🌸🌸🌸
Ayın 1inde yapacağım inş. Hayırlı haberlerle hepimizin duaları kabul olsun 🤲🏼🤲🏼

Aynı kullanmişiz benımde amh 1.62 çıktı yumurta rezervi düşük ve bir yumurta buyudü umudum çok düşüktü senden sonra artık insallah bebişim benimledir bizlere de dua et canım ben coraspin ve gunde üö defa progestan fitil olarak kullanıyorum sen progestan kullandın mı
Benimde Amh degerim bu ay 1.62 çıktı doktor bu ayolmazsa adetin 2.gel tedaviye basliyalim dedi 2subat adetim bekliyorum insallah güzel sonuclar alırsın Rabbim hepimize nasip etsin

Aynı ilaçlari kullanıyoruz folik asitin ismi ne bide başka bir sorununuz varmıydı rezervi düşüklüğünden başka ameliyat doktorum korkutmuştu beni rezervin çok düşük diye aşilama sansı düşük diye bende başka bi doktora gittim oda iyi yine sansı var dedi denedim Bende insallah tutmuştur
Nasıl dr cok düşük diyebilir 1'in altindakilere dusuk deniyor şansı az falan resmen moral bozuyorlar hiç canını sıkma benim dr cok iyi diyemeyiz ama gayet normal dedi moral cok önemli

X