Oda kokusu tavsiye

Ne kadar dogru bilemiyorum ama bende sevdigim birkac yumusaticiyi karistirip kucuk sprey sisede sulandirip perdelere koltuklara sikiyorum. Ayrica toz alirkende yumusatici ile aliyorum spreyden daha kalici oluyor hem hemde sprey gibi bogaz yakici koku olmuyor sanki evin kendi kokusuymus gibi.

Ben Şok marketten bunu almıştım. Çok bereketli, hafif temiz kokusu var. 17 tl almıştım şimdi trendyolda 45 tl yazıyor 😱 Ebebek’ten çubuklu bebek kokusu aldık ama çok çabuk bitti.

Eklentiler

• 230AB399-D225-4466-A249-547A131CD461.jpeg
    230AB399-D225-4466-A249-547A131CD461.jpeg
    11,3 KB · Görüntüleme: 128
Böyle iyi bir mağazaya girince çok güzel bir koku geliyor ya bilirsiniz. O kokuları nereden alıyorlar bu işi yapan ya da bilen biri var mı ???

Cubuklu koku olarak kesinlikle civil magazasının cubuklu kokusu 30 TL ama kokusu içinize cekince agır biraz,ama odaya girince buram buram bebek kokuyor ve tertemiz ve koku baya yaygın.kucuk se kullancagınz oda baya yayıyor.buyukse 2 adet alsanız iyi olur... Fısfıslı dusunurseniz LCW nin sandal aggacı kokusu.biz görümcemle ne ama LCW girsek o kokuyu alınca sorsrdık ne sıkıyorsunz işte adını vermemek için yok klimadan geliyor, yok özel kokular kıfayeflerden geliyor vs en son baska bir mahazada sorduk sandal agacı dedi yani müthiş bir koku sıkınca koku saatlerce kalıyor koltulşara falan

Kızlar böyle soft temizlik hissi veren Bir koku önerin ya. Eve girince içim açılsın istiyorum. Ama kalıcı da olmalı😂
Glade çarşaf ferahligi çook guzel bazilari erkek parfumu gibi kokuyor digerleri de cok tatli bu hem banyoya hem oturma odasinda kullanilacak bir koku

Glade okyanus ferahlıgı kullanıyorum çok hoş ve ferah bir kokusu var fakat artık el yakıyor alınmıyor malum fiyatlardan dolayı
Bim ve diğer mağazalardaki ucuz oda kokuları genzimi yakıyor mahvediyor beni
Doğal lavanta yağı vs ile kendi oda kokumu yapmak istiyorum ama kokusu kalıcı olur mu dışarıdan eve girince heryer koksun istiyorum böyle birşey deneyen oldu mu daha önce ?

X