Ödevimle İlgili: Herkesin yardım edebileceği bir konu??

ScarletTr

♥Artistik Cimnastik♥
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
410
351
Merhaba arkadaşlar. Bir ödevim var, önemli bir ödev. Bölümüm "İşletme", dersin adı "Araştırma Becerilerini Geliştirme". Bir soru belirlemem gerekiyor. Bir araştırma sorusu. Sizden sadece soru veya araştırma konusu istiyorum. Birkaç örnek vereyim. Mesela:
-.... sorununu yaşayan çocuklarla yaşamayan çocuklar arasındaki başarı farkı
-.... eğitimi alanlarla almayanlar arasındaki ... farkı
- X organizasyonunun İstanbul'a kattıkları?
gibi.. Böyle bir araştırma konusu yazar mısınız bana aklınıza gelenleri. Biraz beyin fırtınası yapalım. :) Yalnızca öneri yazın ben yazdıklarınızın arasından seçerim. Gerçekten hepinizin önerilerine çok ihtiyacım var. Çünkü farklı ve fazla araştırılmamış bir konu olmalı. Dersi geçmem bu ödeve bağlı. Çok teşekkür ediyorum şimdiden. :) :KK200:

Tek ebeveynle büyüyen çocukların anne-baba ilişkisine orantılı, eğitimindeki başarı farkı

İstismar ve ihmale uğrayan çocukla diğer çocukların başarı farkı

Okul dışında ekstra aktivitelere katılan çocukla katılmayanın başarı farkı

sağlıklı beslenmeye dikkat eden çocuklar ile abur cuburu fazla tüketen sağlıklı beslenmeyen çocukların başarı farkı :))

1-Anadolu lisesi mezunu ile İmam hatip mezunu okuyan çocukların aralarındaki farklar
2-Edebiyat mezunu öğretmenler mi yoksa öğretmenlik mezunu öğretmenlerin mi mesleklerinde başarılı olduğu konusunda
3-Hangi bölümden ne kadar çok dine inanan veya inanmayan kaç kişi olduğunu analiz edebilirsin.

Herkese çok çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. :KK68: Hepinizin önerileri bana fikir oldu. Ben "Eğitim, aile içi şiddeti önler mi?" sorusunu belirledim.
Vee arkadaş da sormuş, tam sen sormadan önce notuma bakmıştım :) ama not girmemiş henüz hoca. Girince söylerim kızlarr tekrardan teşekkür ediyorummm :KK200::KK15:

Puanıma baktım kızlarr 50 almışım (100 üzerinden). Benim için iyi bir puan. İkinci aşamada biraz daha yüksek alırsam geçerim dersi gibi duruyor. Hepinize çook çok teşekkürler.. :KK36:

ScarletTr ScarletTr merhaba.. mesaji görmekte geciktim sanirim.Ismimi mesajda etiketlersen ya da mesaj atarsan bir sonrakinde yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada kızlarr ikinci sınavdan 65 aldım. ödev/performans puanım da 100. veee CC'yle geçtim hepinize teşekkür ederim ♥♥♥ :KK36:

X