Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak burcu erkeği ile anlaşmanın yolu var mı ?

gucci

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
3.924
5.250
Selamlar ben 30 yaşındayım kendisi 51 yaşında hiç evlenmemiş yaklaşık 9 aydır görüşüyoruz .Ama sürekli asabi hep sinirli ben Kova burcuyum ve inanın çok sabırlı ve hoşgörülüyüm ağzımı açsam kavga ediyor benle tamam benden büyük deneyimli ama inatla en basit konularda bile kendi fikrim olmasına tahammülü yok kavgalıyız bir aydır görmüyorum yinede doğumgününde mesaj attım geçenlerde benim doğum günümdü oda bana mesaj atmış şehirdışına çıktığını söyledi dün gelmiş İstanbula ama görüşme isteği filan gelmedi en son ona görüşmek istemediğimi söylemiştim Oğlağında gururunu biliyorum acaba öyle dedim diyemi yapıyor böyle ve ben ne yapmalıyım tavsiyeleriniz çok değerli olucak şimdiden teşekkür ederim .

Selamlar ben 30 yaşındayım kendisi 51 yaşında hiç evlenmemiş yaklaşık 9 aydır görüşüyoruz .Ama sürekli asabi hep sinirli ben Kova burcuyum ve inanın çok sabırlı ve hoşgörülüyüm ağzımı açsam kavga ediyor benle tamam benden büyük deneyimli ama inatla en basit konularda bile kendi fikrim olmasına tahammülü yok kavgalıyız bir aydır görmüyorum yinede doğumgününde mesaj attım geçenlerde benim doğum günümdü oda bana mesaj atmış şehirdışına çıktığını söyledi dün gelmiş İstanbula ama görüşme isteği filan gelmedi en son ona görüşmek istemediğimi söylemiştim Oğlağında gururunu biliyorum acaba öyle dedim diyemi yapıyor böyle ve ben ne yapmalıyım tavsiyeleriniz çok değerli olucak şimdiden teşekkür ederim .
Adam 51 olmuş ona burc işler mi :KK57:
Allah aşkına 30 yaşındasın Dede yaşındaki adamla ne işin var bu olay burc olayi değil
Bu arada bende kovayim biz kovalar mantıklı oluruz yapma be güzelim :KK19:

Adam 51 olmuş ona burc işler mi :KK57:
Allah aşkına 30 yaşındasın Dede yaşındaki adamla ne işin var bu olay burc olayi değil
Bu arada bende kovayim biz kovalar mantıklı oluruz yapma be güzelim :KK19:

evet yaş farkı çok ama gönül ferman dinlemiyor işte :) baya bi aşığım sanırım dün iş çıkışı beni almaya geldi çok şaşırdım ve güzel bir akşam isteyince öylede romantik ki :) keşke hep böle iyi huylu sakin olsa bu arada yaş 51 ama fiziki yaşı en fazla 38-40 arası asla göstermiyor yaşını ve çok bakıyor kendine ben ölürüm o ölmez öyle diyeyim :)

Eşim oğlak ben yay.
Anlaşamayan 2 burç ..

5,5 yıldır evlıyız .
+3 yıl sevgililik dönemi.

Bazen hınca hınc kavga edıyoruz bazen çifte kumruyuz .
İlk sevgililik zaanlarında çok üzülüyordum yorumlara bakıp bakıp :KK70:

Eşim oğlak ben yay.
Anlaşamayan 2 burç ..

5,5 yıldır evlıyız .
+3 yıl sevgililik dönemi.

Bazen hınca hınc kavga edıyoruz bazen çifte kumruyuz .
İlk sevgililik zaanlarında çok üzülüyordum yorumlara bakıp bakıp :KK70:

Bizde öyle ama bizim ki tek taraflı bir kavga kendi kendine kızıyor ikide bir kendi evinden çıkıp gidiyor 10 dakika sonra geliyor filan :) ben de öyle rahatım ki hiç düşünmüyorum bile bu nereye gitti diye geçe gün bahsi geçti kendi evimi terkediyorum farketmiyorsun dedi ve krize girdik gülmekten :KK70: ilginç adam bende normal değilim bakalım sonumuz ne olacak :)

Kız yaş farkı çok değil mi yav
Ben de kovayım ve oğlakla bir ilişkim oldu dediğin gibi saçma sapan nedenlerle bir ay arayıp sormadığı olurdu. Bu tempoya iki yıl dayanabildim sonra bitirdim. Ömür geçmez valla.

Kız yaş farkı çok değil mi yav
Ben de kovayım ve oğlakla bir ilişkim oldu dediğin gibi saçma sapan nedenlerle bir ay arayıp sormadığı olurdu. Bu tempoya iki yıl dayanabildim sonra bitirdim. Ömür geçmez valla.

Yorumu görmedim aa hayret niye böyle oldu ki bildirim filan gelmedi neyse bizim bir yıl oldu artık bakalım ikinci yıla Allah kerim :) artık bir alışma halindeyiz kavgalarımız olmuyor gibi bir şey zaten ben evlenmek istemediğim için bu huzur hali benim için yeterli

Yorumu görmedim aa hayret niye böyle oldu ki bildirim filan gelmedi neyse bizim bir yıl oldu artık bakalım ikinci yıla Allah kerim :) artık bir alışma halindeyiz kavgalarımız olmuyor gibi bir şey zaten ben evlenmek istemediğim için bu huzur hali benim için yeterli
ben de merak ediyorum da size sorabilir miyim :KK51:bu oğlaklar nasıl severler? ve kolay unuturlar mı :KK53:

ben de merak ediyorum da size sorabilir miyim :KK51:bu oğlaklar nasıl severler? ve kolay unuturlar mı :KK53:

Valla ben her dediğine he diyip kendi işime gelmeyeni yine kendi bildiğim gibi yapıyorum:) şöyle ki bizim aramız da 20 yaş var benden yaşça çok büyük ben hem genç hem de güzel bir kadınım Allahtan belasınımı istiycek yahu :KK70: uslu uslu otursun :KK70: şaka bi yana ben baya gamsız biriyim ya ondan heralde başkası olsa boğar bırakır :KK70:

X