Popüler Konu Ödüller

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
289.378
594.038
42
Bundan sonraki yarışmalarda,yarışmayı kazanan arkadaşlar,kadınlar kulübünün kendilerine gönderdiği hediyeyi fotoğraflayıp bu konuya ekleyeceklerdir. Her yarışmada bu geçerli olacaktır.
Çoğu üyeden yarışmada hediye yok mu?Ne gönderildi diye mesajlar geliyor.

Bazı birinciler konularda, bu hediyenin resmini koyuyorlar ancak arada kaynıyor, görülmüyor.

Bu sebeple,böyle bir kural getirildi.
Biz yarışmayı açan editörler yarışma kurallarında bunu ekleyerek ,buranın linkini vereceğiz..

Moda yarışmasına katılan ve birinci olan üyelerimizin hediyeleri yola çıktıı =)

Ve ayrıca 3 yarışmaya katılan tüm yarışmacılara pro kart hediye edildi..

Kazen'e çok teşekkür ediyorum hediyelerinden dolayı..

Hediyelerini teslim alan arkadaşların resimlerini de büyük bir heyecanla bekliyorummm :KK68:

IMG-20150210-WA0000.jpg IMG-20150210-WA0001.jpg
hediyeler geldi sahaneeeee bayildim cok tesekkur ederim:KK68:

Kazanan kişilerin emeği kadar konuyu açan ve takip eden editörlerimizin de hediye alması gerektiğini düşünüyorum ben... Kazen Kazen marga ve oky yi bu konuda atlama bence :)
çok teşekkürler. kendi adıma ben bu görevi severek karşılıksız yapıyorum canım.
hediyeye gerek yok. zaten biliyorsun banyo dolaplarımın içi baştan sona makyaj ürünü dolu. çoğunu dağıtıyorum artık:)

Hediyem geldi..:rolleyes::rolleyes:

Öncelikle Kazen bey e , çok teşekkür ediyorum. Benim gibi nevresim takımı hastasına daha doğru bir hediye yollanamazdı :) Model çok hoşuma gitti, zevkli bir seçim :)

Yarışmada emeği geçen, her karede kahrımı çeken, birinciliğimde en az benim kadar emeği olan Nevreste Nevreste 'me ayrıca teşekkür edip, yanaklarından kocaman öpüyorum :KK60::KK36:
nevresim 1.jpg
nevresim 2.jpg
nevresim 3.jpg

Hediyem geldi..:rolleyes::rolleyes:

Öncelikle Kazen bey e , çok teşekkür ediyorum. Benim gibi nevresim takımı hastasına daha doğru bir hediye yollanamazdı :) Model çok hoşuma gitti, zevkli bir seçim :)

Yarışmada emeği geçen, her karede kahrımı çeken, birinciliğimde en az benim kadar emeği olan Nevreste Nevreste 'me ayrıca teşekkür edip, yanaklarından kocaman öpüyorum :KK60::KK36:
Eki Görüntüle 1410530 Eki Görüntüle 1410531 Eki Görüntüle 1410532
Canım benim güle güle kullan:KK60: Çok güzel bir seçim olmuş:KK9:Kazen'e çok teşekkür ediyorum:KK52:

:KK23:Senin ellerine emeğine sağlık:KK36::KK9:

X