Popüler Konu Ödüller

Airfryer yarışmasından kazandığım ödülüm geldi😍
Bu zarif hediyeleri için öncelikle bize bu şansı sunduğu için Kazen Kazen beye, Sevgili Eşi isabel isabel Hanıma ve tabiki Değerli editörümüz, sultanımız biricik Nevreste Nevreste mize sonsuz teşekkür ederim❤️ Severek kullanacağım 😍
Eki Görüntüle 3397330 Eki Görüntüle 3397331
Peki bu rengin güzelliği şaka mı 🫠🫠🫠 demek içli köfteler o yüzden daha bi güzel gözüküyordu bu tabakta 🔥🔥🔥🔥🔥 muhteşem canocum, senin sunumlarina çok yakışacak kuzum, güzel günlerde güzel sunumlarda kullan inş 😍🤩🥰🍒🍒🍒🫶😘

Not: evren evren manifest yapıyorum,bu renk çok tatlıymış🔥🔥 777🫠🤤😁💃🍒🍒🍒🍒🫶

Airfryer yarışmasından kazandığım ödülüm geldi😍
Bu zarif hediyeleri için öncelikle bize bu şansı sunduğu için Kazen Kazen beye, Sevgili Eşi isabel isabel Hanıma ve tabiki Değerli editörümüz, sultanımız biricik Nevreste Nevreste mize sonsuz teşekkür ederim❤️ Severek kullanacağım 😍
Eki Görüntüle 3397330 Eki Görüntüle 3397331
Ayıp bana canoşumun hediyesini nasıl görmedim 🤦🏻
İyi günlerde sevdiklerinle beraber kullan canım canoşuuuuuum :KK60:hediyen çok şıkkkkk:KK68:

Sütlü Tatlılar yarışmasından kazandığım hediyem geldii 😻 en sevdiğim hediye tercihi olabilir, zevkli seçiminizden ötürü teşekkür ederim. 💘 Sevgili isabel isabel Kazen Kazen ve canım Nevreste Nevreste ❣️❣️❣️❣️❣️

Eklentiler

• IMG_6585.jpeg
    IMG_6585.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_6586.jpeg
    IMG_6586.jpeg
    184,9 KB · Görüntüleme: 41
Sütlü Tatlılar yarışmasından kazandığım hediyem geldii 😻 en sevdiğim hediye tercihi olabilir, zevkli seçiminizden ötürü teşekkür ederim. 💘 Sevgili isabel isabel Kazen Kazen ve canım Nevreste Nevreste ❣️❣️❣️❣️❣️
Yaaaaaaa ama bunlar çok zarif ve kibar 🤤🫠🥰😍🍒🍒 gerçekten de tam senin tarzinn kuzu, bayıldım harika🫶🥰🍒🍒 ferah kahvelerin olsun inş kuzum 🤲💜🥰🍒😘

Not: sandalyelerine bayılıyorum 🫠🙈

X