Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrrr bir şey soracağım aşılamadan sonra progestan fitil kullananlar bu ilaç kahverengimsi akıntı yapıyor mu sizlerde de? yoksa benim aşılamam kanamalı olmuştu o mu devam ediyor ki sızıntı gibi ...bende bir sorun mu oldu acaba ya😒

Kızlarrrr bir şey soracağım aşılamadan sonra progestan fitil kullananlar bu ilaç kahverengimsi akıntı yapıyor mu sizlerde de? yoksa benim aşılamam kanamalı olmuştu o mu devam ediyor ki sızıntı gibi ...bende bir sorun mu oldu acaba ya😒
Benzer bir durumda bir vakada alinan progesteron miktarini 100 mg kadar artirmak dogru cevap oldu. Asilamadan 3 gun sonrasinda da devam eden lekelenmeler ostrojen baskinligina isaret eder onu dengelemeye yetecek olcude progesteron bulunmayabilir metabolizmanizda cok normal cunku yumurta buyume sürecinde stimule edici ilaclar aldiniz.
Doktorunuza danisarak 100 mg aliyorsaniz 200 ya da 300 e cikarabilirsiniz 300 mg alirsaniz bunu 100 sabah 200 aksam olarak alabilirsiniz.

Herhalukarda asilamanin tutma sansini etkilemez

Günaydın kızlar. Bugün test günümdü. Sabah idrar testi yaptım maalesef negatif. Zaten pek umudum yoktu ama son şansım olduğu için olmasını çok istemiştim. Nasip..

Günaydın kızlar. Bugün test günümdü. Sabah idrar testi yaptım maalesef negatif. Zaten pek umudum yoktu ama son şansım olduğu için olmasını çok istemiştim. Nasip..
Günaydın Allah sağlık versin size ..inşallah gönlünüzdekine en kısa zamanda kavuşursunuz🙏🏻🌸

Emin olun stres, östrojen baskınlığından daha önemli bir sorun. O nedenle endişenizi azaltın.
Evet ya aslında bunu çok istiyorum ama zor oluyor hep kafada aynı düşünce.Rahatlamayı başarabilsem hersey daha iyi olacak belki de..Şu an bile olumsuz hisler var içimde tutmadığını hissediyorum.Olmadıysa bu aydan sonra biraz çocuk fikrini bırakıcam ya çocuk için bişeyler yapmayı da bırakıcam..

İnşallah canım sizin test gününüz nezamn
Benim 14-15 Şubat gibi kanda baktırabilirsin demişti doktor ama ben kandan önce idrar testi yapmayı planlıyorum.Elimde bir erken gebelik testi var çarşamba günü onu yapayım diyorum ama açıkçası benim de pek ümidim yok

Benim 14-15 Şubat gibi kanda baktırabilirsin demişti doktor ama ben kandan önce idrar testi yapmayı planlıyorum.Elimde bir erken gebelik testi var çarşamba günü onu yapayım diyorum ama açıkçası benim de pek ümidim yok
Hayırlısı olsun inşallah nasipten öte yol yok tüp bebek düşünüyomusunuz olumsuz olursa

Hayırlısı olsun inşallah nasipten öte yol yok tüp bebek düşünüyomusunuz olumsuz olursa
Yok şu an değil baya maliyetli zaten..Ben biraz kafamı başka şeylerle meşgul etmeyi düşünüyorum ya..Bir iki ay unutucam bebek düşüncesini hayırlısı olur inşallah herşeyin hepimiz için 🙏🏻

Mrb arkadaşlar ayın 7 sinde aşılama yaptim ağrılarım çok sizdede böyle ağrılar oldumu yapan herkesin allah yardımcısı olsun🙏

X