Ödem nasıl atılır ?

Darkskyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
139
30
Arkadaşlar selam 4 eylülde burun estetiği olacağım ve 16 eylülde okulum açılıyor ama ben 1 ekim gibi gitmeyi düşünüyorum burnum davul gibi şişeceği için ödemden dolayı... hızlı ödem atma yollarını araştırıyorum maydonoz kürü yapıcam bunun dışına önerdiğiniz bir şey var mı ?

burnundaki ödem için yapabileceğin tek şey buz koymak olur diğerleri vücuttaki ödemini atar ama burna direkt etkisi olacağını sanmıyorum.iki kere ameliyat olan biri olarak kesinlikle hergün buz koy derim ben

burnundaki ödem için yapabileceğin tek şey buz koymak olur diğerleri vücuttaki ödemini atar ama burna direkt etkisi olacağını sanmıyorum.iki kere ameliyat olan biri olarak kesinlikle hergün buz koy derim ben
Çok buz koymak iyi değil diye duydum ters etki yapıp şişirebilirmiş

Doktorunuza danışırsanız diüretik bir ilaç önerisinde bulunacaktır. Bu tür ilaçlar vücuttaki ödemin atılması içim kuvvetli idrar söktürücü ilaçlar olup genelde tansiyon ve kalp hastaları tarafından fazla idrarın dışarı atılmasını sağlar. Akla esip arada kullanılacak ilaçlar değildirler

Bende doktor tavsiyesi üzerinden yürümenizi tavsiye ederim. Farklı şeyler deneyerek vücudunuza metabolizmanıza zarar verebilirsiniz çünkü.

X