offf kararsızım

su.ay

bana Allah yeter
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
1.699
3
5 yıl önce olduğum ameliyatın kötü sonuçlarını düzeltmek için bende ameliyata karar verdim. içindeki eğrilik düzeltilirken üstündeki kemiği törpüledi. ama ucu uzun kaldı. yapamayacağını, nefes alamayacağım söylemişti. şimdi ameliyat için araştırmaya başladım. ama . ücretler beni korkutuyor yaaaa. çalışmıyorumda.bu ameliyatıda çok istiyorum.

saffet örsle görüştüm. estetik gibi hiç olmamış, kısaltırım, şekil veririm dedi. 1000 euro istedi.

bir de yarın tekden hastanesi plastik cerrahı Halit baykan 'la görüşeceğim .. bakalım o ne diyecek.?eğer o da aynı paaryı isterse bu iş yatacak. biraz daha erteleyeceğim herhalde . offfff oooffff oooffffff bir an önce amaeliyat olmak istiyorum.kızlar benim içinde dua edin maddi olarak bir çıkar yol bulmam için ne olur.

canım dualarım seninle umarım en kısa zamanda bir care yol bulursun!

Insallah hersey istedigin gibi olur canim! Ben Emre Ilhana yaptircam, hayirlisi artik...eyvahedigeldismile

teşekkürler kızlar. inşallah herşey istediğm gibi gider bakalım. hayırlısı .

inşallah canım ya seninde istediğin gibi bi burnun olur herşey istediğin gibi olsun

ahh canım çok iyi anlıorum seni inşallah biranevel olursun

Bu maddi sorunlar yüzünden herkes ameliyatını erteliyor canım,inşallah kısa zmnda sorunu halledip mutlu olursun.bu stresten de kurtulursun:))

bugün halit baykan 'la görüştüm. ama ne görüşme. adamın tayini çıkmış. bu haftada doluymuş. ameliyatları bitirip haftaya gidiyormuş.
ne şans beee. 1.400 olur demişti. bende sonra gelecek doktora yaptır dedi. neyse biraz daha birikitirip saffet beye yaptırmak en iyisi. belki bunda da bir hayır vardır .oda özelde 2.000 yaparım demişti. neyse kızlar dua larınızı beklerim. bu arada bu topiğe de uğramamam lazım artık .canım sıkılıyor bakınca.yanlış anlamayın sizler için mutlu oluyorum ama bende kurtulmak istiyorum o yüzden yaniii.

X