Öfkem içimde tıpkı bir yanardağ gibi:((

Yalan söylediğini anladığınız an bitirmeliydiniz.
Bence aşık olmak için acele etmeyin yeni boşanmışsınız zaten flört edeceğim deyin o gözle bakın.

Davranışlarında tutarsız hasta bir adammış. Kurtuldugunuza sevinin. Mis gibi mesleğiniz var yaşınız genç. Seveceğiniz biri elbette çıkacaktır❤️

Yalan söylediğini anladığınız an bitirmeliydiniz.
Bence aşık olmak için acele etmeyin yeni boşanmışsınız zaten flört edeceğim deyin o gözle bakın.
Bundan sonra tövbeler tövbesi... Böyle bir insan görünümlü sırtlanla birliktelik yasayacagima yalnızlığımın tadını çıkarırım mis gibi... En azından kafam rahat olur... Ama ben bitirmeyi çok önce düşündüm de o birakmamisti iyi savunmustu kendini ama sonuncuyu savunamaz... Geri dönüşüm olmamak üzere çöpü boyladi benim için.

Cidden 29 gösteriyor asla 35 üstü demezsiniz o da bunu kullanıyor çünkü kiza da 32 demiş... Ben geç öğrendim yaşını sorun etmemistim ama cidden bitince düşünüyorum da herif psikopat ve sapık...

Sorun yaşı değil ki asıl sorun 10 yaş kadar büyük bir rakamı az soylemsi. Normal bir insanın söyleyebileceği bir şey değil. Bunu ancak arıza seviyesinde anormal biri söyleyebilir. Kesinlikle uzak durun.

Yaşını o kadar küçük söylediğini öğrendiğinizde neden bitirmediniz? Adam düpedüz yalancı.
Ayrıca ilgisiz,alakasız, gözü dışarıda bir adam sizi devam etmeye nasıl ikna ediyor? Çünkü ikna olasınız var.
Bitmesi için arkadaşınızın mesaj atmasına bile gerek yokmuş Çünkü yeterince falsosu var, görüp icraata geçirmek isteyene.

Canım boşanma sonrası bu tarz ilişkiler olması normal. İnsanız çünkü. Kadınız. Sevgiye ilgiye ihtiyacımiz var.
Bu adam da boşuna 41 yaşına kadar bekar kalmamış. Daldan dala gezsin bakalım.
İnsan bı yorulur ya. Bı onla bı bunla. Her seferinde baştan kendini anlat. Bence çok sıkıcı.
Yoluna bak elbet iyiler denk gelecektir.

Kaç yaşında gösterdiği önemli değil, böyle bir yalanı (10 yaş küçük) söyleyecek karakterde biri olması kabul edilebilir bisey değil.
Boşanmamız yakın zamanlarda olmuştu yanlış hatırlamıyorsam, yanlış anlamayın ama bu kadar kısa sürede hiç evlenmemiş hissedecek kadar silmeniz belki de zihninizin kendini savunma şeklidir, sonuçta bu kadar kısa sürede silinmesi imkansız. Bence kendinize zaman verin, üst üste hayal kırıklığı yaşamak daha kötü etki bırakabilir.

Yaşını o kadar küçük söylediğini öğrendiğinizde neden bitirmediniz? Adam düpedüz yalancı.
Ayrıca ilgisiz,alakasız, gözü dışarıda bir adam sizi devam etmeye nasıl ikna ediyor? Çünkü ikna olasınız var.
Bitmesi için arkadaşınızın mesaj atmasına bile gerek yokmuş Çünkü yeterince falsosu var, görüp icraata geçirmek isteyene.
Benim duygularım olduğu için hep bir umut ben mi yanlış anlıyorum dedim yaş konusu dışında... Arkadaşım da duygularımın bitmesini sağladı sağ olsun... Şimdi sadece nefret ve öfke hissediyorum ona karşı. Kendime de kızıyorum neden kendime saygısızlık yaptım diye... Neyse zamanla noturlenirim herhalde. Daha tecrübeli bir şekilde...

Duygusal boşluğunu doldurmuş fazlaca anlam yüklemişsin. Adam zaten yaş konusunda yalanlarla kendini belli etmiş. Yalancı kaypak biriymiş. Adama kızgın değilsin, çabuk inandığın için kendine kızgın olabilir misin. Evliliğin bitmiş bu ayrılık nedir ki. Ruhen dinlenmeye zaman ayır. Karşına seni gerçekten seven insanlar çıkacaktır. Yolun çiçek dolsun..

Kaç yaşında gösterdiği önemli değil, böyle bir yalanı (10 yaş küçük) söyleyecek karakterde biri olması kabul edilebilir bisey değil.
Boşanmamız yakın zamanlarda olmuştu yanlış hatırlamıyorsam, yanlış anlamayın ama bu kadar kısa sürede hiç evlenmemiş hissedecek kadar silmeniz belki de zihninizin kendini savunma şeklidir, sonuçta bu kadar kısa sürede silinmesi imkansız. Bence kendinize zaman verin, üst üste hayal kırıklığı yaşamak daha kötü etki bırakabilir.
Sizi hatırlıyorum evet aynı süre zarfina denk gelmişti bosanmamiz. Psikologa gitmiştim o dönemde evliligimle ilgili hicbir sey hatırlamıyorum silindi deyince bana siz o acıyı çok yoğun yaşayıp tüketmişsiniz dedi. Ben duygularini yoğun yaşayan bir insanım, yapım bu. Ama o acının içinden geçince de yok sayıyorum sanki yaşanmamış gibi. İnşallah bu da öyle olacak👍

Duygusal boşluğunu doldurmuş fazlaca anlam yüklemişsin. Adam zaten yaş konusunda yalanlarla kendini belli etmiş. Yalancı kaypak biriymiş. Adama kızgın değilsin, çabuk inandığın için kendine kızgın olabilir misin. Evliliğin bitmiş bu ayrılık nedir ki. Ruhen dinlenmeye zaman ayır. Karşına seni gerçekten seven insanlar çıkacaktır. Yolun çiçek dolsun..
Evet ya kızgınlığımın çoğu kendime. Adam bas bas bağırıyor ben insanlık dışı bir yaratigim diye... En başından olmamalıydi neyse bunu da yaşayacağım varmış...

İki ayda bağlandınız mı adama? Başka türlü yanardağ olmazsınız.

Yaşını yalan söyleyen bir şahıs, her konuda rahatça yalan söyler. Siz tecrübeli bir kadınsınız. Böyle konuları gözardı etmemelisiniz.

Biz sanıyoruz ki acımız yasimiz hemen bitiyor hop yeniden birini sevebiliyoruz diye düşünüyoruz ya da buna inanmak istiyoruz.
Ama o işler pek öyle olmuyor tavsiyem yalnız kalın yalnızlığa alışın kendinize farklı meşguliyetler bulun.
Boşanmak çok yaralayıcı bir şey acısı hemen geçmiyor ben de yaşadım aynı şeyleri ve sizin gibi kısa sürede de biriyle tanıştım.
Bu tarz erkekler tamamen vakit kaybı yalancı manipülatif kendisine hayrı olmayan insanlar bunlar.
Numaranızı silmez çünkü birgun olur da zayıf bir aninizda arar ederseniz mazallah.
Ve tavsiyem biriyle tanıştığınizda çok çabuk hayatınıza almayın vakit geçirin tanımaya çalışın fazla anlam yüklemeden.
İçinize sinerse kriterlerinize uyuyorsa devam edersiniz.
Mesela size haftada bikac saat ayıran birine ihtiyacıniz var mı siizn beklentiniz nedir bu konularda net olun .
Ve beklentileriniz karsilanmiyorsa da kalmayın böyle insanlarin yanında.
Bakın bu kişi de en baştan size yalan söylemiş koskoca 41 yaşında herifin yaşıyla ilgili yalan söylemesi normal bir durum değil.
Kendisini nasıl pazarlamaya çalışıyorsa hatunlara ayak üstünde yalan söylüyor.
Bu yalanı öğrendiğiniz an bitirmeniz lazımdı.
Bu da tecrübe oldu deyip geçin dilerim karşınıza çok güzel düzgün insanlar çıkar.

Merhaba arkadaşlar sizinle en son boşanma davamin olduğu gün dertlesmistim yaklaşık 6 ay geçti... Herşey silinip gidiyormuş zamanla bunu buraya yazınca anladım. Oysa ki o acı hiç geçmeyecek sanıyordum içindeyken. Şimdi ne bir anı kaldı biten evliligimle ilgili ne de yolda görsem onu tanımam öyle bir silgi ile silindi ki hersey sanki hiç evlenmemisim geçmişte gibi... neyse buraya yazma amacım yine bir ilişki bitişi ile ilgili içimi dökmek istedim. Ben ogretmenim 33 yaşındayım basimdan da bir evlilik geçti söylediğim gibi... sonrasında bir iki ay içinde bir öğretmenle tanıştım ve çok hoşlandım hem sohbet hem fiziksel olarak..hem de bana çok iyi gelmisti. O da beni seviyor sanmıştım. Hatta iyi ki evliligim bitti ve onunla gerçek bir aşkı yakaladım sanmıştım buraya kadar böyle ama içimi kemiren çok yoğun suphelerim de vardı. Mesela haftada sadece birkaç saat yüz yüze görüşüyorduk, çok geç mesaj atıyordu,yüz kere sordum neden böyle diye, hatta bir araştırma yaptım gizlice onun hakkında evli mi diye bekarmış hiç evlenmemiş 41 yaşında. Bana 29 dedi gerçekten de çok küçük gösteriyor. Hep yoğunum ve sen de çalışıyorsun rahatsız etmek istemiyorum falan hep bir savunma mekanizması kullanıyordu. Birlikte yemeğe çıktığımızda biraz çevredeki kızları süzdüğünü farkedip kızdım yanlış anliyorsun diye hep üste çıktı onunla görüşmeye başlayalı 2 ay olmustu tam üç kere bitirsem mi diye düşündüm ciddi bir şekilde... Ama o benden vazgeçmedi. Yalvarıp yakarip beni ilişkinin icine geri döndürüp yine ilgisiz bırakıyordu. En son dayanamadım beni aramadığı saatlerde gerçekten meşgul mü diye instangramdan bir arkadaşa istek attırdım, kabul etti ,biraz sohbet etti ona da 32 yaşındayım ogretmenim falan yazmis, güzel birisin niye internetten tanisiyorsun yazmış gelelim kilit noktaya arkadaşim hayatinda biri var mi diye sorunca evet var yazmis. Madem var niye elin kiziyla yazışiyorsun adi adam di mi?? Kiz da sevgilin olmasaydi kahve içerdik neyse iyi günler yazınca bu herif dur gitme kahve icebiliriz arkadaşça bisey olmaz demiş. Ayrıca seni birine benzettim demiş. Bunları duyunca hatta ekran görüntüsünü atınca kız bana basimdan aşağı kaynar sular döküldü suphelerimde hakliymisim kız bunu takipten çıkıp engelleyince bana yazdı napiyorsun diye. Ben de ağzıma geleni sayıp her yerden sildim engelledim bu olaylar 2 gün önce yaşandı hala öfkem dinmedi o kadar kızgın o kadar öfkeliyim ki anlatamam kelimeler yetmez. Madem gözü dışarıda, herkese yürüyen rezil herifin tekisin ben ayrılmak istediğim zamanlarda onca dil döküp peşimden koştun. Numaramı sil dedim silmemis bana ulasmaya çalışırsa kesin ben onu birine benzettim diyecek ama yemezler o kızla konuştuğu gün bana hiç yazmadı iletişimi kesince yazdı. Demek ki biriyle konuşmaya vakti oluyormuş. Kızlar onu tamamen sildim hayatımdan da öfkem nasıl dinecek yaa ,kırgınlığım, hayattan aldığım ikinci darbe:KK43:(( neyse ki 2 ay sürdü daha fazla vaktimi harcamadim ama yoğun duygular hissetmiştim hepsi öfkeye dönüştü. Tamamen unutup hiç olmamış gibi hayatıma devam etmek istiyorum. Başka hesaplardan test etmek falan ergence kabul ediyorum ama o kadar çaresiz kaldım ki başka bir şey gelmemişti aklıma. Aşırı iyi bir savunma mekanizması var ki kendini savunacak biseysi kalsın istemedim. Neyse Kızlar yol yakınken bitti bu sefer... Yalnızlığa devam... Ayrılık sonrası neler yapıyorsunuz ben yine hobilerime verecegim galiba kendimi okul dışında:KK43:((

Ben ogretmenim 33 yaşındayım basimdan da bir evlilik geçti söylediğim gibi... sonrasında bir iki ay içinde bir öğretmenle tanıştım ve çok hoşlandım hem sohbet hem fiziksel olarak..hem de bana çok iyi gelmisti.

bir araştırma yaptım gizlice onun hakkında evli mi diye bekarmış hiç evlenmemiş 41 yaşında. Bana 29 dedi gerçekten de çok küçük gösteriyor.

41 yaşındaki adam neden yaşını gizliyor ve yaşı hakkında yalan söylüyormuş peki ? Adamın yaşı hakkında yalan söylediğini öğrendiğiniz an, adamla görüşmeyi kesmeliymişsiniz. Adamı sosyal medyadan arkadaşınıza ekletmeniz çok gereksiz olmuş.

Adam gerçekten öğretmen mi peki ? Adam öğretmenlik mesleğinin adını kadınlardan yararlanma ve güvenlerini sağlama amaçlı kullanan biri gibi görünüyor.

41 yaşındaki adam neden yaşını gizliyor ve yaşı hakkında yalan söylüyormuş peki ? Adamın yaşı hakkında yalan söylediğini öğrendiğiniz an, adamla görüşmeyi kesmeliymişsiniz. Adamı sosyal medyadan arkadaşınıza ekletmeniz çok gereksiz olmuş.

Adam gerçekten öğretmen mi peki ? Adam öğretmenlik mesleğinin adını kadınlardan yararlanma ve güvenlerini sağlama amaçlı kullanan biri gibi görünüyor.
Özel bir kurs merkezinde kurs veriyor gerçekten de ama herhangi bir okulda çalıştığına dair de suphelerim vardı mesela benim kadar hakim değildi ogretmenlikle ilgili konulara gecistiriyordu , Özel derse gelince rahat konuşuyordu ama konu kendi calistigimiz okullara gelince gecistiriyordu:KK43:((( Özel ders dışında öğretmenlik yapmiyor bile olabilir haklısınız.

Yaşınız büyük ve evlenip ayrılmışsınız. Bu kadar tutum hatasını nasıl yaptınız?

Yaşınız büyük ve evlenip ayrılmışsınız. Bu kadar tutum hatasını nasıl yaptınız?
Ben de kendime inanamıyorum zaten böyle biri değilim aslında kendi kisiligimin nasıl dışına çıktım diye kızgınım. Bir daha olmayacak Allah'in izniyle... Tanimadan güvenmeden aslaaaa.

Ben de kendime inanamıyorum zaten böyle biri değilim aslında kendi kisiligimin nasıl dışına çıktım diye kızgınım. Bir daha olmayacak Allah'in izniyle... Tanimadan güvenmeden aslaaaa.
Sizde o adamı arayıp affetmezseniz ben de Suzanna değilim

X