off sizce hamilemiyim?

esraselim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
15
0
slm arkadaşlar adetim 22 temmuzda başladı 31inde bitti 4-5 gün sonrasında halsizlik hafif mide bulantıları bacaklarımda ağrı yorgunluk var ve hep uyumak istiyorum sizce hamilemiyim?:uhm:

bence adetten 4 5 gun sonra daha yeni yumurtlama donemine girdigin icin hamilelik belirtisi falan olmaz.. biraz daha bekle, istiyorsanız inşallah hamilesindir :)

bak belirtilerim şunlar halsizlik bacak ağrıları mide bulantıları kasıklarımda çok fazla ağrı oluyo özellikle geceleri başlıyo ve sabah namazına kalktığımda midem bulanıyo sizce bunlar ney??

ArkadaŞlar banada yardımcuı olurmusunuz adetım 7 gun geÇtı test yaptım ama c te tek Çızgı Çıktı Şımdı hamıle deĞılmıyım yardımmmmm

ArkadaŞlar banada yardımcuı olurmusunuz adetım 7 gun geÇtİ test yaptım ama c te tek Çİzgİ Çıktı Şİmdİ hamİle deĞİlmİyım yardımmmmm

canım kan testi yaptırsana idrar tetsleri hatalı olabiliyor en kesin sonucu kan testinden öğrenirsin inşallah allahım gönlüne göre verir

iyiyde güzelim bu kadar kısa zamanda hamilelik belirtisi falan olmaz bence psikolojik olarak oraya takıldın ondan bizim arkadaşımız yeni ahmile topikten 6, haftada belirtileri hala yok bence gebelik diil...

offf bilmiyorum dün gece istifra ettim yine bugün en iyisi test almak..

canım mide bulantıları bu kadar çabuk ortaya çıkmaz benim mide bulantım 6.haftada ortaya çıkmıştı.

bak belirtilerim şunlar halsizlik bacak ağrıları mide bulantıları kasıklarımda çok fazla ağrı oluyo özellikle geceleri başlıyo ve sabah namazına kalktığımda midem bulanıyo sizce bunlar ney??

canımya bunlar idraryollarını üşütünce iltihap oluncada meydana geliyor
ben hamileliğimi 4.haftada anlamıştım hamile olduğumu
yani belirtilerim çok bir belirtim yoktu
ama içimde acayipbi his ve küçük belirtiler vardı
adetimi 3gün geçince idrar testi yaptım ve pozitifti

testler demek kesin sonuç vermiyo yaw biz napçaz BUNALIMDAYIM?? :KK43:

canım %98 gibi yüksek bir oranda doğru sanuç verir

biliyorum böyle konuştuğum için bana sinir oluyorsun,
bende çok istediğim için olumsuz yorumları kabul etmek istemiyordum

ama biliyorumki umutlanıp negatif olunca insan çok üzülüyor
onun için ümitlenmeni istemem

Son düzenleme:
saol cvp verdiğin için nasip hayırlısı ne diyim biz zaten hazırlıklı deiliz beklemiyoduk yani..yerimseniben

herkeze slm.canım bencede hamilelik değil belirtiler için çok erken.ayrıca bende de anlattığın gibi belirtiler vardı.adetimde gecikmişti doktora gittim enfeksiyon dedi şimdi tedavi görüyorum.kendini hamileyim diye şartlandırma sonra benim gibi çok üzülürsün okvereliniortak

esra selim canım ben 6 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu reglime 2 gün kala anladım
öle miğde bulantısı falan hemen başlamıyor ama halsizlik için bişiy diyemem ben çok halsizdim
hala öleyim bence seninki başka ya içinde çok istiyorsun pskolojik olarak etkilendin yada başka bir
rahatsızlık hem fazla da takılma hamileysende ne mutlu sana çok güzel bir duygu allah herkese yaşatsın

X