Off of derdim babam

zaten 2 kere dillendirdim dahada soylemedim. Kendi bilir gencken calis didin cocuk bak. Ilerleyen yaslardada boyle adamlarla ugras. Yazik uzuluyorum kiyamiyorum

Üzülmenizi anlayabiliyorum. Annenizin alacağı karar her ne olursa olsun; bu kararı kimsenin etkisi altında kalmadan, kendi özgür iradesiyle almalı.

Umarım babanız hal ve hareketlerini düzeltir ve annenizle mutlu bir hayat geçirebilirler. Şayet babanız davranışlarını değiştirmeyi düşünmüyorsa da ; anneniz kendisi için doğru kararı verebilir umarım.

Off bu bilgi sizin ne işinize yarayacaktı acaba da haberiniz oldu yaaa
Erkekten soğudum şu an. Eşim evde yok hazır,gidip kapıyı kilitleyip arkadan da sürgüleyesim geldi içeri giremesin diye 😳
Evet Igrenc haklisin ama bu supeci haraketlerini anlatirken anne neden yapiyor bunlari acaba dedim ve kadin utana SIKILA bundanmi acaba diye anlatti yoksa annemgilin yatakodasi maceralarini arastirmiyorum.

Iyi geceler arkadaslar
Derdim babam son 2 senedir cok degisti. Surekli para konusuyor ay su pahalanmis bu pahalanmis napcaz nasil gecinecez surekli konusu para amaaa is kardesleri yada yigenleri olursa ozaman cok zengin. Hemen para gonderir hemen yardim eder. Yigenlerin dugununde en cok takiyi o takar. Annemi işe soktu temizlik yapiyor kadin ama ayaklarinda sorunu var annemin ayaklari sisiyor surekli. Calisamiyorum diyor yok para lazim diyor. Gecinemeyiz calisacaksin diyor. Annemi 2 senedir calistiriyor 1 senelik maasini kadin biriktirdi biriktirdigi o parayi gitti turkiyede bir guzel yedi. Yigenine herkes almancilar 200 Euro takarken bu 500 Euro takti. Bizi hic sevmiyormus oyle diyormus anneme cocuklarida sevmiyorum istemiyorum torunlarida istemiyorum senide istemiyorum diyormus. Ama evdende gitmiyor surekli piskolojik siddet uyguluyor anneme. Anne gel arkandayim diyorum 30sene sonra bosanayimmi millet ne der diyor. Ne derse desin anne diyorum gel arkandayim. Ve 3senedir sekeri var babamin afedersiniz cinsel anlamda tik yok. Doktora gitmis bazen seker boyle yapiyor diyormus. Bu yuzdende surekli anneme sanki annem onu aldatti aldatacak gibi cumleler kuruyormus. Telefonda kime yaziyorsun kimle konusuyorsun. Baskasiyla bulusmayami gidiyorsun kadin 53yasinda ve ben ne yapacam artik yaninda bile oturmuyorum diyor. Anneme cok uzuluyorum bosan diyorum dinlemiyor beni ömür boyu bu cekilirmi ya.. sevmiyorum babami annemi üzmesine dayanamiyorum.
annenizin bırakmayacağını bildiği için daha da ileri gitmiş bu şekilde devam edemez zaten inceldiği yerden kopacaktır ilişkileri ama o noktaya gelene kadar da anneniz geri dönülemez şekilde yaralar alabilir.

zaman değişti kaç yaşında olursak olalım hayat çok değerli ve çok kısa. üstelik yurtdışında imkanlarınız daha fazla, sizin desteğinizle narsisist babanızdan kolayca kurtulabilir.

O kadar haklısınız ki.Annenizin değer görmediğini bilmek ,aşağılandığına şahit olmak acı veriyordur eminim size😔😔😕
hemde cok bide calismiyorda babam artik corona yüzünden isler durdugu icin isden cikarildi. En azindan ise gidiyordu geliyordu. Simdi annem ise gidiyor geliyor bide yemek yapiyor hizmet ediyor yine yaranamiyor. 1 bardak suyunu bile kendi almayan biri

Keşke anneniz sizi dinlese ama yazık hayatı hep böyle devam edicek millet ne der diye diye içine atıp hastalanıp bir şey olucak kadına… bari siz ayaklarınız üstünde durun da kendinizi kurtarın sizin de psikolojinizi bozmasın. Babanız olucak o kişide ilerde size muhtaç olur ilahi adalet

Anneniz bunca imkanın ve kendisine verilecek hakların çok olduğu bir yerde bu muameleyi kendisine hak görüyorsa yapılacak bir şey yok ilişki burdan besleniyor yani anneniz bu durumdan hoşnut demektir.Sikayet ederse " Etme anne beni germe mutlu olmasan kurtulmak isterdin stresini bana atıp mutlu hayatına geri dönüyorsun yapma ,aman babamı bırakma onun gibisini bulamazsın " deyin.Kendi hayatınıza odaklanın .

Iyi geceler arkadaslar
Derdim babam son 2 senedir cok degisti. Surekli para konusuyor ay su pahalanmis bu pahalanmis napcaz nasil gecinecez surekli konusu para amaaa is kardesleri yada yigenleri olursa ozaman cok zengin. Hemen para gonderir hemen yardim eder. Yigenlerin dugununde en cok takiyi o takar. Annemi işe soktu temizlik yapiyor kadin ama ayaklarinda sorunu var annemin ayaklari sisiyor surekli. Calisamiyorum diyor yok para lazim diyor. Gecinemeyiz calisacaksin diyor. Annemi 2 senedir calistiriyor 1 senelik maasini kadin biriktirdi biriktirdigi o parayi gitti turkiyede bir guzel yedi. Yigenine herkes almancilar 200 Euro takarken bu 500 Euro takti. Bizi hic sevmiyormus oyle diyormus anneme cocuklarida sevmiyorum istemiyorum torunlarida istemiyorum senide istemiyorum diyormus. Ama evdende gitmiyor surekli piskolojik siddet uyguluyor anneme. Anne gel arkandayim diyorum 30sene sonra bosanayimmi millet ne der diyor. Ne derse desin anne diyorum gel arkandayim. Ve 3senedir sekeri var babamin afedersiniz cinsel anlamda tik yok. Doktora gitmis bazen seker boyle yapiyor diyormus. Bu yuzdende surekli anneme sanki annem onu aldatti aldatacak gibi cumleler kuruyormus. Telefonda kime yaziyorsun kimle konusuyorsun. Baskasiyla bulusmayami gidiyorsun kadin 53yasinda ve ben ne yapacam artik yaninda bile oturmuyorum diyor. Anneme cok uzuluyorum bosan diyorum dinlemiyor beni ömür boyu bu cekilirmi ya.. sevmiyorum babami annemi üzmesine dayanamiyorum.
seker hastasi olan cok tandigim insan var ve esleri de cinselligin olmadigini soyluyor hep. ama bu erkekler kuzu gibi genelde. yani babanizin karakteri boyle demek ki. ben de diger uyelere katiliyorum, annenizin kendi karari, o yuzden soyledikten sonra bir sey yapamazsiniz. size tavsiyem. madem euro uzerinden kazaniyor, turkiye'den bir tane terapist bulun, onunla her hafta terapi yapsin, belki oylelikle kendi hayati icin daha dogru kararlar verebilir.

X