Öfkemi Kusmak İstiyorum

yitipgiden

h
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
89
80
21
Bu yazıya kimsenin cevap vermesi şart değil. Sadece öfkemi boşaltmak için bir blog gibi düşünüyorum bunu. Gerçekten anlamıyorum asla bu olanları... Bir şeyi düzeltsem diğeri elimde patlıyor, öfkeden ölmek üzereyim! Asıl zoruma giden şey de bir şeyler yapmama rağmen görülmemesi. Hani çaba vermesem de insanlar bir şeyler söylese asla bir şey demeyeceğim ama onca çaba üzerine yani müstehak mı bu bana? Kesinlikle değil. Her olaya tarafsız bakan biriyim ama bu sefer haklı olduğumdan eminim. Ya diğer insanlara dönüp bakıyorum gerçekten hiçbir işe yaramıyorlar ya hiçbir işe. Sosyal medyada denk geldiğim yabancılar oldu, çevremde oldu, çok yakınımda oldu falan ve cidden hiçbir işe yaramayan insanlar var. Rahmet olsalar tarlaya yağmazlar gerçekten ve bu insanlara kimse bir şey söylemiyor. Neden biliyor musunuz? Bir beklenti oluşturmamışlar. Asalak gelmiş öyle gidiyorlar. İnsanlar da ''E bu zaten yapmaz'' diyor ve bu insanların iyi bir şey yapmaması kimseyi etkilemiyor. Kendileri de ohh paşa keyfim yan gel yat şeklinde yaşıyorlar zaten ama insanlara biraz beklenti oluşturup üzerlerine titreyince ne oluyor? Sizden hep daha fazlasını istiyor. Bir tık fazlası, bir tık daha fazlası ve bu süreç sonsuza dek uzuyor. Siz artık ne yapsanız yetemiyorsunuz çünkü siz her beklentiyi karşılamışsınız. Onların artık sizden başka şeyler beklemesi doğal bir süreç oluyor. Ama kızdığım şey de bu. Yani bu sürecin olmaması lazım. Eğer çevremizdeki iyi niyetli herkesi sömürürsek bu insanlar iyi kalmaya devam edecek mi? Veyahut iyi kalsalar da onlara nasıl yaralar bırakacağız? Hiç kimse bunları düşünmüyor. Şayet umurlarında olduğunu da düşünmüyorum, neticede istedikleri her şeyi onlara altın tepsiyle sunmadık mı? Sunduk.
Şu an böyle öfkeden falan tam kafamı toplayıp mantıklı bir şey de yazamadım ama ne söylemek istediğim anlaşılmıştır. Eğer kafam öfkeden uğuldamasaydı bu konuda daha fazla konuşurdum ama şu an bu mümkün durmuyor.

İçimden geçenleri yazmışsınız resmen ve o kadar haklısınız ki ne kadar yazsam anlatamam bu laflarınızın doğruluğunu ancak yaşayan bilir bende sizinle aynı durumdayım 👍🏻🤍

İçimden geçenleri yazmışsınız resmen ve o kadar haklısınız ki ne kadar yazsam anlatamam bu laflarınızın doğruluğunu ancak yaşayan bilir bende sizinle aynı durumdayım 👍🏻🤍
Bu sitenin en sevdiğim yanı benim gibi olan ve beni anlayabilen biriyle karşılaşabilmek... Beni anlamanız daha iyi hissettiriyor, güçlü kalalım :KK200:

X