Popüler Konu Ödüller

Merhabalar.
Makarnalar yarışmasında 1. Olup kazandığım ödülüm elime ulaştı.
Sevgili K Kazen ve değerli eşi isabel isabel ‘ e
Çok teşekkür ediyorum, zevkinize, emeğinize sağlık. :KK36:

Ve yine tüm emekleri için canım Nevoş’umuza Nevreste Nevreste teşekkürleeer. :KK36:
Eki Görüntüle 3188911
Yaaaaaaa ne kadar tatlış bunlar🤩😍🥰🍒🍒🍒🍒 güzel günlerde kullan bitanem, çok güzeller, harfli fincana bak yaaa🥳🤩😍🥰🍒🍒🍒😘

Selaammm ben yeni cicilerim ile geldiimm🍒🍒 çok mutluyum şuan bir bilseniz 🥰😍🤩🍒🍒🍒

Köfte yarışmasında birinci olup kazandığım ödülüm bugün elime ulaştı 💜🍒 Büyük Patroncum K Kazen e, Canım Kraliçem isabel isabel Çok tatlış kendisi 🥰🍒🤭 , Canımın içi Bitanemiz balimiz kaymagimiz canım nevoşum Nevreste Nevreste ye çok ama çok teşekkür ederim emekleri için 💜🥰🍒🍒🍒😍🤩 ayrıca bana oy veren herkese de cok teşekkür ederim iyi ki varsınız 🥰🍒🍒😍 Allah yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah 🤲💜🤩🥰🍒🍒🍒😘

20230124_122038.jpg

Selaammm ben yeni cicilerim ile geldiimm🍒🍒 çok mutluyum şuan bir bilseniz 🥰😍🤩🍒🍒🍒

Köfte yarışmasında birinci olup kazandığım ödülüm bugün elime ulaştı 💜🍒 Büyük Patroncum K Kazen e, Canım Kraliçem isabel isabel Çok tatlış kendisi 🥰🍒🤭 , Canımın içi Bitanemiz balimiz kaymagimiz canım nevoşum Nevreste Nevreste ye çok ama çok teşekkür ederim emekleri için 💜🥰🍒🍒🍒😍🤩 ayrıca bana oy veren herkese de cok teşekkür ederim iyi ki varsınız 🥰🍒🍒😍 Allah yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah 🤲💜🤩🥰🍒🍒🍒😘

Eki Görüntüle 3196459
Canım hayırlı olsun iyi günlerde kullan🥰❤️🌹🤩🤲

X