Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu Yükseleni Akrep

Korucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
10
0
Merhaba, ben oglak burcuyum ve yükselenim akrep. aranizda oglak burcu yükseleni akrep olan baska birileri daha var mi? biraz kendinizden bahsedermisiniz, memnunmusunuz yükseleninizden?

Merhaba, ben oglak burcuyum ve yükselenim akrep. aranizda oglak burcu yükseleni akrep olan baska birileri daha var mi? biraz kendinizden bahsedermisiniz, memnunmusunuz yükseleninizden?

Merhabalar ,
Ben yukseleni akrep olan bi oglagim
Ben burcumdan da yukselenimden de mutluyum
Ya siz ?
Neyi merak ediyorsunuz

aslinda bende memnunum burcumdan ama yükselenim akrep oldugundan biraz terredüt deyim, tam olarak merak ettigim se su, ben insanlara cok cabuk güveniyorum, deger veriyorum ve bu yüzden hep kaybediyorum, bu arkadas cevresi olsun veya beraber oldugun bi insan...simdi biraz geri cekildim herseyden, insanlardan uzak duruyorum ve kendimi bi nevi de yanliz hissediyorum, biraz icime kapanik bi yapim var, diger oglak burcu yükseleni akrepler de ayni seyleri yasiyomu diye merak ettim. acaba kolay saglam arkadasliklar kurabiliyomusunuz? veya hayatinizda biri olmadan da mutlu olabiliyomusunuz? simdiden cvp iniz icin tskler

ben de yükseleni akrep olan bi oğlak burcuyum. aslında yay da çıkıyo bazı yerlerde ve ikisine de uyuyo özelliklerim. insanlarla anlaşmakta zorluk cekiyorum, çekingenim biraz ve yasıtlarıma göre de olgun. çok cabuk kanabiliyorum her şeye, aptal değilim kesinlikle ama karşımdakine olan iyi niyetimden kaynaklanıyo bu. yapılan bişeyi kesinlikle unutmam ne iyilik ne kötülük...

ben de yükseleni akrep olan bi oğlak burcuyum. aslında yay da çıkıyo bazı yerlerde ve ikisine de uyuyo özelliklerim. insanlarla anlaşmakta zorluk cekiyorum, çekingenim biraz ve yasıtlarıma göre de olgun. çok cabuk kanabiliyorum her şeye, aptal değilim kesinlikle ama karşımdakine olan iyi niyetimden kaynaklanıyo bu. yapılan bişeyi kesinlikle unutmam ne iyilik ne kötülük...

evet anliyorum bende de yerine göre hemen hemen öyle. basda yay yükseleni oldugumu saniyordum, sonradan akrep yükseleni oldumu ögrendim :) bu durumda düsünceler ve karakterler pek de farkli olmuyor, bende yasima göre olgunum ve insanlara cok cabuk güveniyorum. seninde dedigin gibi insanlarla zor anlasiyorum, aslinda cok cekingen bi insan degilim hemen ortama insanlara ayak uydura bilen bir yapim vardir ama herkeze kolay isinamiyorum.. ve arkadasliktan cok, mutlu huzurlu bir beraberligi tercih ediyorum, cünkü o insan ayni zamanda sevdiginiz insan ve ayni zamanda da ihtiyac duydugunuz bir arkadas olabiliyo, tabi secimi dogru yapmak gerek. Ve ben sanirim secimlerimde fazla aceleci ve sabirsiz davrandim bugüne kadar.

selam;bende Oğlak /Akrep 'im.
Yıllardır en büyük hatalarımı insanları olduğu gibi kabul edip hemen güvenmemden kaynaklandı.Benden çok şeyler alıp götürsede ben insanlara güvenmekten vazgeçmedim.yine aynı hataya düşeceğimi bilsemde de insanlar hakkında kötü düşünemiyorum.onlar yaptıkları hataların farkına varır veya varmazlar ama ben hep şuna inanmışımdır."Ben niyetime çok inanırım"yaşanan olayda veya konuşulan meselede hep iyi niyetli olmayı tercih ederim.böyle olunca sonuç ne olursa olsun ben iyi düşündüğüm için kazanan ben olurum..
herkese selamlar...

bende yükseleni akrep olan bir oğlağım
ve bence sizde ufak bi yanlışlık var
ya burcunuz yanlış yada yükseleniniz.

akrep burcu çok uyanık ve zeki bir burçtur, ama yükseleni akrep olan insanlar dahada beterdir.
bir akrep kolay kolay kanmaz, hemen kandırılmaz, bütün burçların arasında en cin olandır akrep
kıskançtır, uyanıktır ama dediğim gibi çok keskin bir zekası vardır

ve gözleri çok güzel olur
ben tipik bir akrep yükseleniyim :KK14:

Son düzenleme:
bende yükseleni akrep olan bir oğlağım
ve bence sizde ufak bi yanlışlık var
ya burcunuz yanlış yada yükseleniniz.

akrep burcu çok uyanık ve zeki bir burçtur, ama yükseleni akrep olan insanlar dahada beterdir.
bir akrep kolay kolay kanmaz, hemen kandırılmaz, bütün burçların arasında en cin olandır akrep
kıskançtır, uyanıktır ama dediğim gibi çok keskin bir zekası vardır

ve gözleri çok güzel olur
ben tipik bir akrep yükseleniyim :KK14:

al benden de o kadar...yorumları okuyunca şüphe ettim burcumdan=)
ne çabuk güvenmesi bende tam tersi kolay güvenmem altıncı hissim de oldukça kuvvetlidir,
kolay kül yutmam fazla meraklıyım,araştırmacıyım gereksiz takıntılıyım bazen ama kolay güvenmek imkansız
kızlar ne saflığı,güvenmesi kendinize gelin,sizin burçta bi tuhaflık var:KK37:
ya da benim doğum saatimde bi sakatlık var kafam karıştı:44:

Ben de oğlak-akrebim.

Kimseye kolay güvenmem. Hatta hep olabileceğin en fesatını düşünür kendimi doldururum nerde güvenmek.

Bi' de burca bağlı mı bilmiyorum da, çok belirgin bir özelliğim bir şeylere üşenip hemen vazgeçmem. Mesela bir yere gitmem lazım ama hava bulutlu, meeh yağmur yağar trafik olur diye çıkmıyorum.

En duygusuz burçtur. Duvar gibidir. Tepkisizdir (deneyin bir; terkedin, aldatın, ağlayın, tepinin, tık göremezsiniz). Duvar bile yıkılır yani hiç olmadı, oğlağa bir şeycikler olmaz! Aşırı maddiyatçıdır (halk arasında paragöz, malcı da denir). Cimridir (günahını bile vermez, iste bak valla). Tutucudur (diyanet işleri bile daha esnektir yani) ve risk almaktan kaçar (tırsar bir başka deyişle). Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki (ama doğanın nedenleri sorgulanmaz)! Sallandıracaksın bunlardan üç beş tanesini Taksim meydanında, bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı? Hayır yani, gerekirse Astroloji Derneğine şikayet edelim, doğumlar oğlak burcuna denk gelmeyecek şekilde ayarlansın, di mi!

Son düzenleme:
aslinda bende memnunum burcumdan ama yükselenim akrep oldugundan biraz terredüt deyim, tam olarak merak ettigim se su, ben insanlara cok cabuk güveniyorum, deger veriyorum ve bu yüzden hep kaybediyorum, bu arkadas cevresi olsun veya beraber oldugun bi insan...simdi biraz geri cekildim herseyden, insanlardan uzak duruyorum ve kendimi bi nevi de yanliz hissediyorum, biraz icime kapanik bi yapim var, diger oglak burcu yükseleni akrepler de ayni seyleri yasiyomu diye merak ettim. acaba kolay saglam arkadasliklar kurabiliyomusunuz? veya hayatinizda biri olmadan da mutlu olabiliyomusunuz? simdiden cvp iniz icin tskler
tam olarak benm özelliklermi yazmışsınız :)

Tek olmadığımı bilmek güzel:)
İnşallah 2015 bizler için iyi geçer. 2014 yılının pek güzel geçtigini söyleyemem. Dün doğum günümdü ve şunu farkettim bi defa daha, yanlızım. Gerçekten değer veren arkadaşlarım olmadı hiç sanki, bn nekadar özen göstersemde hiç bi zaman aynı değeri göremedim. Oğlaklar en çok sevdiğine, aile ve arkadaşlıklara önem verir oysaki. Siz de aynı şeyleri yaşıyormusunuz zaman zaman?

X