Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Nadas

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
2.925
55
38
kızlar oğlak burcuyla evli olan ya da sevgilisi oğlak olan var mı?nasıl bir burçtur?

canım benım kocam oglak burcu.Bna çok düşkün ,aşırı kıskanç ki kıskanç olmayan erkekte yoktur,herşeye çabuk sinirlenen ama çabuk yumuşayan bi tip benım kocamda gözlemlediğim

canım benım kocam oglak burcu.Bna çok düşkün ,aşırı kıskanç ki kıskanç olmayan erkekte yoktur,herşeye çabuk sinirlenen ama çabuk yumuşayan bi tip benım kocamda gözlemlediğim

Benim nisanlimda oglak ayni benim gibi, arkadasin yazdiklari aynen uyuyor nisanlima cok kiskanc, bana cok düskün cok seviyor, cok sahip cikiyor, benimki cok cabuk sinirlenmesede yinede öyle bir yapisi var ama kizginligi cok cabuk geciyor. :asigim:

Benim sevdigimde oglak burcu. Kiskanc degilim desede, dügünlerde yasli kadinlar ogullarina kiz bakar diye dügünlere göndermiyor:) Ayri ülkelerdeyiz, o tr'de ben yurtdisinda. Tanistiktan 6-7 ay sonra nisanlanalim diye tutturdu, meger parmagimda yüzük olursa kimse bakmaz diyeymis:) neyse bi yüzük aldim, nisan yüzügüne benzer onu takiyorum artik:)

Cok cabuk sinirlenen, ama hemende sakinlesen bir yapisi var.. Saman alevi gibi yani..aynen arkadaslarin dedigi gibi. Sonra.. alingan, cok acik sözlü, sert yüz hatlari ve sert durusu var, ama benim yanimda kedi gibi:) yerim onu ben,kurban olayim. Sahiplenici. Cok planli programli, hayatini planli yasamayi seven biri. Azimli ve hirsli, ve arzuladigi, ulasmak istedigi birsey varsa sonsuza kadar sabredebilir biri..
Canim askim benim..

Bende basak burcuyum. Yuvarlanip gidiyoz iste:)

benim herifte oğlak ve bende kovayım.
oğlakla evli olan kadınlar kendinizi sakin bi hayata hazırlayın.
macera yok ekşın yok değişiklik yok.sıradan bi hayat işte.
kocama bazen diyorum senin kanın donmuş diye.kesinlikle doğru bu herifte duygu diye bişey yok anacım.aksilikki bende kovayım.tam tersiyim.zor bi durum ama işte nörüyüm başa gelen çekilir.

Benim nisanlimda oglak ayni benim gibi, arkadasin yazdiklari aynen uyuyor nisanlima cok kiskanc, bana cok düskün cok seviyor, cok sahip cikiyor, benimki cok cabuk sinirlenmesede yinede öyle bir yapisi var ama kizginligi cok cabuk geciyor. :asigim:

benimde sevgilim oglak bende oğlagım aynı anlattıgınız gibi biz cok iyi anlaşıyoruzzzzzzzzŞenizŞenizŞeniz

yerimsenibenbenim sevgilimde oğlak fakat bis daha küçük oldugmuzdan dlayı nasıl olur bilmiyorum küçük olsak bile bana cok sahip cıkıo ve bis ileriyide düşünüyoruzz inş olur duaa edinn ....hihoyyyt

benim kocişde oğlak...Oğlak burcu erkeği çalışkan,azimli, hırslı ve sevecen tavırlarıyla dikkati çeker. Maddiyata düşkündür ve çalışmaktan keyif alır. Para kazanmak konusunda üstüne yoktur. Fırsatları değerlendirmeyi iyi bilir. Tutumludur ve tasarrufu sever. Oğlak burcu erkeği güvenilir, kuralcı ve disiplinlidir. Sistemli ve düzenli olan şeyleri sever. Genellikle şüpheci bir tavrı vardır. Olayları kendi doğrusuna göre değerlendirir ve yorumlar.Duygularını hemen belli etmez. Soğuk kanlı bir görünümü vardır. Oğlak burcu erkeği dostluğa çok önem verir ve dost edindiği kişileri iyi inceler ve seçer. Katı kuralları vardır ve bu kuralların dışına kolay kolay çıkmak istemez. Oğlak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve ikili ilişkilerde karşı tarafın kendisini yönlendirmesinden ve kısıtlamasından hoşlanmaz. Kişiliğine uygun bir kadınla mutlu olur. Sevdiği zaman sadık ve kıskanç bir eş olur. Daha çok akıllı, bakımlı, ne istediğini bilen, kişilikli kadınlardan hoşlanır. ılişkileri uzun sürelidir. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. ıdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelen tüm çabayı seferber edecektir. bi sitede buldum bu cümleleri ayynıııı benim kocişi anlatıoda eklemek istedim..

bu konu daha önce açılmıştı kızlar... ayrıca da sinir oluyorum beni terkeden oğlak burcu erkeğine :dilcikar: kapatalım bu konuyu kötükedihüso

benim biricigim de aynı fakat bizimki hiç para tutmuyor hiç para sevmiyor sinir oluyorum

benim herifte oğlak ve bende kovayım.
oğlakla evli olan kadınlar kendinizi sakin bi hayata hazırlayın.
macera yok ekşın yok değişiklik yok.sıradan bi hayat işte.
kocama bazen diyorum senin kanın donmuş diye.kesinlikle doğru bu herifte duygu diye bişey yok anacım.aksilikki bende kovayım.tam tersiyim.zor bi durum ama işte nörüyüm başa gelen çekilir.

Eyvah benim sevdigimde Oglak burcu, bense Kova :gitme:

benimde nişanlım oğlak burcu fazlasıyla kıskanç,tutucu ailevi değerlerine çok sahip çıkan, çok sahiplenici,sert duruşlu ama bi okadar da sempatik.kıskançlıkta abartılı ben ikizlerim genelde ikizlerin hoşuna gitmez ama benim çok hoşuma gidiyor.:) vs. vs. vs.:KK70: Allah herkesi sevdiğine kavuştursun tez zamanda.....

arkadaşlar benim erkek arkadaşım da oğlak burcu fakat çok kıskanç her konuda anlaşıyoruz ama iş kıyafet konusuna gelince tartışıyoruz evlenince daha da abartırsa diye korkuyorum napcam bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

benim askimda oglak burcu, kafasina koydugu seyi yapar pes etmez, cabuk sinirlenir, cabuk da yumusar, pohpohlican hehe. sahip cikar, hep arar ilgilenir. üzülmemi asla istemez, hemen yardima kosar, üsenmez... caliskan, bazen kendini övmesini sever, bazen biraz fazla ucar, ben söndürüyom havasini :)

ilk zamanlar kedi gibi oluyo bunlar sonra anlarsiniz kedi mi aslan mi ayrica guvenmenizi de tavsiye etmem...

benimde nişanlım oğlak burcu fazlasıyla kıskanç,tutucu ailevi değerlerine çok sahip çıkan, çok sahiplenici,sert duruşlu ama bi okadar da sempatik BıRDE ÇOK AMA ÇOK ıNATTT YAA OFF OFFF

aynen söyledikleriniz doğru benim sevgilimde oğlak aynı böyle sert duruşlu,inatçı,çabuk sinirlenip sakinleşir:kedi:ama her halini seviyorum işte:kedi:

Evet kıskançlar hem de deli gibi ve sinirli. ne yazık ki evlenince azalır diye ummayın.
Başta kıskanç olan adam sonunda da kıskançtır. başta sinirli olan adam sonunda da sinirlidir ve azalmaz, artar. ufak tartışmalarla başlarsınız, sesler yükselir sonra duvarlar yumruklanır ve nihai sonuç..! kıskançlıkta da böyledir bu. Hani adam olacak çocuk b.kundan belli olur derler ya, o misal..
Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın.. Aşk güzel ama sizden siz'i azaltmadıkça
.
yerimseniben

X