Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu oğluma oda beğenemiyorum, fikirlerinize ihtiyacim var?

SEVVA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
54
0
38
arkadaşlar oğlum 2 yaşında.. bebek odası değilde ileriye dönük genç odası düşünüyorum ..tavsiyeleriniz varmı marka ve modelde? renk kırmızılı düşünüyorum

Untitled Page carmini modeli kırmızı renkte erkek çocuk için cnm bakabilirsin
ayrıca bunlara da bir göz at bunlar da kırmızı geneli arabalı model kırmızıların ama sanırım araba yatağını almadan da satın alınabilir onun yerine baza tercih edebilirsin :KK34:
Turbo Lüx Kırmızı Genç Odası - Balevim Mobilya
Şampiyon Çocuk Odası - Balevim Mobilya
Şampiyon Bazalı Çocuk Odası - Balevim Mobilya
Karizma Ferrari yarış arabalı miray çocuk odası
deniz atı genç kız-erkek çocuk odası
kaplumbağa genç odaları ankara siteler

Son düzenleme:
evime taşınınca bende düşünüyorum oğluma bakalım nasıl öneriler gelicek,bu arada benim çilek mobilya flora modeli çok hoşuma gidiyor,ama erkek çocuğa gidermi bilmiyorum

arabalı modelleri oğlunuz bikaç yıl kullanır sonrasında modası geçer ve kendide istemez, ha geç bir delikanlı olunca yeni birşeyler alırım derseniz o zaman başka.

benimde hayırlısıyla oğluşlarım olacak. Aynen dediğiniz gibi bebek odası değilde genç odası olmak daha mantıklı. Gardıropları olsun şifonyerleri olsun daha büyük. Bide bazalı yatak alırım Yanımada park yatakları vesselam.
O çocuk odaları 3yasına kadar ancak kullanılabiliyor hem sevmiyoorum ne öyle hayvanlı çiçekli böcekli.
Siz özellikle kırmızı istemişssiniz bense tam teeersi kırmızıdan başka bakıyorum bulamıyorum. :KK43:

Ama başka seçenek olmadığı için İstikbaldeki speed genc odasını alacağım(calısma masası hariç tabi)
Fiyatları pahalı yalnız 2kapılı gardırop 700tl ki ben 2adet alacağım 1.400tl marangoza yaptırmak istesek mdf ve daha sağlam birşey yapar o paraya.

Enjoy genc odası tam genc işi geldi bana çocuk nihayetinde o odayı eskitene kadar ilkokula kadar ancak kullanır. şöyle ortaokuldan sonra lise çağlarında o odalar daha iyi bence, benim düşüncem bu tabi.

:nazar::nazar: rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin oğluşlarınızı.. baktım speed modeline, zevk meselesi tabi.. ben odayı genç işi dekor işini çocuk işi yapıcam :) o yüzden öyle istiyorum.. illa kırmızı değilde enjoy modelin kırmızı olanını beğeniyorum..

Son düzenleme:
canım illaki kırmızı düşünüyorsan bu model güzelmiş,ama benim krem rengi hoşuma gitti,krem rengini istediğin renkle dekore edebilirsin,kırmızı yada turkuaz çok güzel olur,sıkılırsanda değiştirme imkanın olur diye düşünüyorum :)

:nazar::nazar: rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin oğluşlarınızı.. baktım speed modeline, zevk meselesi tabi.. ben odayı genç işi dekor işini çocuk işi yapıcam :) o yüzden öyle istiyorum.. illa kırmızı değilde enjoy modelin kırmızı olanını beğeniyorum..

Amin cümlemize inşallah. Aynen öyle zevk meselesi tabi ki. İç mimarlığım çok iyi değildir. Mobilyaneyse ona göre tasarım yapabiliyorum onca. Sizin kafanızda birşeyler belirdiyse eğer güzel birşeyler çıkarırsınız elbet.
Ben Park yatağa rengine kendine karar verdim ama hala doğru düzgün bioda bulamadım.
Neyse kaldı 1-2 ozamana kdr bulurm heralde bişiler:44:
Size şimdiden güle güle kullanmalar diyorum:KK55:

Canım ben de fikir vereyim ilkokula başlayınca
kırmızıya bayılan oğlum kırmızı kız rengi dedi...
Bende bebek takımını değiştirmek istedim...
Kesinlikle kırmızı istemedi...

Bende bakıyorum krem daha hoş geldi bana...
Her yaş için...Yatak örtü ve perdeleri renkli alıp
oda renklendirilebilir...

Ne alırsanız sağlıkla mutlulukla kullanın....:emir_bebek:

benimde hayırlısıyla oğluşlarım olacak. Aynen dediğiniz gibi bebek odası değilde genç odası olmak daha mantıklı. Gardıropları olsun şifonyerleri olsun daha büyük. Bide bazalı yatak alırım Yanımada park yatakları vesselam.
O çocuk odaları 3yasına kadar ancak kullanılabiliyor hem sevmiyoorum ne öyle hayvanlı çiçekli böcekli.
Siz özellikle kırmızı istemişssiniz bense tam teeersi kırmızıdan başka bakıyorum bulamıyorum. :KK43:

Ama başka seçenek olmadığı için İstikbaldeki speed genc odasını alacağım(calısma masası hariç tabi)
Fiyatları pahalı yalnız 2kapılı gardırop 700tl ki ben 2adet alacağım 1.400tl marangoza yaptırmak istesek mdf ve daha sağlam birşey yapar o paraya.

Enjoy genc odası tam genc işi geldi bana çocuk nihayetinde o odayı eskitene kadar ilkokula kadar ancak kullanır. şöyle ortaokuldan sonra lise çağlarında o odalar daha iyi bence, benim düşüncem bu tabi.

Nacizane fikrimi belirtmek istedim gardolaplar hazır odalarda genelde kuçük oluyor ki buda nasıl olsa çocuk dıye dusununce gözumuze buyuk geliyor kullandıkca aslında daha kullanışlı bır dolap gerekli olduğunu anlıyorsak ta malum fıyatı ucuz urunler değil değiştirilmiyor ha deyince bence gardolabını marangoza yaptırıp ıkeadan buyudukçe boyları uzatılabılen yataklardan alırsan hoş durur yere yakın olmasınında avantajını ılerıde görursun 3-4 yasına kadar kenar korkulugu takarsın sonrasında da duserlerse bısey olurmu endısen olmaz fıyatlarının makul olmasıda bence en guzel yanı 5 sene sonunda sıkılırsan ortada acıyacagın bır meblag olmaz.renk olarak erkek ıcın turkuaz ve beyaz konsept dusunebılırsın.

teşekkürler arkadaşlar ama bende arabalı istemiyorum.. istikbalde bi oda baktım onu alcam büyük ihtimalle.. nasıl sizce ??
::stikbal | Rahatln Adresi :: www.istikbal.com.tr ( model adı ; enjoy- kırmızı) panel mobilya - genç odaları - enjoy model(kırmızı)

Istıkbalin en güzel genç odası modeli herseferınde begenerek bakmış fakat gardolaptan öturu vazgecmiş bir anneyim :KK43: dolabın iç kullanışına en ve boy ölculerıne dıkkat edın her modelının ebatları farklı ve dızaynı degısık geneldede cocuk odasında bence yukluk kısmı gereksız olmuştur kullandığım ve kaldırdığım çilek genç odasından edındıgım kötu tecrubedır..

X