Offfffffff

Melisnur

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
221
109
35
Kizlar bugun 11. Gun ve hala hic bi belirti yok dun bi karnima kramp girdi 5 dakika kadar.sonra gecti hic bisey yok az bisey akintim var en son testi 2 gun once yaptim eczaneden almalardan negatif.kan tedtide 3.gun gecikmem de yaptim papatya cayi iciyorum surekli sokuleyim diye bisey yok :KK43:goguslerimde iki tane damar cikti yesil.kan testi bidaha yaptirmayi dusunuyorum ama erken mi bilemedim isten izin almam zor :KK43: bir kizim.var ona hamileyken böyle bisey yasamadim. Oyle stresli bi hayatim da yok cok sukur.4 aydir korunmuyoruz bem hickorunmadim.zatem esim korunuyodu adetimde hic geçikmez 25 gunde bi olurum hatta saati bile bellidir 11 gibi.kan testini yenileyim mi az daha bekliyim mi napicagimi sasirdim :KK43:

Bence 2 gün daha bekleyip eğer olmazsan kan testi yaptır yine negatifse kesinlikle bir kadın doğum uzmanına görünmelisiniz

Canım bu hava degisikliginden de olabilir . Benim geçen sene böyle olmustu baya geçilmişti hamileyim sanmıştım doktora gittim hava değişikliğindendir ddi bir kaç güne oldum sonra . Ama sen inşallah hamilesindir canım

Sende pko varmi sekerim bana yeni teshis kondu 50.gunu oldum.
Kist vs varsa geciktirir.

ahh canım ahh bende o umıtle dr gittim gunum geçti diye
kan tahlili negatif ve şokkkk dr erken menapoz demez mi

cumartesinden beri iki gözüm iki çeşme

Canım bu hava degisikliginden de olabilir . Benim geçen sene böyle olmustu baya geçilmişti hamileyim sanmıştım doktora gittim hava değişikliğindendir ddi bir kaç güne oldum sonra . Ama sen inşallah hamilesindir canım
Sehir degistirdim 3 sene once ozamn bile olmadi :KK43: hani cok heyecanda yok hamile olmak icin cabalamadim bakalim yek derdim hamileysem biran once ciksin beslenmeme dikkat ediyim sigara yi falan birakiyim degilsemde su siskinlik ve sinir gitsin :KK43:

28 yasindayim menopoz degildir insalah gecmis olsun ya :KK43:
Sende pko varmi sekerim bana yeni teshis kondu 50.gunu oldum.
Kist vs varsa geciktirir.
Hic mi sıkıntım yoktu canim cok sukur gecmis olsun sanada :KK43:

Erken menopoz u ultrasonda anliyorlarmi bende kendimden suphe ediyorum regl oldummu 17 18 gun olmadimmi 50 yi buluyor artik ta

Kizlar bugun 11. Gun ve hala hic bi belirti yok dun bi karnima kramp girdi 5 dakika kadar.sonra gecti hic bisey yok az bisey akintim var en son testi 2 gun once yaptim eczaneden almalardan negatif.kan tedtide 3.gun gecikmem de yaptim papatya cayi iciyorum surekli sokuleyim diye bisey yok :KK43:goguslerimde iki tane damar cikti yesil.kan testi bidaha yaptirmayi dusunuyorum ama erken mi bilemedim isten izin almam zor :KK43: bir kizim.var ona hamileyken böyle bisey yasamadim. Oyle stresli bi hayatim da yok cok sukur.4 aydir korunmuyoruz bem hickorunmadim.zatem esim korunuyodu adetimde hic geçikmez 25 gunde bi olurum hatta saati bile bellidir 11 gibi.kan testini yenileyim mi az daha bekliyim mi napicagimi sasirdim :KK43:

bu süreçte bitki çayı içmeyin. eğer hamileyseniz bitki çayı zararlı bebek için. doktora gidin en kısa zamanda bu şekilde beklemeyin hayırlısı olsun inşallah:dua:

bu süreçte bitki çayı içmeyin. eğer hamileyseniz bitki çayı zararlı bebek için. doktora gidin en kısa zamanda bu şekilde beklemeyin hayırlısı olsun inşallah:dua:
Tesekkur ederim :) bakalim ne bilmiyorum gidicem once bi test ysptiriyim acilde tekrar sonra doktor son çare

X