oğlak burcu bebişlerin anneleri haydi burda buluşalım :)

selviege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
12
0
43
arkadaşlar ;

ben henüz 15 günlük bir anneyim 9 ocakta oğluşumu dünyaya getirdim :) ve şuan bebişime baktıkça rüyadayım zannediyorum :) çok güzel bir duyguymuş anne olmak :) allahıma şükürler olsun :nazar:

benimde oğlak burcu bi bebeğim var eşimmmm
bi bakacaksın büyümüş cnm minikliğinin tadını çıkarrrrr

teşekkür ederim arkadaşlar,:) peki oğlak burcu bebişler nasıl bebişler bakalım bilgi verin bana :)

Merhaba
Benim oğlum da 4 Ocak 2007 de doğdu :) yani bebişim de oğlak burcu FAKAT özelliklerini bilmiyorum.
...AMA şunu söyleyebilirim ki oğlum asi ve zeki bir çocuk :)

a.s.Merhaba arkadaşlar hepinizin evladını allah bağışlasın.benimde 6 ocak 2005 doğumlu yani oğlak burcu bir kızım var.çok hareketli durmadan konuşan vede çok akıllı bir çocuk olduğunu söyleyebilirim.:nazar:

bende oğlak burcu bir kız annesiyim, özelliklerini bilmiyorum. Ama uyumayı sevmiyorlar

bende oğlak burcu bir kız annesiyim, özelliklerini bilmiyorum. Ama uyumayı sevmiyorlar

11 yaşında 20 oçak doğumlu oğlum var allah nazarlardan saklasın ama oğlum çok zeki,duygusal,gerçekçi çok akıllı bi çoçuk ama en küçük bi olayda ağlayan bi çoçuk

benimde oğlumda oğlak burcu 27.12.2006 doğumlu allahım nazardan saklasın ama hakikaten okumaya meraklı zeki inatçı bi çocuk mantıkla hareket ediyorlar çok duygusal olgun bi çocuk minik paşam daha 3 buçuk yaşında ama mantıklı konuşması beni şaşırtıyo 6 tane 25 parçalık puzzle bitirdik okuma yazma bilyo çocuk öğretmediğim haldee

benim oğlumda oğlak burcu henüz 6 aylık büyüdükçe görücez özelliklerini ama çok hareketli ve çok duygusal

Benimoğlum 28.012.2007 doğumlu.Çok zeki bıdır bıdır konuşuyo,hareketli,canayakın ve biraz asi bir çocuk.Babam da oğlak burcu ve bildiğim kadarıyla oğlakların en önemli özelliği yönetici ve otoriter olmaları

bende oglak burcuyum.. burcumuzun genel ozellıgı otoriter,asabi,eli sıkı ,taviz vermez,cabuk etkilenebilen,mantıgıyla hareket eden,entellektüel insanlar olmamız.. Allah cocuklarınızı analı babalı büyütsün..oglak burcu diyince sizlerle paylasayım dedim..

merhaba arkadaşlar benimde oğlak burcu 6 aylık bi kızım var........bakalım özelliklerini taşıyacak mı büyüdükçe...........

7 ocak 2010 da benim de oğlak burcu erkek bir bebeğim oldu.çok gaszlı ve uyumayan bir bebekti.benim için çok zor günlerdi.şimdi 6 aylık oldu...bütün bebekler böyle zormu büyüyor;?yoksa ben mi zor bir bebeğe sahibim?bilemiyorum.ama onu çoookkk seviyorum.onu dünyalara değişmem..

X