Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu ve Evlilik

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Çok güçlü ve gururlu kadınlardır.Çok kararlıdır.O bir işkoliktir.Sevgiye çok önem verir. Özgürlüğüne düşkün bir kadındır.Çok hassastır. Katır kadar inatçıdır. Mantıklı, ciddidir. Gözleri hüzünlü bakar. İlk bakışta göze çarpan bir güzelliği olmayabilir ancak baktıkça güzelliğinin farkına varılır. Genelde bu nedenle geç evlenir. Erken yaşta evlense bile, kariyerinde kendisini destekleyecek, ayak bağı olmayacak bir eş tercih eder. Ama bu özel hayatlarının olmadığı anlamına gelmez. Sırtına ne kadar yük verilirse, o kadarını kaldırabilir güçtedir. Her zaman dengelidir. İçgüdüsel bir sorumluluk duygusu vardır. Tüm zorluklara, şikayet etmeden katlanır. Genelde çok başarılı olur ama ilerleyen yaşlarda hâlâ istediklerini elde edememişse bunalıma da girebilir. Ona göre gerçek sevginin tek kanıtı sadakattir. İhmal edilmekten hoşlanmaz. Evi ve ailesi, onun için önemlidir. Zaten elde edene kadar aradığı tek şey, kendisini hayatının sonuna kadar yalnız bırakmayacağına inandığı bir erkek olacaktır. Beceriksizliğe katlanamaz. Eşi, en az kendisi kadar pratik ve başarılı olmalıdır. Pek çok erkeğin aradığı sadakat onda fazlasıyla vardır. Fazla hassastır ve eşi sabırlı, anlayışlı davrandığı ölçüde tatmin edici cinsel yaşamları olabilir. Çok iyi bir eş ve anne olur.

Oğlak Erkeği

Gençlik yılları biraz sancılı geçebilir. Tutkularının esiri olmaz.O bir bilgedir. O yönetici doğmuştur.Duyguları derin, sevgisi büyüktür. Çok dürüstür. Evinde huzur, güven ve düzen ister.
Ayakları yere basar Duygularını belli etmez. Ona yaklaşabilirsiniz ama ne hissettiğini asla size göstermez. Yalnızlığı sever. Ayakları yere basar. Geçici hevesler peşinde değildir. Bu olgunluğunun asıl nedeni genç yaşından itibaren, kendisinden büyük insanlarla arkadaşlık etmesidir. Erken gelen olgunluk, yaşıtlarıyla arasında uçurumlara neden olabilir. İhtiyatlıdır, asla düşünmeden hareket etmez. Karamsar yapısına rağmen, saf ve gerçek sevgiyi yakalayabileceğine inanır. Birlikte olacağı kadının, iyi ve kötü gününde yanında olmasını ister. Aradığı, kendisi kadar güvenilir bir eştir. Onun ölesiye bağlı olduğu kuralları, hayatı kolaylaştırdığı kadar zorlaştırabilir. En büyük sorunu hata yapmaktan nefret etmesidir. Ona, hataların da hayatın bir parçası olduğunu anlatabilecek bir kadın, fazla tedbirden kaynaklanan sert tutumunun üstesinden gelebilir. Görgülü, ölçülü, birlikte olmaktan gurur duyacağı bir kadın ister. Hoş bir sosyal hayatı vardır. Evlendiğinde, ailesini her türlü tehdide karşı korur.

Aşk ve evlilik
Sevgi dolu bir kalp taşırlar. Ancak duygularını kontrol altında tutmaya çalışırlar. Partnerine her geçen gün daha da âşık olurlar, bu arada ona olan güvenleri artar. Hemen cinsellik düşünmez; ilişkinin gelişmesini beklerler. Bazı Oğlaklar oldukça muhafazakârdır. Rahatlamak için güzel sözler duymaya ihtiyaçları vardır. Güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa ihtiraslı ve dünya iyisi bir sevgili olurlar. Çok tutumludurlar. İlişkide istikrar ve mahremiyete önem verirler. Evlilik kararını kolay olamazlar; her şeyi kontrol ederler. Emin olduklarında ise sevgi ve saygı dolu, her konuda destekleyiyi bir eş olurlar. Evlilik onlar için ölene dek yaşanır.

kalitelihayat.com

bir kaç özellik dışında tam ben. katır kadar inadım olmasadakaydirigubbakcemile3bir parça inatçılık bulaşmış banada , ee oğlak olup inat olmamak mümkünmüdür-tatlicadiarzu-

Bıktımben bu natÇılıalrından yaa acayıp ınatÇılar aŞkım oĞlak ben koÇ burcuyum aŞkım mantıkÇı ben se duygusalcıyım alalh yardımcımız olsun ıkı zıt kutup bır bırını neden bukadar Çok Çekııyor

himmm bende oglak ,im cok temiz ve safizdir saf derken kalbimizde kin yoktur kimseye küsemem kirilsamda belli etmem ,,boshayallersmile

evet aynı nişanlımla ben özellikle evlilik kararını kolay alamazlar sözü çok doğru biz 8 sene sonra anca karar verebildik:teytey:

çok inatçılar nefret ediorum oğlak burcunun inatçılıklarından tek soğuduğum nokta yaa gıcık oluyorum kızlar üzerinize alınmayın şuan sevgilimin inatçılıklarından bahsediorum yani artık eski sevgilim oldu tabi o ayrı:çok üzgünüm:

Aşk ve evlilik
Sevgi dolu bir kalp taşırlar. Ancak duygularını kontrol altında tutmaya çalışırlar. Partnerine her geçen gün daha da âşık olurlar, bu arada ona olan güvenleri artar. Hemen cinsellik düşünmez; ilişkinin gelişmesini beklerler. Bazı Oğlaklar oldukça muhafazakârdır. Rahatlamak için güzel sözler duymaya ihtiyaçları vardır. Güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa ihtiraslı ve dünya iyisi bir sevgili olurlar. Çok tutumludurlar. İlişkide istikrar ve mahremiyete önem verirler. Evlilik kararını kolay olamazlar; her şeyi kontrol ederler. Emin olduklarında ise sevgi ve saygı dolu, her konuda destekleyiyi bir eş olurlar. Evlilik onlar için ölene dek yaşanır.

Çooookk doğruuu:CüvCüv:

oğlak burcunun en çok taşıdığım özelliği inatçı olmak maalesef...

Oglak burcu olmanız dolayısı ile paylaşımda bulunmak isterseniz sizi bi arkadaşımın grubuna davet etmek isterim. Hoşçakalın

Son düzenleme:
doğum tarihim 5 ocak oğlaka denk geliyor ne inatçıyım nede cimri yükselenim terazi ondanmı acaba :)

Ya arkadaşlar ben bir oğlağa aşık oldum.tam bir işkolik.çok Yen'i bir ilişki.bir var bir Yok.arada arıyor açıklama yapıyor.sonra kayboluyor.baştan savma yazıyor.ilk tanıdığımda o da çok etkilenmiş gibiydi.ben salaklık edip bu adamla birlikte oldum.üstelik 4 yıldır erkek eli bile tutmam.bu salaklığın sebebi aşık olmaktan kaynaklanıyor.çok sevgi doluydu ilişkiden sonra.hatta ben yapmak istemediğimi kendimi kötü hissettirmesinden korktuğumu söylediğimde ya sen beni terkederken dedi.ben böyle birşey için kimseye yanaşmam dedi.sonrasında sarılıp uyuduk.35 yaşındayım kalbim hiç çarpmamış dedim ondan sonra.birdaha kilometrelerce koşsam ancak bu kadar çarpabilirdi kalbim .şimdi bir sıcak bir soğuk.beni mi deniyor devam mı ediyor uzaklaşmaya mı çalışıyor anlamıyorum.lütfen biri yardım etsin :/

2017 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumu
2017 Şubat Ayı Oğlak Burcu yorumları Kadınlar Kulübü TV'de! Astrolog Barış Özkırış'ın anlatımı ile aşktan işe sağlıktan kariyere aileden sosyal çevrenize kadar merak ettiğiniz her şey hakkında yıldız haritanız neler söylemiş birlikte öğrenelim mi?
Kadınlar Kulübü kadınları olarak sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz sevgili üyeler! Haydi bakalım Kadınlar Kulübü TV olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalın! :)

https://www.facebook.com/kadinlarkulubutv/
https://www.instagram.com/kadinlarkulubutv/
https://www.kadinlarkulubu.tv/

X