oğlum sürekli kusuyor,emmek istemiyor..

caycan

İbrahim Deniz'im
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
933
6
40
arkadaşlar canım çok sıkkın,,oğlum sabah 7 den beri aralıksız ağlıyo.emmek istemiyo,çığlığı basıyo ve en önemlisi sürekli kusuyo.sabahtan beri zorluyorum,memeyi reddediyo ve emmemesine rağmen neden kusuyo.baktım çok gazı yok,bgün kakasınıda yaptı ama durmuyo.süreklide bi yerini kesmiş gibi ağlıyo.yarından önce dr a götürme şansımda yok.tam uykuya dalacak oluyo tekrar kusuyo,tekrar ağlıyo.onunla beraber bende ağlıyorum.sebebi ne olabilir,fikir sahibi olan varsa lütfen yardım..

çok geçmiş olsun caycan..bebeğini üşütmüş olabilirsin..annem bebeğin kusuyorsa üşütmüşsündür der bana hep bende bebeğime çok iyi bakıyorum nasıl üşütcek derim oda bana ille bebeği değil kendini üşütürsen sütünden bebeğede geçer bebekte kusar der belki böyle bir durumdur...

arkadaşlar canım çok sıkkın,,oğlum sabah 7 den beri aralıksız ağlıyo.emmek istemiyo,çığlığı basıyo ve en önemlisi sürekli kusuyo.sabahtan beri zorluyorum,memeyi reddediyo ve emmemesine rağmen neden kusuyo.baktım çok gazı yok,bgün kakasınıda yaptı ama durmuyo.süreklide bi yerini kesmiş gibi ağlıyo.yarından önce dr a götürme şansımda yok.tam uykuya dalacak oluyo tekrar kusuyo,tekrar ağlıyo.onunla beraber bende ağlıyorum.sebebi ne olabilir,fikir sahibi olan varsa lütfen yardım..

aynısını hemde aynısını ablamda yasadı ogluda aynen ole oldu ben ve ablam doktoragoturduk cocug hemen acıle aldılar atesıde 39 olmus musade altında atesını dusurduler bı fıtıl verıldı bogazında ıltıhap olmus canım senın oglunda aynısı olmusdur kesın atesıne dıkkat et..

canım geçmiş olsun..a.s. idrar tahlili yaptır muhakkak enfeksiyon olabilir..

sağol canım,inşallah geçer.çok dikkat ediyorum ama dün 5 saatlik bi yodan geldik.ona çok dikkat ettim ama ben dün biraz üşümüştüm yolda.sütten geçmiş olabilir mi dersin.peki ne yapıcam ben yarına kadar?bişey olur mu,yarından önce dr a götüremem çünkü..

şimdilik ateşi yok ama inşallah çıkmaz ya ne yaparım yoksa.şuan evde yalnızım ve yarın ile inebilirim.çıkarsa nasıl düşürebilirim ateşini bilmiyorumki..

yooo eğer ateşi falan yoksa çok fazla endişelenme..sen sadece kendine dikkat et meyve falan al yee yemene dikkat et sütün düzelir birşey olmaz..ateşine devamlı bak eğer ateşi çıkarsa calpol şurubun vardır zaten aşılaran kalan çay kaşığıyla şurup ver....tekrar geçmiş olsun...birde sürekli emzir bebeğini eğer emmezse süt göğsünde uzun süre kalırsada ekşir der annem o yüzdende kusabilir..

biraz önce gene emzirmeye çalıştım ama daha emerken çıkardı emdiklerini.böyle aç aç nasıl dayanacak yavrum,ne yapacam ben ya..

off hala kusuyor ya kafayı yiyecem,açlıktan ölecek bu çocuk..

canım oğlunun testislerine bir bak istersen,şişlik falan var mı??Dokununca ağlıyor mu?

yok canım şişlik falan.zaten bugün daha az kusuyor.dr a götürdüm midesini üşütmüş olabilr ama ateşi yok geçer dedi.ilaç falan vermedi.artarsa tekrar getir dedi.sabahtan beri uyumamıştı,şimdi sızdı kaldı kollarımda,uyanmasın diye yatağına koymaya korkuyorum.azda olsa emdi,onu uyuyup sindirsin yavrum.dünden beri açtı..

X